Vagheggi

Ár:   9245 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: kardosgabi, Módosítva: 2019. március 12.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mélyen tisztítja a pórusokat, eltávolítja az elhalt hámsejteket, szennyeződéseket a bőr felületéről. Víz használatával aktiváljuk, felhabosítjuk. Antibakteriális, frissítő, puhító hatású termék, megszünteti a bőr zsírosságának érzetét, hidratál és megelőzi a bőrhibák kialakulását. Frissességet kölcsönöz, megszabadítja a bőrt a zsíros érzéstől.

Főbb hatóanyagok: fehér fűz és kérgének kivonata, ananász kivonata.

Szappanmentes! Bőrgyógyászatilag tesztelt!

Dettie

2017. augusztus 30.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, nem gondoltam volna, hogy ennyire jó, elég érdekes a bőröm, néhol száraz mint a sivatag, néhol pedig teljesen fénylő, viszont ezzel a lemosóval kellemes érzés volt utána létezni. Én nem használok arckrémet, de ez után én nem is éreztem szükségét! Teljesen betartja azt amit ígér, én most használtam el egyet, sajnos nem volt otthon belőle, így egy másik márkát kezdtem el használni és rögtön borzasztó pattanások jelentek meg az arcomon, ami eddig nem fordult elő nálam... egy szó mint száz, ÉN IMÁDOM :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

zsebcuki

2016. december 13.

lassan teljesen elhasználom. az arcomnak kellemes ezzel megtisztítani,de különlegesebb hatását amit leírtak sajnos nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Betaine, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Propylene Glycol

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.