Valentino

Ár:   22 000 Ft, 32 000 Ft és 43 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szandi1018, Módosítva: 2022. február 16.

Ár:   22 000 Ft, 32 000 Ft és 43 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: kiwi, brazil mandarin

Szívjegyek: rózsa, pézsma, indiai jázmin

Alapjegyek: fehér pézsma, cédrusfa

Ár: 16000 Ft , Eladó: Epervirag
Állapot: 30 ml, eredeti, kipróbált, pár mili hiányzik belőle. Sajnos az én bőrömmel nem kompatibilis.:(, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost előre utalással.
Fújós! Valentino Donna Born In Roma Coral Fantasy EDP

bibi24

Rha

2022. augusztus 13.

Csalódás...
Bőrre fújva próbáltam. Egy jellegtelen gyümis illat. Max. 2000 Ft-ért....
Pedig az anyaillat a kedvencem.
A bőrömön max. 1 órát bírt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 13.

Csalódás...
Bőrre fújva próbáltam. Egy jellegtelen gyümis illat. Max. 2000 Ft-ért....
Pedig az anyaillat a kedvencem.
A bőrömön max. 1 órát bírt.

Dorcikahh

2022. augusztus 1.

Azok a parfümök, amik senkin sem tartósak, rajtam általában lazán kibírnak 4-5 órát, ilyen szempontból szerencsésnek érzem magam. A Donna, és a Donna Born in Roma nagy kedvenceim, különlegesek, rajtam nagyon tartósak, és nagyon nagy a szilázsuk is. De ez...hát ezt nem tudom hogy sikerült összehozni :D Rajtam ez fél óráig tart, max 1, de már az elején is csak akkor érzem ha a csuklómhoz nyomom az orrom. Amúgy meg tényleg csak kivi és mandarin, egyáltalán nem illik a Valentinohoz...Juj de jó hogy csak mintát kaptam belőle. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 1.

Szeszi009

2022. július 18.

Bőrön luxus gyümölcsös sampon , de papírra fújva valami isteni ananász ( tudom,hogy nincs benne)jellegű illat. Az Escadákhoz tényleg hasonlít, de kevésbé émelyítően édes vagy szintetikus .Tartósnak nem mondanám ,de alapvetően jó illat lehet nyárra és tavaszra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 18.

Baranyine19890720

2022. június 16.

:( szomorú vagyok ,hiszen ajándekba kaptam,de esküszöm ezen meg nem mondanám hogy valentino :(
Szinte ordít a kiwi,és olyan mintha egy gyümölcskoktélt összekeverve fújos palackba téve fújnék magamra !!
Igen Escada illatok anyukája ő !
Viszont tartos volt rajtam !!
A 3 csillagot a tartosságára kapja ! :)
Ajándékot nem illik eladni,sem elajándékozni így elhasználom aludni csicsikálni :) 🤣❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 16.

Igen Escada illatok anyukája ő !
Viszont tartos volt rajtam !!
A 3 csillagot a tartosságára kapja ! :)

Bettina0225

2022. március 14.

Az árához képest túlárazott és egyáltalán nem tartós. Kifújásnál rögtön lehet érezni a kiwit és a mandarint. Üde, friss tavaszi illat, de ahogy a többiek is írtak, nagyon a hajaz az Escada vonalra. A leszáradása nekem kicsit dezodoros és átmegy olyan semmilyen illatba. Nagyon max 4 órát bír ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 14.

veci

2022. március 12.

Abszolút megvolt nekem is az Escada-asszociáció első szippantásra. Nem szeretem a nagyon édes illatokat, Escadam se volt soha, csak tini koromban egy 30ml-s utánzatom, de azt is odaadtam a tesómnak, mert nem bírtam elhasználni.
Addiktívnak találom ezt az illatot mégis. És valamennyire különlegesnek is. Az utóbbi két hétben többször magamra fújtam a mintám és elkezdtem szagolgatni a drogériákban, hogy milyen olcsóbb illattal tudnék elérni hasonló hatást, de ez valahogy mindegyiknél jobb egy hajszálnyival. A többi vagy édesebb, vagy kevesebb ideig tart, stb. Van valami a leszáradásban, ami pont betolja ezt az illatot abba a kategóriába nálam, hogy elgondolkozzak a vásárláson. Nagyon túlárazott természetesen, lineáris illat és rajtam nagyon max 6 órát marad meg, szóval teljes áron semmiképp nem fanyalodok rá. Egyelőre tetszik, de nem szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 12.

zsazsi1

2022. március 11.

Mint az előttem szólóknak, nekem is az Escadák ugranak be., meg a Nina-almácskák. Nem rossz, de annyi hasonló - és jóval olcsóbb - ilyesmi illat van már. Pár napja nagyon hezitáltam mikor akciózták az egyik drogériában, de már örülök hogy nem ugrottam bele egy üveges vásárlásába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 11.

Szandi1018

2022. március 6.

Nagyon vártam de sajnos egyenlőre csalódás. Tényleg Escada jellegű, mű gyümölcs illat.... Biztosan tesztelem majd még de teljes üveget nem tervezek venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 6.

Gina19

2022. március 1.

Mintát kaptam belőle és hűha! Frissen kifújva igazi kivis-narancsos gyümibomba, Escada-fíling, a leszáradása kicsit kevésbé tetszik, de az is kellemes. Csak az tart vissza a vásárlástól, hogy szerintem az árához képest nem elég komplex és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 1.

Asianlover

2022. február 23.

Abszolút túlárazott, teljesen lineáris, semmiképpen sem eredeti. Mégis számomra kb. a tökéletes gyümölcsös-cédrusos (de nem túl cédrusos, azzal vallatni lehet) nyári casual illat. Hangulatában például a Pacific Lime-ra hajaz, csak százszor jobb hatósugárral és tartóssággal.
Nagy akcióban venni fogok egyet. A családból ez tetszik a legjobban. Tartóssága nagyon rendben van, majd nagy melegben visszatérek egy update-re, hogyan viselkedik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 23.