Uriage

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2014. május 28.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz

Új generációs arckrém, száraz/nagyon száraz bőrre, különleges lipidfelépítő hatással. Azonnal helyreállítja a bőr rugalmasságát, hidratáltságát. Krémes textúra, gyorsan felszívódik, nem ragad, nem fénylik.

Hipoallergén, szappan-, paraben-, illat- és színezékmentes.

Kiszerelés: 40 ml

Hajnike

2019. március 15.

Pár hete használom ezt a krémet és nem tudok róla rosszat mondani. Nagyon jól hidratál (hasznalom mellé az aPad-et is) jol beszívódik, nem hagy zsíros, szilikonos réteget az arcomon. Nem okozott se pattanásokat, se semmilyen irritációt. Elég sűrű, ezért kicsit nehezebb eloszlatni, de nem kell sok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

azvagyok

2019. március 5.

Télen éjszakai krémnek elég jól működik száraz bőr esetén. Kissés zsíros marad a bőr, a krémnek nehéz textúrája van. Nem irritál semmilyen szinten. Nem lesz tőle babapopsi puhaságú a bőröm, de hidratálja és lehúzza a száraz feszülő bőr érzését. Nappalra és nyárra nem ajánlom. Elhasználom, max ha akciós lesz újraveszem. Négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Lettike77

2019. január 12.

Nyáron iszonyatosan hámlott, pirosodott, feszült az arcbőröm. A gyógyszertárban ezt a krémet ajánlották. A feszülés, és a pirosság elmúlt. A hámlást is kordában tartotta valamennyire, viszont ettől többre számítottam. Akinek nagyon száraz az arcbőre nem ezt a krémet ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Gesztenye4

2018. november 17.

Erősen szárítja az arclemosóm a bőrömet, ezzel a krémmel hidratálok, nyári időszakban túl sok, télen, hideg időben aranyat ér. Nekem kicsit zsíros érzete van, és lassan szívódik fel, ezérta négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

Csillagporocska

2018. május 5.

Nagyon száraz, pirosodásra hajlamos bőröm van. Az arcomon sajnos nem alakított nagyot ez a krém, a pirosság és a feszülés nem enyhült, a hidratálás is csak ideig-óráig tartott. Ezzel szemben az ekcémás nyakamon - ami jelenleg tünetmentes, ennek a terméknek (is) hála - remekül teljesít, hosszan és hatékonyan hidratál. Nem is értem miért van ekkora különbség, elvileg mindkét helyen működnie kellene...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 5.

KovacsEszti

2018. május 1.

Az arcborom naggggyon szaraz volt, rengeteg ev kinkeservet tette rendbe ez a kremecske. Most mar puha, egyseges es olyan jo erzes ez az egesz! Fantasztikus csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Zsubab

2018. április 7.

Nekem ez az egyetlen, ami télen eléggé hidratál, mégse lesznek pattanások. Az acne már szinte teljesen a múlté hála a gyógyszernek és a bőrgyógyásznak, de így is kombinált a bőröm és eltömődésre hajlamosak a pórusok. Szóval télen sokszor kiszárad, de ez sokat segített! Én mindig nézem az akciókat, és így olcsóbban vettem, de azóta már újra is vettem, mert nagyon bevált. Pár perc alatt maximum beszívódik, (sose figyelem pontosan), és utána már sminkelhetek rá, ha akarok. Én imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

BLili

2018. február 2.

A száraz, rozaceás bőrömre ezt a krémet ajánlották a patikában. A rozaceán nem javított semmit, plusz még a száraz bőrömnek is túl nehéznek bizonyult, és emiatt még pattanásaim is lettek tőle, pedig azok már nemigen szoktak kijönni. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

MrsInstapista

2017. november 24.

Pattanásokra hajlamos a bőröm, de cserébe már megjelentek a mimikai ráncok és olykor megesik, hogy túlhámlasztok. Lassan egy hónapja volt "szerencsém" egy mintához ebből a krémből. 2 este kentem fel semmi extra elvárással, a textúrája kellemes és úgy fél óra elteltével beszívódik, de sajnos nem nekem való - úgy kipattintott, hogy még most is próbálom eltüntetni a nyomait. Talán a shea vaj a ludas...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Makk Zsuzsó

2017. január 24.

A problémát, amire vettem, nem oldotta meg, ezt mondjuk nem is vártam, de még csak nem is nagyon kezelte. Sima száraz, vagy erősebben vízhiányos bőrre talán jó, már ha valaki szereti a nehezen felszívódó, sokáig filmréteget hagyó krémeket. Viszont ha ezen kívül vannak még seborrheás, ekcémás tünetek: hámló szárazságfoltok, viszketés, azokkal bizony nekem nem csinált semmit, pedig arra lenne elvileg. A száraz részeken azonnal beszívódott, és vígan hámlott tovább a bőröm, a többi részt úgy-ahogy hidratálja. Szemkörnyékre nem tudom kenni, mert rettentően könnyezek tőle. Nem tudom, hogy ez egyéni érzékenység-e, mindenesetre nem fogok többet ilyet venni. Ezt is inkább kézkrémnek használom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gombaellenes tartósítószer.