Uriage

Ár:   4000 Ft és 5500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Uriage, az összetevőket feltöltötte: sziszi72, Módosítva: 2020. január 28.

Ár:   4000 Ft és 5500 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Lipidfelépítő testápoló krém, száraz/nagyon száraz bőrre. Atópiás, ekcémás, viszkető bőrre is. Gazdag textúra, gyorsan felszívódik, nem ragad.

Hipoallergén, szappan-, paraben-, illat- és színezékmentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Elzaaa

2022. június 1.

Olajos tusfürdővel az ekcémás bőr megmentője!
Mindenmentes, így csecsemőknek is tökéletes.
Arcra is használom, sokáig hidratálttá teszi a bőrt.
Este bekenem a bőröm és reggelre puha, mint a babapopsi.
Olyan jó testápoló mint a Bioderma Atoderm PP balzsam (pontos, hogy rajta legyen a PP, mert lipidpótló)
Nagyon adom! :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 1.

Olajos tusfürdővel az ekcémás bőr megmentője!
Mindenmentes, így csecsemőknek is tökéletes.
Arcra is használom, sokáig hidratálttá teszi a bőrt.
Este bekenem a bőröm és reggelre puha, mint a babapopsi.
Nagyon adom! :D

Amadea

2022. március 27.

Nagyon megszerettem az Uriage ezen termékcsaládját, az arckrémmel és az SOS arcpermettel együtt a testápolót és a Bariéderm kézkrémet is beszereztem (a kézkrém lett a kedvencem, annak van a legnagyobb szüksége az extra ápolásra).
Első körben a 200 ml-s kiszerelést rendeltem meg, ami szimpla, nem pumpás flakonban van, a hidratálás mellett a karizomerősítésben is segít, mert jelentékeny erőkifejtés kell, hogy a masszív, sűrű krémet kipréseljük a flakonból. Mindenmentes, gazdag krém, rajtam gyorsan beszívódik. Száraz bőröm van, egy zuhanyzás után is feszül, jólesik neki az extra ápolás.
Egyszóval, szuper kis testápoló, egyetlen hibája, hogy a matéria feltapad a flakon belső falára és pár hét használat után az a gyanú alakul ki az ember lányában, hogy ez bizony mindjárt elfogy. Egy nagy frászt, a flakont felvágva kb. 70 ml krémet kanalaztam ki egy üres Sol de Janeiro (75 ml-s) tégelybe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 27.

Andikri

2021. december 1.

Valóban puha lesz a bőr tőle, de nagyon nehezen szívódik be. Órák múlva is zsíros érzetet ad :( Erős gyógyszertári kenőcs illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 1.

gili

2021. november 6.

Inzulinrezisztenciám miatt bizonyos időközönként rettenesen viszket a bőröm.
Orvos javaslatára vásároltam ezt a krémet.
-a viszketés valóban csökkent
-az állaga szuper, a bőröm nem ragad tőle!
-gyorsan beszívódik
Mindennapi használatra is tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 6.

Inzulinrezisztenciám miatt bizonyos időközönként rettenesen viszket a bőröm.
Orvos javaslatára vásároltam ezt a krémet.
-a viszketés valóban csökkent
-az állaga szuper, a bőröm nem ragad tőle!
-gyorsan beszívódik
Mindennapi használatra is tökéletes!

nickyflower

2021. április 14.

Kislányomnak vettem,mert ekcémás a bőre sajnos.Az olajos tusfürdővel használva elég jó! Eddig ez volt a legjobb az ő bőrére,ezért 5 csillag.Persze ,ha olyat eszik és nagy a baj,akkor sajnos csak a szteroid segít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.

beucika

2021. április 13.

Ez valami csoda!!!
Extrém száraz bőrömet kb 3 használat után olyanná tette, mint a kisbabák bőrét.
Én arcra is kenem!
Beszívódik, nem ragad!
Újravevős lesz!
Tényleg tökèletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Ez valami csoda!!!
Extrém száraz bőrömet kb 3 használat után olyanná tette, mint a kisbabák bőrét.
Én arcra is kenem!
Beszívódik, nem ragad!
Újravevős lesz!
Tényleg tökèletes

GabriellaBodnar

2020. október 8.

A téli hónapokban kerestem valami igazán jó testápolót a bőrömre, mert a hidegtől nagyon-nagyon száraz az egész testemen. Hidratál igen, de igazából, olyan nagy csodát nem tett vele. Ár-érték arányban nem éri meg szerintem, mert ugyanilyen hatású testápoló van jóval olcsóbban is a piacon (pl Bioderma). Elhasználtam, de nem vásárolom újra, mert nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

Biloba

2020. szeptember 13.

Atópiás, hámló bőrömet az olajos lemosójukkal használva egészen jól rendben tartja. Elég zsíros, (ami jó is, mert nem húzódik a bőröm vele), a leírással ellentétben nem érzem hogy hamar beszívódna, a ruha szerintem hamarabb ledörzsöli. Örülök hogy illatmentes, de olyan műanyag szaga van, ami nem túl kellemes, de ez legyen a legkisebb baja. Néha arcra is használom, napégésen pedig nagyon sokat segít, egy nap alatt enyhíti a pirosságot és fájdalmat. Segített a problémámon, ha nem találok olcsóbb alternatívát akkor újraveszem.
Egy dolgot sajnálok, úgy érzem a fancy pumpás megoldással nagyon sok “felesleges” műanyag van a csomagolásban, örülnék egy egyszerűbb kivitelezésnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

edusi

2020. szeptember 2.

Tényleg hatásos, tömény testápoló. Este használom csak mert nehezen szívódik be, de így reggelre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

rtunde

Korcsoport: >54
2020. július 9.

Nagyon jó testápoló.A lábszáramon lévő hámló, viszkető folttól ezt a terméket használva sikerült csak megszabadulnom.Ha lehetne 6 csillagot is adnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. július 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gombaellenes tartósítószer.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.