V.SUN

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: covergirl, Módosítva: 2021. március 8.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál

Prémium fényvédelem az arcra (50-es fényvédő faktor) - ectoinnal és E-vitaminnal. Véd a leégés és a szabad gyökök ellen. Gyorsan felszívódó krém vanília-virág illattal. A hialuronsav és az aloe vera ellátja a bőrt nedvességgel, erősíti a kollagént és a bőr szerkezetét. Korallbarát készítmény, olyan összetevőktől mentes, amelyek károsítják a korallok növekedését. Minden eladott termékkel olyan tengeri természetvédelmi projekteket támogat a V.SUN, mint például a korallzátonyok rekonstrukciója.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

xMirax

2022. február 6.

Nekem sajnos nagyon nem vált be :( Durván fényessé (inkább zsírossá) teszi az arcbőröm, hámlik, és nagyon erős a szaga. Ezek közül a hámlással van a legnagyobb problémám - bármihez hozzáér az arcom apró fehér darabkák peregnek le róla. Még a púdert is alig tudom feltenni anélkül hogy fehér darabkák jelenjenek meg az arcomon :// Sajnos ennyi pénzért ez abszolút pénzkidobás volt

UPDATE:
Csak az volt a probléma hogy rossz szérum fölé használtam :) Illetve, nyáron tényleg nagyon csillog de télen tök jó használni. Mindent visszaszívok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 6.

UPDATE:

jubileum

2021. július 21.

Na hát a Müllerben 20% van most a fényvédőkre, úgyhogy mivel életem legnagyobb naptej kereső szakaszában vagyok, gondoltam, most jöjjön egy random arcravaló. Fontos az octokrylen mentesség, mert csípi a szemem nagyon, és szűnni nem akaróan egész álló nap. Ez nagyjából le is felezi a piaci kínálatot.

Örülök, hogy ez a hialuronsav dolog lassan már alap egy csomó gyártónál, nyáron azért nem hátrány ha van egy kis plusz belőle. 70 ml-s a tubus teljes áron 5-6 ezer forint közt, a prémium kategóriában igazából ez nagyon kellemes ár. Általában ennyit 50 néha 30 ml-ért kérnek el. A krém maga sűrű, de könnyed, érezni az arcon, de nem fullasztó, nem szívódik be teljesen, de nem is diszkógömb. Sajnos a zsíros bőrre való naptejekkel mindig megjárom, mert valahogy úgy néz ki, ha nem adunk semmi olajat szerencsétlen formulának, akkor a szárazanyag kukacosodik hamar. Ebben pont van annyi, hogy kenegethető jó alap legyen, ki mernék menni púder nélkül az utcára, de azzal meg már végképp okés, de rá is tudok sminkelni anélkül hogy az olajmentes naptejek furcsa rétegződése vagy kukacosodása megakadályozna benne. Eddig egy nagyon jó találat.

Fontos: Ez 2in1, krémparfümnek is beillene, vanília illattal, szóval ha ez valakinek nem pálya, akkor a Catch the sun az illatanyag mentes változat. Sajnos az ki volt fogyva nálam.

UPDATE 2021. július 9.
Nagyon meglepő de egy ilyen testes sűrű krém és mégis ebből tudom felkenni a legnagyobb mennyiséget egyszerre. Kinyomom a megfelelő 5 forintosnyi habcsókot szétviszem várok pár másodpercet aztán elsimogatom mégegyszer és kész, nincs fehér nyom. Nem fullad be alatta a bőröm, nem érzem azt a hullámszerű verejtékezést amit sok zsíros naptej alatt, hogy meg akarna szabadulni tőle a bőröm. Ugyanakkor van egy kis tapadós olajos érzet a bőrön, de akkor érzem ha hozzáérek, és egy-egy hajszál is feltapad néha, ha púder nélkül viszem fel. Viszont púderre is simán újra lehet kenni (ha muszáj) még a 3. bekenés után se kezd el gusztustalanná válni, egyszerűen nem érzem azt hogy felszaporodna a zsír. A púder helyett amúgy egy kis papírral leitatás is működik. Száraz bőrre szerintem tökéletes, normálra is, ha valaki nem ragaszkodik a full matthoz, zsírosra nehéz megmondani, nekem a zsíros részeken nem problémás. Egyszerűen nem rosszabb (érzés és hatás) mintha egy bármilyen nappali krémet kennék fel, csak ez egy teljesértékű fényvédő. Továbbra sincs kukacosodás, hiába csapom alá a teljes nappali arzenált.

UPDATE
Nekem szuperül működik arckrémnek is a bőröm jól hidratált ha napokig ezt használom, olyan feltöltött, teljesen jó kis plusz pont. Sajnos a Catrice 5 in 1 púdere azért össze tudta rántani kegyetlenül kukacosra, de más púderek nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

UPDATE 2021. július 9.

UPDATE

viragdobradi

2021. június 15.

Nekem kombinált a bőröm, egy picit az elejen zsírosnak tűnhet,de aztán nekem felszívja a bőröm. Nem a legkönnyedebb fényvédőm. Az illata tetszik, egyébként szívesen nyúlok utána. Egy kis púderrel orvosolható a csillogás. Az külön jó, hogy mikroműanyag mentes is, és védjük a korallzátonyokat. :) és jó, hogy hidratal is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Rekac7

2021. május 4.

Több fényvédőt is használtam már. A száraz bőrömön nagyon jó, jól lehet eloszlatni, nincs fullasztó/ nehéz érzete. Enyhén csillog a bőrön,nem kukacosodik,sminkeltem is rá, estig bírta. Egyetlen hátránya hogy nagyon erős az illata, aki nem szereti az illatos dolgokat semmiképp sem ajánlom. (Beszerzem az illatmentes változatát is) Nagyon szép összetevői vannak és még a korallokat is védem vele:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.