Valentino

Ár:   22 000 Ft, 32 000 Ft és 43 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szandi1018, Módosítva: 2022. augusztus 24.

Ár:   22 000 Ft, 32 000 Ft és 43 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: kiwi, brazil mandarin

Szívjegyek: rózsa, pézsma, indiai jázmin

Alapjegyek: fehér pézsma, cédrusfa

Valentino Donna Born In Roma Coral Fantasy EDP  keresem!
Ár: 1 , Eladó: Shine83

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

RoseTimi

2024. február 14.

Miután bekattant az agyamba, hogy keressek magamnak egy új “ezazénillatom” parfümöt, bevetődtem az egyik D üzletbe. Miután már majdnem feladtam, egy nagyon kedves eladó odajött, hogy segíthet-e. Elmondtam eddig mit használtam, mit keresek, mi az amit biztos nem szeretnék.
Ez volt a második ajánlata.
Már a boltban is éreztem, hogy megvan, ő lesz az, de szerettem volna tudna, milyen amikor lecseng az első illatfelhő. 2 óra múlva visszamentem és megvettem.

Egyszerűen csodálatos, fürdeni lehetne ebben az illatban. Gyümölcsös, friss, légies illat. Sokan dicsérik rajtam, ők is beszerezték maguknak.

Végre egy illat, ami az elejétől a végéig hozza az illatot, nem változik, nem tolakodik elő olyan, ami miatt mégsem az én illatom lenne, szúrná az orrom, édesítené, öregítene rajta.

Csillagos 5-ös, remélem sokáig gyártják módosítás nélkül! Ha lehetne több csillagot is adnék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 14.

Ez volt a második ajánlata.

coccobacillus

2024. február 12.

Addig szagolgattam újra meg újra, amíg 50ml hazajött velem végül. Imádom, nagyon Escada feeling, friss, kezdetben gyümölcsös, aztán édeskés fehérvirágos illattá alakul. Ahogy először viseltem két dícséretet is bezsebeltem azonnal. Nyárra tökéletes parfüm lesz, nem egy nehéz illat mint a sima Born in Roma, ami úgy rátelepszik az emberre szerintem, hanem olyan kis könnyed, légies illatfelhő. Nekem jobban tetszik, mint az anyaillat, bár őszintén szólva semmi köze a kettőnek egymáshoz annak ellenére, hogy ez egy flankere. Annyira nem tartós, bőrközeli lesz egy idő után, de például egy kánikulában zavaró is lenne, emiatt nem fejfájós illat. Annak, aki szereti a gyümölcsös illatokat, érdemes kipróbálni, kiwis üdítő illata van kezdetben, aztán kicsit ilyen virágos, samponos tisztaságillattá alakul.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 12.

Vaslady

2023. november 18.

Valahogy eddig kimaradtak az életemből a Valentino illatok, a boldogságom évek óta a Donna.
Ritkán használom, épp ezért is, nem unom meg, és mindig fel ér egy új élménnyel a viselése. ❤️
Nos, ma a Győri D betűs boltban, vele kezdtem el a tesztelést.
Az üveg szerintem az ugyanaz mint a Donna, csak fekete a felső része, arany helyett.
Az illat, kellemes, nyári hangulatú.
Gyümölcsös, édes, és így papír csikon, nyilatkozva, tartós is.
Nyáron viselve, szuper lehet, nekem tetszik.
Nem hozott újat a nap alá, de nem is rossz, unalmas illat.
Dolce gabbana imperatrice illata jutott róla eszembe, és az Escada gyümölcsös parfümjei , ezt a fragrantica is megerősitette.
Nekem 5 csillagos 👍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 18.

Nos, ma a Győri D betűs boltban, vele kezdtem el a tesztelést.
Az illat, kellemes, nyári hangulatú.
Gyümölcsös, édes, és így papír csikon, nyilatkozva, tartós is.
Nyáron viselve, szuper lehet, nekem tetszik.
Nem hozott újat a nap alá, de nem is rossz, unalmas illat.
Nekem 5 csillagos 👍

pomme

2023. július 19.

Nem vonzottak soha a Valentino illatok, de ezt muszáj volt kipróbálnom, és valóban én vagyok a célközönség. Frissen fújva nagyon tetszik, a kiwi dominál benne, másoktól a "rágó illata van" kifejezést hallottam, végül is ez is elég jól lefedi. Nagyon nyári, nagyon fiatal, nekem a Moschino friss és gyümis illatai jutnak róla eszembe, amikor teljesen leszárad. Nem egy világmegváltás, meg sok hasonló van, de nekem felüdülés volt, mert azt gondoltam a márkáról, hogy kizárólag dámás-nagyasszonyos parfümöket gyártanak. Kívánságlistás lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 19.

Lufipufi1992777

2023. július 5.

Kedvenc nyári barátnőm lett!🥰
Nem értem a lehúzókat,szerintem egy nagyon szerethető illat nyáron,főleg a kánikulában.. gyümölcsökkel indít,aztán átvált egy igazi parfümériabolt illattá,érződik,hogy minőségi,luxus illat! Én nagyon szeretem,abszolút nem Escadas a gyümölcsössége sem,tartóssága 4-5óra,de a hajon még hajmosás után is tart!😅❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 5.

Kedvenc nyári barátnőm lett!🥰

hailey

2023. január 31.

Kifejezetten szeretem, mi több, egyenesen a kedvencem a háztól. Számomra az egyik legszebb illat, rendkívül vidám, és a második legtöbbet dicsért illatom. Kedvelem a Valentino többi illatát is, de érdekes mód, ez a legtartósabb rajtam - még ha nem ismerek senki mást, akire ez igaz is lenne. Engem elvarázsolt, a gyűjteményem egyik alap darabja, amit mindig újra fogok vásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 31.

meximixem

2022. november 29.

Imádom! Télen azért nem hordom, de kedvenc parfümöm nyáron, édes gyümölcsös illat. Egy fél csillagot levonnék a tartósságáért, hosszabb ideig is érződhetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 29.

Barbara2021

2022. november 9.

Nem rossz nem rossz, de a klasszikus minek, miért kellett ez? Az alapvetően jó illatnak egy "felvizezett" verziója. Könnyedebb, viragosabb lett, de pont a lényeg veszett el így és 12 egy tucat termék lett. Ki veszi ezt meg? Fiatal csajok. És nekik jól is fog állni, de vehetne hasonlóan jó parfumot a Zaraban is, nem kell ehhez Valentino...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 9.

dottya

2022. november 7.

Nekem nagyon hasonlít Ariana Ari illatára.
Vidám illat, az elején gyümölcsösen édes, leszáradás után előbújnak belőle a virágok. A rózsát nem éreztem benne, bőrre fújva nekem a jázmin ilatta erősödik fel. A cédrus nem éles vagy erős benne, nagyon szépen belesimul a többi illatba és meleg érzést kelt. Irodakompatibilis, enyhe, közel kell hajonli, hogy érezni lehessen. 3-4 óra után kezd elpárologni teljesen.
Személy szerint az Ari jobban tetszik, mert rajtam tartósabb és édesebb-gyümölcsösebb.
Akik szeretik az enyébb, nőies, vidám, gyümölcsösen édes és enyhén tisztaság illatot, azoknak tetszeni fog. Illetve akiknek bejött az Ari, de szeretnének egy kicsit éretebb illatot, azoknak is tetszeni fog.
A -1 csillagot a tartóssága miatt adtam, ilyen ár mellett kicsit tartósabb illatra számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 7.

Nekem nagyon hasonlít Ariana Ari illatára.

loveskincarerita

2022. október 28.

Nagyon le van pontozva, pedig nekem speciel egyik kedvenc parfümöm lett. Nagyon friss az illata, kedvelem a benne lévő összetevőket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Benzyl Alcohol, Citral, Methyl 2-Octynoate
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.