Vademecum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Borsolina, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2015. április 27.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Vademecum Provitamin Sensitive fogkrém hatásos védelmet nyújt fogérzékenység ellen. Természetes regenerálás az erős és egészséges fogínyért.

Lexy96

2016. május 17.

Számomra ez a legjobb fogkrém, nem szeretem az erős mentolos ízű fogkrémeket mert vagy annyira csíp, hogy abba kell hagynom a fogmosást vagy hányingerem lesz az ízétől, mivel ennek kicsit semlegesebb íze van nem kell sietnem a fogmosással hanem alaposabban megtudom mosni, dohányzok, kávézok, szerintem mondani se kell, hogy ez mivel jár .... csak ezt használom, jól tisztít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 17.

mivett

2015. október 9.

Nekem ez az egyetlen, ami segített az érzékeny fogaimon! Nem érdekel, hogy nem mentolos, az sem, hogy nem habzik igazán. Nekem az érzékenységre kell, és arra 4/5! Azért csak 4, mert nem túl sok helyen kapható, és még mindig keresem a tökéletes fogkrémet!

UD: Sajnos azóta rájöttem, hogy olcsó húsnak híg a leve. Elkezdett hiányozni a mentolos, friss érzés. Váltottam Elmexre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

WorkingClassGirl

2015. szeptember 28.

Ez a fogkrém olyan rossz, hogy muszáj szólnom róla.
Ez nem tisztít. Próbáltam már a többi pro vitamin vademecumot is, egyikkel se volt problémám ez előtt. Nem az ízével van a baj, tényleg nem mentolos, de más márkának is van enyhe ízű terméke, mégsincs az az érzésem egymás utáni két alapos fogmosást követően, mintha nem is mostam volna fogat. Ráadásul a hatástalansága mellett még csípni is szokott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Ez a fogkrém olyan rossz, hogy muszáj szólnom róla.

senskin

2015. augusztus 20.

Mivel nem a hagyományos ízvilág jellemzi, a használója hajlamos emiatt úgy értelmezni a hatását, hogy nem kellőképpen tisztít. Nem a mentolos élményvilág köszönt vissza, hanem egy fűszeresebb cukoríz. Emiatt sokaknak nem jön be, de azért még hatásos gyengéd fogkrém.
Akinek érzékeny a foga és nem szereti a nagyon mentolost, próbálja ki. Árban jó, szokásos Vademecum stílus. Nekem használt az érzékeny fogaimra,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

CrazyKid

2015. február 26.

Nem tisztít makulátlanul és sokszor kell még mosás közben utánpótlás a fogkefémre. Habzása se jó és friss leheletet keresve sem érzek. Mindezek ellenére én adok neki 3 csillagot, mert nem kezdte ki az ínyem, mint a legtöbb fogkrém és a fognyakam sem fáj miközben mosom, és utána sem érzékeny. Az ára is oké. Bár az igazit már megtaláltam a Lacalut formájában, de azért tovább keresgélnék valami pénztárcabarát árút.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

kismadár

2015. január 6.

Nekem sem vált be túlságosan.. Az ára jó, de a hatása kevésbé... Nem tisztít eléggé, én is úgy érzem, hogy lepedék marad a fogakon. Az íze olyan, mint a gyerekfogkrémeké, ezáltal nem biztosít friss leheletet, elmarad a friss, tiszta, mentolos, üde érzés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

Chi-Annie

2014. július 21.

Én nagyon szeretem! Nekem különösen érzékeny a szájam, ínyem és sok mindenre allergiás vagyok a fogkrémösszetevők közül, nagyon nehéz fogkrémet találnom, van, egyesek nagyon durva allergiákat váltanak ki....
Lényeg-a lényeg eddig ez a fogkrém nem okozott gondot, mivel eléggé "sensitive" ahhoz hogy az allergén anyagok se bántsanak. Írtátok, hogy nagyon gyengécske, nem tisztít kellőképpen vagy nem elég mentolos, de ez SENSITIVE kiadás, ez nem csinálhat ilyeneket. Egy sensitive fogkrém csak gyengén lehet mentolos, mert az allergén anyag, és nem lehet durva állagú vagy ízfokozókkal telített sem mert akkor bántaná az ínyat... ne pontozzátok le, ha nem a ti típusotokra van szánva. :) A lehelet valóban nem a legfrissebb utána, de valamit-valamiért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 21.

Maddie

2013. december 17.

Sajnos nekem sem vált be. Nem tisztít kellőképpen, olyan érzés, mintha maradna lepedék a fogakon. A leheletem sem érzem frissnek tőle. Páromnak érzékenyek a fogai, ő nem panaszkodott rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

Borsolina

2013. szeptember 22.

Az én érzékeny fogaimat tönkretette kb...vérzik tőle a fogínyem,pedig előtte nem nagyon szokott.Tényleg nem sokat ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Bibi

2013. szeptember 10.

Sok kell belőle,egyáltalán nem habzik, nem ad tisztaságérzetet. Gyakorlatilag sz@rcsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin