Best of Beauty 2019

Uriage

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2014. május 28.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz

Új generációs arckrém, száraz/nagyon száraz bőrre, különleges lipidfelépítő hatással. Azonnal helyreállítja a bőr rugalmasságát, hidratáltságát. Krémes textúra, gyorsan felszívódik, nem ragad, nem fénylik.

Hipoallergén, szappan-, paraben-, illat- és színezékmentes.

Kiszerelés: 40 ml

ceglediingo89

2016. december 15.

Nagyon érzékeny bőröm van, és kombinált. Sajnos eddig minden arckrémtől elkezdett kiszáradni az arcom, néha már hámlott is. A doki La rochet és Uriage krémet javasolt, nekem ez az Uriage krém nagyon bevált, szépen beszívja a krémet a bőröm, és hamar puha lesz. Az ára lehetne olcsóbb, de én már örülök ,hogy egy krémet bevált :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 15.

Csicseri

2015. október 29.

Csak egy kisebb 40 ml-s mintát használtam belőle, de nagyon megszerettem. Illatmentes, annak ellenére, hogy nem a legkönnyebb krém, nagyon könnyen kenhető. Maradéktalanul beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Főleg éjszakára használtam, de nappali krémként is megállja a helyét. Én tudok rá sminkelni, fényvédőzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

GNóri

2015. július 20.

Próbáltam szeretni az uriage márkát, de sajnos ez a krém már a sokadik csalódásom tőlük. Száraz/nagyon száraz bőrre ajánlják, de nekem szinte semmit sem csinált a bőrömmel. Testes krém, csak estére használtam, mivel elég nehezen szívódik be.. de annak ellenére, hogy nehéz krém, nem éreztem, hogy olyan nagyon hidratálna..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

bagi.dora

2015. január 15.

A patikában ajánlották ezt az új márkát, ami egyből bevált nekem. Főleg ez a termék. Kombinált bőrtípusom van, ez a krém tökéletes minden szempontból. Jól hidratál, nem lesz zsíros a bőröm tőle és könnyed érzés, mikor rajtam van, ráadásul a megfizethető kategóriába tartozik! :) szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gombaellenes tartósítószer.