Uriage

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2017. március 29.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Lipidpótló ápoló krém.

Kivételesen gazdag textúrája intenzíven táplálja és védi a száraz bőrt, enyhíti az irritációt és a bőrfelület kivakarását okozó viszketést.

25% Shea vaj tartalma intenzíven táplál és azonnali, hosszan tartó enyhülést hoz.

doradora8998

2020. július 1.

A súlyosan ekcémás bőrömnek ez a krém a megmentője! Segít, hogy az ekcémás folt és környéke hidratált maradjon és ezáltal enyhíti a húzódó és viszkető bőr érzetet. Fontosnak tartom megírni, hogy együtt használom a Xemose testápolóval és az olajtusfürdővel, így tudtam fokozatos javulást elérni a bőröm állapotában. A krém maga kicsit zsírosabb, így érdemes időt hagyni a felszívódásra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Lilko95

2020. május 25.

Emolliensként használom ekcémás kezemre, főleg a fellángolásos időszakban. Sajnos elég nehezen szívódik be, cérnakesztyűvel viselhető el nekem csak :/ Hatását tekintve teljesen jó, viszont a zsíros érzet miatt levonok egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

PrincessBell

2020. február 18.

Az arcomat leszámítva száraz bőröm van, de nem vészesen, viszont az extrémen kemény folyóvíz miatt rendszeresen kirepedezik a bőröm, húzódik és viszket.
Ez a krém egy nagyon sűrű állagú, semmilyen illattal nem rendelkező "csodaszer" volt ezekre a tünetekre. Nehéz kenni az állaga miatt, viszont hamar beszívódik, nekem nem hagy zsíros érzést maga után és nagyon puha, élettel teli lesz a bőröm. Amire szerintem érdemes figyelni, hogy kevés elég belőle. Éjszakai testápolónak használom, de egész napos hidratálást nyújt. Jelenleg az orrfújás miatt szétrepedt orromra is ezt használom, pár kenés után rendbe tette azt is.
Kíváncsi leszek, hogy viselkedik majd melegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Kíváncsi leszek, hogy viselkedik majd melegben.

bakkermindennevfoglalt

2019. december 27.

Súlyosan ekcémás bőrre használom, 30 év keresgélés után ez az első krém, ami valóban tartósan hidratálja a bőröm!
Könnyű állagú, enyhe, tiszta illata van, jól eloszlik a bőrön, és nem hagy zsíros vagy ragacsos érzetet. Apróbb hámsérülésekre, gyulladt foltokra is kenhető, sőt, nekem még a levedzős sebeket sem csípte.

Két hete használom, több helyre is próbáltam:
- A kezemre csodaszer, 2-3 nap alatt rendbe tette, puha, selymes, egész nap kitart a hidratáltsága, kézmosások után is. Úgy eltűnt róla az ekcéma, mintha erős szteroidos krémmel kentem volna, és azóta sem tért vissza. Még mindig nem hiszek a szememnek :)
- Az arcomra is használom, eleinte kipirosodik tőle, de kb. 15 perc alatt elmúlik, és szépen gyógyítja azt is, habár lassabban, mint a kezemet. Hideg és szél ellen jól véd,
- A karhajlatomra valamiért nem vált be, enyhén pörsenéses lett tőle. (Lehet, hogy a meleg, hosszú ujjú ruhák alatt jobban befülled, plusz még a krém is melegíti, és ez nem tesz jót... Mindenesetre majd még tesztelem.)

Mindent összevetve hihetetlen ez a krém! Pedig nem fűztem hozzá sok reményt, amikor megvettem, azt hittem olyan, mint az Eucerin, Vichy és társai, amik nekem nem váltak be. De ez teljesen más, már állagra is. Persze mindenkinek más válik be, de aki ekcémával küzd, annak mindenképpen megér egy próbát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 27.

Két hete használom, több helyre is próbáltam:

gyulzsuzsi

2019. július 29.

Lábszárra használom, kicsit nehezen szívódik be, de nem tragikus. Utána szépen hidratált a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 29.

zsuffika

2019. május 24.

28 évesen az elmúlt 2-3 évben vált hiperszárazzá a bőröm, korábban olyannal, hogy testápoló vagy kézkrém nem találkoztam, aztán ahogy egyre problémásabb lett a bőröm, elkezdtem kenni, aztán elkezdtem foglalkozni vele, hogy mit kenek rá, próbáltam natúrkozmetikumot használni, ill. használok is a mai napig, de a testápolásra nem találtam megoldást. Mindentől száraz maradt a bőröm, egész télen viszkettem, megjelentek rajtam foltok, elmentem bőrgyógyászhoz, azt mondta ezek ekcémák, az extra szárazság okozza, ő ajánlotta ezt a testápolót és hozzá tusfürdőt, ez volt 3 hónapja, azóta csak ezt használom. Tökéletesen helyrerakta a bőröm, nagyon szeretem, esténként kenem magam, hamar felszívódik, nem hagy zsíros érzetet, csakis a hidratáltságot. Mondjuk első alkalommal majdnem leültem a gyógyszertárban, amikor megláttam, hogy a tusfürdővel együtt 10ezer Ft, de rájöttem, hogy megéri, és figyelem, hogy mikor vannak rá akciók, és akkor vásárolok be belőle, ha kedvezményesen hozzájutok :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Willow

2019. április 7.

Ekcémás kisfiam bőrére csak ez vált be. Nem csípi a kivakart sebeket, a pörsenéseket és gyorsan hidratál. Egész testre használjuk. Az én vízhiányos bőröm is imádja, gyorsan beszívódik és kellemes, de nem hivalkodó az illata. Megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Amanina

2019. február 20.

Ekcémások megmentője :-)
Bármilyen nagy szárazságot rendbe tud hozni, nagyon testes, de azért lassacskán be is szívódik.
Télen kb csak ez teszi rendbe a T vonalamat az arcomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Ekcémások megmentője :-)
Télen kb csak ez teszi rendbe a T vonalamat az arcomon.

horzso

2019. január 25.

Az egyik legjobb krem szaraz borre, amit valaha hasznaltam. Arcra, kezre, testre egyarant fantasztikus. Kicsit darabos eleinte, de a kez melegetol gyorsan olvad, jol kenheto, nekem hamar felszivodik, es fantasztikusan hidratal. Amikor meg voltam fazva, az orrom kore kentem, es egyaltalan nem sebesedett ki a sok orrfujastol. Nagy hidegben az arcomra is hasznalom.
Csak ajanlani tudom szaraz boru sorstarsaimnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 25.

Csak ajanlani tudom szaraz boru sorstarsaimnak.

Babooca

2019. január 22.

Ez egy csodálatos krém. A kiszáradt bőrömre használom hetente egyszer, mint testápoló. A Kedvesem a homlokára és az arcára használja nagy lelkesedéssel. Már egy használat után is hihetetlen javulásokat lehet elérni ezzel a kencével. Egyszerűen tökéletes. Kicsit zsíros réteget hagy a bőrön, de nem zavaró. Kevés kell belőle, jó kis habos állaga van. A szaga fura egyedül, de azon túl lehet lépni, mert a hatása meg lenyűgöző. Biztosan újraveszem, ha elfogy ez a hatalmas mennyiség. Éjszakára használva másnap reggel semmi zavaró ragacsosság nincs, a következő fürdés/ tusolás alkalmával nem mos le magáról az ember egy plusz réteget, teljesen beszívódik. Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gombaellenes tartósítószer.