Uriage

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2019. október 29.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz

Új generációs arckrém, száraz/nagyon száraz bőrre, különleges lipidfelépítő hatással. Azonnal helyreállítja a bőr rugalmasságát, hidratáltságát. Krémes textúra, gyorsan felszívódik, nem ragad, nem fénylik.

Hipoallergén, szappan-, paraben-, illat- és színezékmentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Thalassa

2022. július 20.

Gyógyszertárban fájó ekcémás arcbőrre ajánlották. Eddig jól tolerálja a bőröm és a problémás területen is hatékony. Eddig jónak tűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 20.

hogolyo91

2022. április 26.

Az én bőrömre csodaszer :)
Kb. fél éve ételintoleranciám alakult ki és azzal párhuzamosan az addig inkább zsíros, pattanásokra hajlamos bőröm relative hirtelen átváltozott túlérzékeny, száraz, kipirosodásra hajlamos bőrré, azóta sokat javult a helyzet, viszont, ha egy kicsit is érzékenyebb, problémásabb, akkor szinte csak ez segít rajta. Egy éjszaka alatt rengeteget javít a száraz, kipirosodott bőrön. Sok egyéb erősen hidratáló, túlérzékeny bőrre való krémet kiróbáltam, viszont egy sem segített annyit, mint ez :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 26.

Az én bőrömre csodaszer :)

Amadea

2022. március 27.

Nagyon megszerettem az Uriage ezen termékcsaládját, az arckrémmel együtt az SOS arcpermetet, a testápolót és a Bariéderm kézkrémet is beszereztem (a kézkrém lett a kedvencem, annak van a legnagyobb szüksége az extra ápolásra).
Ettől a krémtől nem kell sokat várni, egy masszív, de könnyen kenhető hidratáló, főleg hideg időben. Az én arcom kombinált, erőteljes vízhiánnyal, nagyon szereti, jóformán azonnal becuppantja, jól lehet alá-fölé rétegezni. Nem fogja megváltani a világot, de aki egy mindenmentes, jó alapkrémet keres szárazságra való hajlammal, annak jó társa lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 27.

wardeclaredonimperfections

2022. február 15.

Valóban teljesíti , amit ígér , de rendkívül kicsi és kevés . Nem bántam vele irreális módon bőkezűen , de így is kettő hét alatt elfogyott . A legtöbb helyen inkább 5000ft inkább , mint 3000. Egy hónapban 10000ft véleményem szerint feleslegesen sok egy sima hidratálóért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 15.

Rebeka_R09

2021. június 6.

Nem rossz termék, de az összetevők alapján nagyobb hatást vártam. Hidratál de nekem nem szívódik be rendesen. Más hatást nem vettem észre csak a hidratálást, de azt sem mindig jelentősen éreztem. Nagyon száraz bőrre nem hatott. Nem venném újra ezt a terméket, viszont ártani sem ártott, emiatt 3 csillagot adok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 6.

NagyBogi16

2021. március 14.

Hirtelen ötlet volt ennek a terméknek a megvásárlása a gyógyszertárban. Igazából nem rossz termék,nem okozott pattanásokat illetve nem bántotta az érzékeny bőrömet,szépen hidratált,de annyi pluszt mégsem adott,hogy megérje nekem újra vásárolnom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 14.

zita98

2021. január 20.

Egyszer kaptam mintát belőle, imádtam így most meg is vettem a teljes kiszerelést.
Estére használom, mert egy picit testesebb krém, de nagyon szeretem eddig.
Bőröm pihe puha lesz reggelre, rendesen be is szívódik.
Plusz pont, hogy illatmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

Estére használom, mert egy picit testesebb krém, de nagyon szeretem eddig.
Bőröm pihe puha lesz reggelre, rendesen be is szívódik.
Plusz pont, hogy illatmentes.

JErzsi

2021. január 15.

Mostanában nagy hangsúlyt fektetek az arcápolásra, már beszereztem minden földi jó szérumot, de arckrémem még nem volt. Mindenképpen egy olyan krémet kerestem amiben nincs parfüm, alkohol, színezék, parabén, komedogén és karcinogén anyag, még csak ha vitatott, akkor sem (meglepő, hogy még egyes gyógyszertárban árult krémekben is van). Tehát egyszóval egy jó alapkrémet kerestem. Nos lehet, hogy nekem voltak nagyok az elvárásaim, de nagyon sokáig tartott egy olyan krémet találni, aminek még az ára sem horror, és még jó vélemények is vannak róla.
Erre a termékre esett a választásom és mondhatom, hogy minden elvárásnak megfelelt és bevált. Mivel jó testes krémről van szó csak este használom, ezzel zárom a rutint. Szérumokkal jól megvan. Nagyon szépen hidratálja a télen extra száraz bőrömet, tapintásra is nagyon jó puha. Hagy egy enyhe filmréteget a bőrön, de nem zavaró. Nem okozott pattanást vagy allergiát. Tudom ajánlani mindenkinek!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Yvaine

2020. november 4.

Szerintem nagyon jó kis krém, nekem bevált. Éreztem, hogy jótékony hatású, hidratál, mégsem éreztem zsíros érzetet utána, mint a legtöbb arckrémnél. Most mást használok, de ezt fogom újravenni.
Ja, és meglepően sokáig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Ja, és meglepően sokáig elég volt.

nkata

2020. július 3.

Rossz krémhez írtam a véleményt, a lipidfelépítő xémose testápolóhoz akartam írni!

Éjszakai arcápolónak használom, ami nagyon szépen beszívódik reggelre. Nekem eddig ez vált be a legjobban, nem viszketek tőle és nem hoz elő pattanásokat, nem okoz irritációt. Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gombaellenes tartósítószer.