Uriage

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2019. október 29.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz

Új generációs arckrém, száraz/nagyon száraz bőrre, különleges lipidfelépítő hatással. Azonnal helyreállítja a bőr rugalmasságát, hidratáltságát. Krémes textúra, gyorsan felszívódik, nem ragad, nem fénylik.

Hipoallergén, szappan-, paraben-, illat- és színezékmentes.

Rebeka_R09

2021. június 6.

Nem rossz termék, de az összetevők alapján nagyobb hatást vártam. Hidratál de nekem nem szívódik be rendesen. Más hatást nem vettem észre csak a hidratálást, de azt sem mindig jelentősen éreztem. Nagyon száraz bőrre nem hatott. Nem venném újra ezt a terméket, viszont ártani sem ártott, emiatt 3 csillagot adok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 6.

NagyBogi16

2021. március 14.

Hirtelen ötlet volt ennek a terméknek a megvásárlása a gyógyszertárban. Igazából nem rossz termék,nem okozott pattanásokat illetve nem bántotta az érzékeny bőrömet,szépen hidratált,de annyi pluszt mégsem adott,hogy megérje nekem újra vásárolnom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 14.

zita98

2021. január 20.

Egyszer kaptam mintát belőle, imádtam így most meg is vettem a teljes kiszerelést.
Estére használom, mert egy picit testesebb krém, de nagyon szeretem eddig.
Bőröm pihe puha lesz reggelre, rendesen be is szívódik.
Plusz pont, hogy illatmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

Estére használom, mert egy picit testesebb krém, de nagyon szeretem eddig.
Bőröm pihe puha lesz reggelre, rendesen be is szívódik.
Plusz pont, hogy illatmentes.

JErzsi

2021. január 15.

Mostanában nagy hangsúlyt fektetek az arcápolásra, már beszereztem minden földi jó szérumot, de arckrémem még nem volt. Mindenképpen egy olyan krémet kerestem amiben nincs parfüm, alkohol, színezék, parabén, komedogén és karcinogén anyag, még csak ha vitatott, akkor sem (meglepő, hogy még egyes gyógyszertárban árult krémekben is van). Tehát egyszóval egy jó alapkrémet kerestem. Nos lehet, hogy nekem voltak nagyok az elvárásaim, de nagyon sokáig tartott egy olyan krémet találni, aminek még az ára sem horror, és még jó vélemények is vannak róla.
Erre a termékre esett a választásom és mondhatom, hogy minden elvárásnak megfelelt és bevált. Mivel jó testes krémről van szó csak este használom, ezzel zárom a rutint. Szérumokkal jól megvan. Nagyon szépen hidratálja a télen extra száraz bőrömet, tapintásra is nagyon jó puha. Hagy egy enyhe filmréteget a bőrön, de nem zavaró. Nem okozott pattanást vagy allergiát. Tudom ajánlani mindenkinek!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Yvaine

2020. november 4.

Szerintem nagyon jó kis krém, nekem bevált. Éreztem, hogy jótékony hatású, hidratál, mégsem éreztem zsíros érzetet utána, mint a legtöbb arckrémnél. Most mást használok, de ezt fogom újravenni.
Ja, és meglepően sokáig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Ja, és meglepően sokáig elég volt.

nkata

2020. július 3.

Rossz krémhez írtam a véleményt, a lipidfelépítő xémose testápolóhoz akartam írni!

Éjszakai arcápolónak használom, ami nagyon szépen beszívódik reggelre. Nekem eddig ez vált be a legjobban, nem viszketek tőle és nem hoz elő pattanásokat, nem okoz irritációt. Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Gigike

2020. február 17.

Nekem egy csodaszer! ♡
Pici mintával kezdtem, de azóta már a 3. tubussal vettem újra! Nekem babapopsi puhaságúra varázsolja a pikkelyesre száradó, hámló arcbőrömet..
Nekem pont az tetszik benne, hogy nem azonnal szívódik fel, de nem is egy egész este alatt és egyáltalán nem zavaróan!
Nem úgy mint a többi "száraz" bőrre való krém, ami maszkot képez, vagy csak szimplán semmi semmit nem hidratál.. Nekem Ő különleges és élvezettel használom minden alkalommal, mert tudom hogy egész nap hidratálni fog amíg le nem mosom.
Nagyon finom állaga van, nem éreztem még ilyet arckrémnél.
+ Sminkelni is csodásan lehet rá!
Ár érték arányba is szuper!
Ami még nekem nagy pont, mivel érzékeny a bőröm, ezért gyorsan elő tud bújni pár válalhatatlanultönkretesziafejemet pati is, de ennél a krémnél még nyugtat is, nem hogy bármit okozzon.
Pont ilyen krémet kerestem mindig is!
10* ♡♡♡

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

Nekem egy csodaszer! ♡
Nagyon finom állaga van, nem éreztem még ilyet arckrémnél.
+ Sminkelni is csodásan lehet rá!
Ár érték arányba is szuper!
Pont ilyen krémet kerestem mindig is!
10* ♡♡♡

RitaJudit

2019. október 19.

Allergiától pirosodó arcra használjuk a lányom 1 éves kora óta. Nagyon jól szuperál, este felkenem, reggelre klasszisokkal szebb a pofija.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Katita

2019. szeptember 6.

Végtelenül érzékeny, száraz, ekcémás arcbőrömre csak ez az egyetlen arckrém vált be, nagyon ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Hajnike

2019. március 15.

Pár hete használom ezt a krémet és nem tudok róla rosszat mondani. Nagyon jól hidratál (hasznalom mellé az aPad-et is) jol beszívódik, nem hagy zsíros, szilikonos réteget az arcomon. Nem okozott se pattanásokat, se semmilyen irritációt. Elég sűrű, ezért kicsit nehezebb eloszlatni, de nem kell sok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gombaellenes tartósítószer.