Urtekram

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lha, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Gyorsan felszívódó aloe verás lábkrém bio shea vajjal, amely a lábat egy olyan formulával védi, ami a fokozott izzadás és a szagok ellen dolgozik.

• A mentol és a rozmaring friss illatával
  • Tartalmazza a Hexapeptide-11-et, amely serkenti a kollagén és elasztin képződését
  • A hialuronsav és glicerin kombinációja lágyítja a száraz bőrt és gyógyítja a berepedezett sarkat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lha

2018. augusztus 12.

Kifejezetten jól működő lábkrém. Elsőre kicsit vastagnak tűnik, de ahogy szétkenem, azonnal elkezd beszívódni. Szinte issza be a bőr és nagyon gyorsan eltűnik. Nem marad utána csúszós, olajos érzet. Mintha tényleg táplálná a bőrt, nagyon jó érzetet hagy maga után. Puha és egészséges hatású lesz rögtön a láb és hosszú ideig látszik a hatása. Én használom még a térdemre és a könyökömre is. Ez egy biztos nyerő cucc nálam. Ezek után kiváncsi vagyok a kézkrémére is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.