Valentino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. október 6.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: fekete ribizke, bergamott, rózsabors

Szívjegyek: jázmin tea, jázmin, arab jázmin

Alapjegyek: kasmirán, guajakfa, bourbon vanília

silence

2020. január 16.

Még a nyáron kaptam egy mintácskát a Spanyol parfümériás vásárlásom mellé, eddig eszembe sem jutott, hogy megszaglásszam......
Mostanában, ahogy egyre több véleményt olvasok itt a KM-en róla, kíváncsi lettem én is, hát előkaptam a kis mintámat és teszteltem csuklóra fújva.
Hmmmmm, mit is mondjak? Nem húznám le teljesen, mert szerintem nem egy rettenet, viszont nem is egy műalkotás.
Édes, virágos, rózsaszín sablonos illat, nem nyújt semmi újat, semmit, amivel felhívná a figyelmet magára (maximum az üvegével, mert az szerintem csodaszép).
Kifújáskor még intenzíven érződnek a fejjegyek - a fekete ribizke, a bergamott és a rózsabors is tisztán érezhető benne - majd egyre jobban egybeolvadnak az édes összetevők a teás és virágos jegyekkel, és egy egyhangú, kiüresedett cukorkaillat lesz belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 16.

iifenopy

2020. január 16.

Szomorú a sok rossz értékelés. (Nem csak itt, máshol is elég rosszak) Nekem tetszik, fiatalos de nőies is. Tartós és sokan megdicsérték rajtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

ALettah

2020. január 14.

Mintát kaptam belőle az egyik kedvenc "valós", vagyis nem online parfümboltomban :)) Rajtam nagyon határozottan indul, erőteljes rózsabors és feketeribizli, a felfújás utáni negyed órában bántóan éles. Aztán csatlakozik a jázmin és soooook vanília, néhány óra alatt pedig egészen megszelídül, elveszíti a karcosságot, és egy nyugis, de nem túl izgalmas vaníliás-virágos kombó marad, bőrközelien, de sokáig ragaszkodva a viselőjéhez.
A kezdeti fázis sajnos rajtam kifejezetten kellemetlen, ezért biztos, hogy nem leszünk egymáséi.
A plakátja pedig szerintem szörnyű, a modell lány olyan, mint akit kínoznak. Róma számomra napsütés, életöröm, szerelem - a plakát ezek közül semmit nem közvetít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Asianlover

2019. október 21.

A hìr igaz: tènyleg szörnyű! :D legalàbb is, mindent sikerült egybe tekerniük, amit utàlok: bàntòan èles fekete ribiszke - talàn a bors ès a jàzmin miatt ennyire èles -, plusz a rèmes ciprusossàg, amivel engem a vilàgbòl ki lehet kergetni. Sokan ìrtàk Fragranticàn, hogy LVEB ìgy meg ùgy... ezzel egyàltalàn nem èrtek egyet, szerintem mèg a legtàvolabbròl sem hasonlìtanak. Az idei Miu Miu-hoz, a ròzsaszìn amphòràshoz (emlèkeim szerint) màr annàl több köze van, illetve mèg akàr a YSL Librèhez is, annyiban, hogy ők is teljesen össze nem illő dolgokat pròbàlnak èdes vanìliàval elegyìteni. Konklùziòm, hogy ez az illatstìlus abszolùt nem az èn vilàgom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

beder810

2019. augusztus 7.

Ez valami horror,ami az illatott illeti s az árat az biztos.Hát hol van ebben a fantázia?Hol a Donna EDP DNA? Hol a józan ész?
Szinte egy semmilyen jellegtelen,lötyi-fötyi,tinis csajoknak,akik nemtudják mi az a Valentino,mi az hogy parfüm.Ez egy nagy kevert semmi, tele mindennel a mai trendbe illő illatjeggyekkel.
Tipikusan olcsó gyümis nyitány (már vagy ezredszer ,csontá rágva) sok feketeribizli,ami végig megmarad s ehez a gyümölcsös valamihez párosul a jázmin,de olyan semmilyen virágos fuvallat,semmi érdekes,semmi jómódú,brrrrr
Term.rengeteg vanília,de mű,kellemetelne s édesen unalmas,cukorkásan fájdalmas.Ha még ez nem lenne elég,akk,ehhez párosul egy borzalmas fás jegy ami minthogy segíteni akar de csak ront az egészen,mert a végeredmény egy fás-édes-egyszerű primitív kis illatocska.
Komolyan tőbbet vártam,mivel az eredeti Donna egy csodás álom,de ez kb.csak egy nagy nulla.
A 2 pont az üvegre megy,mert az csodás,de a többi egy nagy MEH........ !!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

A 2 pont az üvegre megy,mert az csodás,de a többi egy nagy MEH........ !!!!

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Isoeugenol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Geraniol, Benzyl Cinnamate, Citral, Farnesol, Eugenol
Színezékek: CI 14700, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.