Uriage

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: aszilvia, az összetevőket feltöltötte: grey, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A kétfázisú formulának köszönhetően magas hatékonysággal távolítja el a sminket és a szennyeződéseket a szemkörnyékről és a rúzst az ajkakról. Különleges összetevője az ásványi anyagokban és nyomelemekben kivételesen gazdag Uriage termálvíz, mely nyugtatja, hidratálja, védi a szemkörnyék érzékeny bőrét.

Magasan tolerált formula. Hipoallergén, illat-, szappan-, paraben-, és alkoholmentes. Szemészeti ellenőrzéssel kialakítva.

Juliette Cavill

2019. június 18.

Szemműtét után nagyon odafigyelek rá, hogy mit használok a szememen, és ebben a termékben nem csalódtam ilyen tekintetben. Nem csípte a szemem, nem okozott érzékenységet. Az ára is egész jó. A szemkorrektort, púdert, tust szépen leviszi, a szempillaspirál eltávolításában viszont nem igazán jeleskedik. Egyelőre nem találtam jobb terméket, így lehet, hogy újra vevős lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

aszilvia

2019. május 30.

Imádom ezt a lemosót, szuperül leszedi a vízálló szemfestéket. Az előírás szerint használom, nem szükséges dörzsölni a szemet, tényleg elég, ha finoman végighúzkodom rajta, ügyesen törli le a fekete sminket. Spórolósan volt elég nekem két hónapig. Ha kicsit többet tettem volna a vattára, még jobban dolgozott volna, de igyekeztem spórolni vele, mert piszok drága. Most, hogy elfogyott, a Uriage Micellás arclemosóval mostam, illetve próbáltam lemosni a vízálló szempillaspirált, hát meggyűlt vele a bajom, mert nem alkalmas erre a feladatra, de hát nem is ezért vettem. Tehát ez a lemosó sokkal hatékonyabb, mint a sima micellás víz. Ez utóbbit is nagyon szeretem, de ezzel csak az arcomon lévő nem túl erős sminket szoktam lemosni. Most akciósan meg tudom venni, két flakonra be is ruházok belőle, hogy sokáig elég legyen. Én nem szeretnék váltani, ezt fogom használni jó ideig. Nagyon jók a Uriage termékek, nekem nagyon érzékeny a bőröm, de ezek a kencék szépen karbantartják a problémás bőrömet.

Update: 2019.05.30.
Revideálom évekkel ezelőtti véleményem, és sajnos levonok két csillagot. Sok kétfázisú szemfestéklemosót próbáltam az évek alatt, ezért bátran mondhatom, hogy van ennél jobb is. Lényegesen jobb, fele áron. Korábban beruháztam két darabra ebből, de közben használtam az újonnan megvásároltakat, így most bontottam csak fel a második flakont (nem romlott meg, szavidős még). Éppen most mostam le a szemem vele (néhány napja használom egyébként), és bizony ott a fátyol a szememen, emellett azt veszem észre napok óta, hogy mikor reggel felkelek a szemem külső sarkában fekete kosz van. Nem kosz az, hanem nem mossa le megfelelően a sminket, pedig használok utána sima micellás vizet is és vízzel is lemosom, és olyankor nem látszik, hogy ne szedné le maradéktalanul, de reggelre ott van a fekete összegyűlt festékmaradvány, amit a szemem dolgozhat ki reggelig. Ezt más lemosónál nem tapasztalom. Nagyon túlárazott sajnos, ezért kap 3-at. A hatása miatt 4-et kapna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

Update: 2019.05.30.

GyDorka

2019. május 2.

Nagyon szeretem, minden szemfestékkel elbánik. Nem kell dörzsölni, masszírozni a szemkörnyékemet, mert szinte már az odaérintés pillanatában teszi a dolgát. Nagyon kíméletesen dolgozik. Az első olyan szemfesték lemosó ami után egyáltalán nem ég a szemkörnyékem. Ráadásul ahhoz képest, hogy olajos termék, nem hagy ilyen érzetet a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

ZsofiaLoren

2018. október 8.

Nem szoktam egy használat után véleményt írni, de most muszáj. A jó vélemények alapján vettem meg és amikor olvastam, hogy tegyem 10 mp-re a szememre a lemosós vattát és kész, bevallom szkeptikus voltam. De ez tényleg működik! Mint a reklámokban, egy mozdulat és kész. Tust, szemfestéket, vízálló szempillaspirált, mindent leszedett. Alig hittem el, hogy ilyen létezik. A magas hatékonyság valóban igaz. Nem kellett dörzsölni, a szememet nem irritálta vagy szárította. A színe meg valami csodaszép. Ez a tengerkék hihetetlenül gyönyörű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 8.

Belyus

2018. augusztus 16.

Sokféle szemfestéklemosót kipróbáltam már, de ez a kedvencem! Annak ellenére, hogy olajos formula, nem hagy zsíros fátylat a szemen. A hiperérzékeny szemkörnyékemet egyáltalán nem irritálja, és a legvízállóbb sminket is lehozza. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Janasbrigi

2017. augusztus 25.

Eddigi legjobb sminklemosó amit használtam aki a szemére kicsit több sminket használ szerintem tökéletes. Annak ellenére hogy olajos lemosó nem nagy maga után olajos hatást, kevés is elég hogy leszedje a sminket én mindennap tussal vagyok hihúzva és nagyon kevés kell hozzá hogy teljesen leszedje. Úgyhogy biztosan újra fogom venni ha elfogy. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 25.

SchSzilvia

2017. április 26.

Egy akció keretében, melyben a második termék féláron volt, kettőt is beszereztem, és egyáltalán nem bántam meg! Korábban elégedett volam a micellás vizek sminklemosási hatékonyságával, de mostanában több szemsminket teszek fel, és más szempillaspirálom is van, kellett valami célzott lemosó. Tökéletesen elégedett vagyok vele, vizuálisan is megnyerő a kétfázisú folyadék, nagyon szép a kék része. De ami az igazán fontos, hogy hatékony, és sokáig is elég, és kíméletes. Használva olajos érzetű, de ahogy írja a termékinformáció, mégsem olajos a végeredmény. Eddig ez volt az, ami a leginkább maradéktalanul eltávolította a sminket. Néha a vattakorong másik oldalával áttörlöm az arcom a sminklemosás nulladik lépéseként :D Nem rendszeresen, teszem ezt, de kellemes tapasztalat hogy mindent leszed, és nem okoz pattanásokat se. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

Regi84

2016. december 21.

Nagyon jó lemosó, nem vennék mást! Régen a sima kis olcsó ceruzákat és spirálokat simán elszedte kb bármi, de mióta Chanel, Lancome, Guerlain termékeket használok kellett valami jobb lemosó. Sajnos már párszor begyulladt a szemem egy kis éjjelre véletlenül fent felejtett sporáltól, ezért fontos volt, hogy a szememet is védje. Szerintem tökéletes :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

Hidratálók: Butylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.