Vaipani

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ayurveda, Módosítva: 2016. február 17.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

"Érdes, repedezett, esetleg irritált a bőre? Pigment-foltokkal küszködik? Szeretné eltüntetni a szem alatti karikákat? Bár az arckrém kategóriába sorolható ez a könnyed, lágy ayurveda krém, testének bármely problémás felületén alkalmazható.  Segítséget nyújt a repedezett sarkok ápolásában, anyajegyek halványításában. Kis mennyiségű krémet kell a problémás bőrfelületen bemasszírozni. Érdemes éjjelre, de nappali alkalmazás során min. 2 órán át hagyja a bőrén, majd mossa le. Többszöri alkalmazás is lehetséges. A benne található ním és Cocculus természetes antibakteriális hatású."

Bradshaw

2017. november 17.

Szuper termék. Az arcomra nem kentem ilyen durva anyagot, mert annyira nem vészes a helyzet hogy én ilyet használjak rá. Kb az van a tégelyre írva, hogy ez egy csodaszer, és mindenre jó. Első kinyitás.... Hát ez rohadt büdös és gyenge gyereksz@r színe van..... Na jó, azért kipróbáltam. Mondom, ilyen trutyit az arcomra soha nem kennék, viszont az ekcémás kezemet ezzel kezeltem. Nagyon jó volt neki! Nem szívódik be túl hamar, így esténként használtam, és még így is jót tett neki, legalább nem vegyszerekkel meg szteroiddal kenegettem a kezemet. A taszító külső fantasztikus belsőt takar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Hanna83

2017. február 20.

Nem tapasztaltam igazán sem folthalványító hatást, sem bőrsimító tulajdonságot. Az illata viszont ennek is nagyon erős. Nem szeretem a tégelyes kiszerelését sem, a tudásához képest az ára is eltúlzott. Nem újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

csill87

2017. február 5.

Ah, az enyém rámromlott. Szó szerint, mert novemberig volt jó csak, nem tudtam elhasználni ennyi idő alatt, pixivel kaptam amúgy, szerintem talán fél évet tudtam használni, mert lejárt cuccot nem kenek fel.
Amúgy semmire nem jó. Mikor a szem alatti karikák miatt kentem, merthogy arra is ajánlják, akkor különösen rettenetes volt, mert nagyon könnyen belekenődött a szembe és nagyon csípett. Jobb lenne ha nem ajánlanák ilyesmire, mert brutális, hogy irritálja a szemet! A szaga meg jellegzetesen büdös. Már lassan megszokom a natúr kencéket, nem várom, hogy minden illatos legyen, de ez büdös.
Lábkrémként sem csinál semmit, de legalább büdös... Jah, és pigmentfoltokra, meg anyajegyekre sem jó. Ennyi pénzért vicc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

Chloeandhercat

2016. szeptember 26.

Az illata először furcsa volt, de már megszoktam. Nagyon tömör, gazdag krém. Egyelőre olyan nagy hatásokról nem tudok beszámolni, de még csak most kezdtem el használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate