Vaipani

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ayurveda, Módosítva: 2016. február 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A kellemesen hűs, és enyhén mentás illatú frissítő ayurvéda arclemosó tisztítás után azonnal bársonyos és puha bőrt eredményez. Támogatja az arcbőr rugalmasságát, és hidratáló hatása révén helyreállítja annak egyensúlyát.

Sziluuun

2017. március 14.

Hát, sokáig nem bírtuk egymás társaságát..Tisztítása nem rossz, de semmi extra. Ezt megkapom más hasonló terméktől is.
Én egyszerűen nem bírtam elviselni a szagát, valami borzalmas..pedig használtam más natur terméket is, de ezt ki nem állhattam. Emiatt az egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Myrkky

2016. október 25.

Nekem is Pixiben érkezett. Előbb kicsit szkeptikus voltam, mert úgy éreztem, használata után húzódik a bőröm, féltem, hogy szárítani fog. De aztán megszerettem, mert nem szárít, hidratálni meg úgyis kell minden arclemosó után.
Viszont az alábbi hozzászólásokat nem értem. Felkenik az arcukra, mint egy krémet vagy tonikot? Egy ARCLEMOSÓT?? Ez olyan mintha bekenném magam tusfürdővel és mint aki jól végezte dolgát lefeküdnék aludni. :D :D Azért nézzük már meg mit mire kell használni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 25.

marryjane

2016. július 29.

Nagyon szuper, nagyon jó illat, nagyon bio, nagyon jó összetevők, minden nagyon szuper, de az én érzékeny bőrömet égeti.
Nem vattakoronggal használom, mert a fél vatta ottmarad, hanem inkább tisztító gélként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Zsuzsi216

2016. július 20.

Pixiboxban érkezett. Az illata tetszik. Jó kis termék. Használata után egy vékony filmréteget képez a bőrömön. Ha lefekvés előtt használom, akkor nem zavar, ha korábban, akkor vízzel le szoktam még mosni az arcom.
Majd még update-elek.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

Majd még update-elek.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes