UW Naturcosmetic

Ár:   770 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bio üzletek, Online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Audry1, Módosítva: 2019. szeptember 12.

Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml
Lelőhely:   Bio üzletek, Online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megújult formula!

A termék fő összeevője a körömvirág kivonat, mely értékes hatóanyagi hámosító, regeneráló hatásúak, ápolják a gyulladt, horzsolt, igénybe vett bőrt. A krém használatát hámsérülések és kisebb égési sérülések helyi ápolására, valamint rovarcsípések nyugtatására javasoljuk.

Ajánlott:

• Gyulladt, viszkető, irritált bőr tüneteinek ápolására
  • Felületi hámsérülések, enyhe égési sérülések ápolására
  • Visszérgyulladás gondozására
  • Rovarcsípések nyugtatására

AndreaVancsa

2021. február 3.

Nagyon szeretem a körömvirágkrémet,de ez nem az.Az igazi krémnek zsíros alapúnak kell legyen,ami nagyon lassan szívódik be,de reggelre hidratál.Ez tény,hogy egypillanat alatt beszívódik,de nem is ér semmit.Csak a parfüm marad belőle.Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 3.

Moony

2020. május 19.

Ez egy csoda :O Zsíros bőröm van, de csak úgy issza befelé, maradék nélkül és hamar beszívódik, kiválóan lehet rá sminkelni is. Piros foltokra, pattanás utáni sebekre is nagyszerű, emellett teljesen feltölti az arcot, még feszesít is. Nem tudom mi a titka... :O én 300ft-ért vettem a 100ml-s kiszerelést az eurós boltba...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Audry1

2019. szeptember 11.

Ajándékba kaptam, sokáig nem nyúltam hozzá az összetevői miatt, majd rákényszerültem kipróbálni. A szúnyogcsípés miatt véresre vakart (allergia is párosul hozzá) területet másnapra szebbé tette, a borotválkozás után elmulasztotta a kipirosodásokat a bőrömön és hidratáltabbá tette, amit másnap is éreztem, pedig nagyon száraz a bőröm mindenhol.
Nekem kicsit nehéz volt kenni, picit sűrűbb a krém, mint hittem. Azért kellett kennem a bőröm ahhoz, hogy beszívódjon a krém, viszont utána nem sokkal már teljesen rendben volt. Nem hagyott zsíros érzetet a bőrömön és nem is ragadtam utána.

Szerintem el fogom használni, mert nem szeretek semmit sem kidobni, elajándékozni meg már nem tudnám, viszont nem vennék ilyet magamtól, ha ezt elhasználom. 3 és 4 csillag között vacilláltam, főleg az összetevői miatt. Végül arra jutottam, hogy mindent hoz, amit szerettem volna és más krémekben sincs sokkal kevesebb káros anyag, de a kenhetősége és beszívódási gyorsasága miatt azért levontam 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.