Vademecum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: manocska81, Módosítva: 2014. július 29.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Azonnali fogfehérítő hatással.

Clara

2015. szeptember 17.

Ez a fogkrem feheriti a fogam!
Sose tapasztaltam neg ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Ez a fogkrem feheriti a fogam!
Sose tapasztaltam neg ilyet.

NiDDA

2014. január 2.

Szeretem ezt a fogkrémet, Signal White Now-ra hajaz, de sokkal olcsóbb. Jól tisztít, optikailag fehérít. Igaz, ha pár napig nem ezt használom, akkor visszaáll a fogam színe. Végülis nem tartós fehérítést ígérnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

liljaa

2013. április 7.

Jól tisztít, kellemesen enyhe az íze, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

Jól tisztít, kellemesen enyhe az íze, nekem bevált.

Gigi81

2012. december 30.

Szeretem ezt a fogkrémet, lehet, nem oly erős, mint más márka termékei, de semmilyen fogíny panaszom és gyulladásom nincs, mióta Vademecum fogkrémeket használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 30.

Babus92

2012. december 2.

Rögtön fehéríti a fogakat, csak nem tartósan. Más fogkrémmel megmosom a fogam, utána ezzel, mert amúgy nincs ereje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 2.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1