Vademecum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mogyizsuzsi650304, Módosítva: 2017. február 20.

Kategória:   Ajakápolók

(A kép csak illusztráció és nem a Vademecum ajakápolót mutatja.)

Lisana

2015. január 21.

Megnéztem, és egy pár éve kapott másik szóróanyag ajakápolón is ugyan ezeket az összetevőket találtam, ugyan ebben a sorrendben. Ha máshol láttok ilyesmi szóróanyagot, nagy valószínűséggel azon is ugyanezek lesznek ;)

Amúgy nekem is egészen jól bevált, egy átlag, bármikor előkapható kis ajakápoló. Sajnos nem mentolos, pedig arra számítottam :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

Roxanne

2012. október 22.

Nagyon jól végzi a dolgát! Kétszer-háromszor, ha használnom kellett naponta. Színe, illata nincs. Egy dolog fordult elő: utóbbi időben nagyobb mennyiségben használtam jojoba olaj alapú ajakápolókat, így ízre rendkívül furcsa volt ez a méhviaszos, paraffines keverék.
Ettől függetlenül, nyugodtan árulhatnák fogkrém nélkül is, mert jól kitalált kis holmi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

bokros

2012. július 28.

Én is a DM-ben szereztem be egy fogkrémhez csatolva. Szerintem nagyon jó termék, jól hidratál. Tetszik, hogy se íze, se illata, se színe nincsen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 28.

noryen

2012. július 23.

Pont én is ma vettem meg fogkrémhez kapcsolva. Kipróbáltam és semmi íz, se illat, hidratál, nem zavaró. Nagyon meglepett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

mogyizsuzsi650304

2011. december 6.

Sajnos képet nem találtam erről az ajakápolóról. Lehet hogy limitált kiadás volt. Azt hiszem, hogy fogkrémhez kapcsolva vettem, de nagyon jó.
Puhítja az ajkakat, este szoktam felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 6.

Puhítja az ajkakat, este szoktam felkenni.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil