UW Premium

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Auchan, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hori2016, Módosítva: 2016. október 17.

Lelőhely:   Auchan, patikák
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Az UW Premium Sarokápoló krém repedezett, megkeményedett bőrfelületek ápolására, regenerálására alkalmas készítmény. Ajánlott a sarok, talp, könyök és egyéb problémás bőrfelület ápolására, akár cukorbetegek részére is. Fő hatóanyaga a teafa olaj gomba-, baktérium, és vírusölő hatású, a növényi olajok pedig segítenek fokozni a bőr hidratáltságát és puhítják azt.

• Kókusz olaj – hidratáló és bőrpuhító hatású
  • Napraforgó olaj – antioxidáns, nyugtató, hidratáló, csökkenti a gyulladásokat és a bőrpírt
  • Teafa olaj – gomba-, baktérium- és vírusölő hatású, segíti a sejtek megújulását

sztich

2019. február 4.

Ez tényleg nagyon jó. Nem múlik el a hatása 1-2 óra múlva, miután bekentem, még nap végén is érzeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

kacibog83

2019. január 10.

Ahogyan az előttem szólók is írták, már néhány használat után is látható a hatása. Kellően hidratál, ugyanakkor nem hagy maga után zsíros érzetet. Ha este bekenem vele a talpamat, reggelre nyoma sem lesz, csak puha, hidratált bőr marad utána. A teafa olaj miatt plusz pont jár neki, mert eddig nem találkoztam teafa olajos lábápolóval. Szuper összetevők, remek hatás, nekem az illata is bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 10.

Bradshaw

2018. március 11.

Én is imádom. Tényleg már egy pár alkalom után is hatásos. Hűsítő érzés a menta miatt, és kellemes az illata. Így télen a teafaolajnak köszönhetően a csizmába sincs semmi "szaga" a lábamnak. Ez egy plusz pont. Nem kell külön lábdeo. Venndéglátásban dolgozom, napi 13 - 14 óra állás után a sarkaim ki voltak repedezve. Ez helyre tette, FÉL TUBUS használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

kovtunde80

2017. november 27.

Egyszerűen csodás ez a krém! Néhány használat után is érezni a hatását, puha és friss lábakat. Csak ajánlani tudom, ráadásul árban is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 27.

Marietta1977

2017. október 4.

Pixibox-ból került hozzám. Jó zsíros, nehéz krém, a sarkaim imádták :) nagyon jó hidratálta a lábam, éjszakára felkentem és reggelre pihepuha lett a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

zsu880725

2017. július 1.

Egy téli pixibox kiadásból jutottam hozzá, és nagyon megszerettem, remekül hidratálja a lábamat, igazi prémium termék, csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

juhaszregina

2017. április 13.

Pixibox-ból jutottam hozzá, és nagyon elégedett vagyok vele. El is használtam a télen. A lábaimat pedig folyamatosan puhán tartotta. Hatásos, jól hidratál. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

Tlizus

2017. március 19.

Pixiboxól jutottam hozzá. A mentolos illat érezhető rajta, gyorsan beszívódik és kellemesen felfrissít. Még nem problémás a sarkam de kellemes frissítő krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Mundow

2017. március 11.

A teafaolaj illatot érezni a legjobban.
Nekem nincs problémás talpam/sarkam, ezért elhasználtam testápolónak. Gyorsan beszívódik és használata után kissé bizsereg a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

A teafaolaj illatot érezni a legjobban.

dandelion

2017. január 2.

Nagyon csúnyán kirepedezett sarkamat hozta rendbe ez a krém. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, viszont az illata nekem nem tetszik, de ezért nem vonok le csillagot, mert nagyon hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Urea, Glycerin, Lactic Acid