Valentino

Ár:   19 000 Ft, 28 000 Ft és 39 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. október 6.

Ár:   19 000 Ft, 28 000 Ft és 39 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: fekete ribizke, bergamott, rózsabors

Szívjegyek: jázmin tea, jázmin, arab jázmin

Alapjegyek: kasmirán, guajakfa, bourbon vanília

Ár: 5ml/3000,- 10 ml/5500,- , Eladó: Livi555

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bobherceg80

2024. június 3.

Az itteni vélemények alapján vártam a csodát,de nem jött. Igaz,nem kellemetlen,de ez egy teljesen átlag édeskés parfüm. Kb. a La vie est belle-k lecsengését hozza, és az én bőrömön nem is igazán változott az illata, végig ugyanilyen maradt.
Egy próbát mindenképp megért,de nem lesz megvevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 3.

Egy próbát mindenképp megért,de nem lesz megvevős.

Greeka

2024. május 19.

Az előttem szólók sok mindent elmondtak erről az illatról. Egy bizonyos illat mindenkin nagyon másként tud működni, így az én véleményem nagyon szubjektív lesz. A húszas éveimben Rómában éltem egyetemistaként, így azonnal tudni akartam mit hoz nekem ez az illat. Rómát nem hozta, de sebaj mert ettől még nagyon szép kompozíció. Azt is hozzáteszem, hogy általánosságban igazi olasz iránynak érzem, tehát ezt beteljesíti. Az első erős benyomásom szerint nagyon erős licsi illattal kezdi, ami teljesen érthetetlen az összetevők alapján, de én mégis ezt éreztem. Aztán szépen kavarog, komplex olyan sokminden történik, de nagyon elegánsan. 1-2 óra után J'adore-á változott rajtam, utána tovább alakult és estig velem maradt. A tartóssága sem mítosz extrém tartós és mindenki tudja, hogy merre jársz ha ezt viseled. Aki nem szereti, a csíkhúzós parfümöket annak csak óvatosan, a ruhákon is megmarad még napokig. Szerintem nagyon flexibilis a korosztály, fiatalokon és idősebbeken is nagyon jól működhet. Valóban nem tucat illat, van egy kiemelkedő karaktere.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 19.

tpetra0406

2024. május 7.

Top 1. Helyen van nálam. Nagyon durván tartós még nap végére is érezni magamon. Szerintem nem tolakodó az illata. Nagyon nőies finom az illatjegyei.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 7.

Eta86

2024. március 16.

Nagyon finom illat, viszont egyáltalán nem tartós.Igy nem éri meg az árát.
Az illata miatt kap 3*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 16.

Nagyon finom illat, viszont egyáltalán nem tartós.Igy nem éri meg az árát.
Az illata miatt kap 3*

VivienSK

2024. március 3.

Nekem ez a nagybetűs PARFÜM. Az egyik legcsodásabb illat, amit ember valaha összerakott, a másik az Intese, az talán a legjobb illat amit ember alkothat. Már az üveg is annyira dekoratív, annyira elegáns, hogy nincs nő aki ne fordulna utána. Aztán megszagolod és egy örökké tartó szerelem veszi kezdetét. Egy elegáns nő illata, szinte látod magad előtt Monica Belluccit, ahogy szagolgatod. Nevéhez hűen, Rómában szerintem minden harmadik nőn a Born in Roma egyik változatát éreztem, már akkor tudtam hogy nekem kell egy ilyen. Tökéletesen megéri az árát!
Ha lehetne 1000 csillagot adnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 3.

Ha lehetne 1000 csillagot adnék.

AmaraMagnolia

2024. február 29.

Tökéletes választás azoknak, akik egyszerre édesek és dögösek. Számomra nagy kedvenc. Van benne finomság, ugyanakkor vadság is. Elképesztően tartós és kevés elég is fújásból. Az üvegéről nem is beszélve, meseszép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 29.

Lisianthus

2024. február 22.

Pár hete voltam Rómában és sokszor megcsapott egy illat. Nem tudtam elképzelni mi lehet. Először elgondolkodtatott, mikor sokadjára ismét összetalálkozott az orommal egyszerűen belemászott. Olyannyira, hogy már meg akartam kérdezni a viselőjét, hogy mi ez a csoda ami megára fújt?! (Egyébként Rómában szinte minden 3. hölgy ezt az illatot viseli, amit me is tudok érteni, mert maga a kis csoda.) De sajnos nem volt merszem. Majd hazafele a reptéren, unalmamban szagolgattam a parfümöket és egyszer csak teljesen véletlenül rábukkantam. Éééés egyszerűen beleszerettem! Kisvacaktől rendeltem fújósban, nem bírtam ki, hogy megérkezzen hozzám, elmentem az egyik drogériába, hogy ismét megszaglásszam hátha már nem is olyan finom illat. Hááát csajok, ugyanolyan fincsi! Úgyhogy meg is vettem egy nagyobb kiszerelést ami már úton van hozzám. Ha szeretnél egy olyan parfümöt, ami picit édes, picit nem, egyszerű, nem túl sok, nem tolakodó, elegáns, kellemes, és hétköznapra is teljesen belefér, akkor ő az egyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 22.

dandelion97

2024. január 17.

Kisvacak minden szavával egyetértek.🥰 Nagyon szeretem viselni, ruhára fújva egész nap körülleng. Csodás, nőies illat. Szerintem mindig lesz itthon egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 17.

Vavika02

2024. január 14.

Nekem ez egy hűha illat ...
Szomszéd csajszin éreztem mindig, mikor találkoztunk. Aztán egyszer megkérdeztem,mégis mitől illatozik.
Hát be is szereztem gyorsan egyet. Hangulat kell hozzá, iskolába a gyerekek közé nem ezt fújó magamra.
Erős,tartós illat. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 14.

Nekem ez egy hűha illat ...
Erős,tartós illat. Imádom!

Nairam

2023. december 16.

Valami extrát kerestem,olyat ami számomra újdonság, és a plázákban nem lehet érezni minden liftben. Már elsőre megtetszett. Hazafelé a kocsiban csak a kezemet szagolgattam. Szépen alakul át az illat, a kezdeti domináns jegyeket egy szolidabb utócsengés váltja fel, de az a plussz amit kerestem, az végig megmarad. Megvan az összhang a bőrőmmel. Másnap meg is vettem. Határozott illat, amiben van egy kis titokzatosság, ami magával húz. Párom is vonzónak tartja, szerinte szexi. Sajnos hamar ráunok az illatokra, parfümök sorakoznak a polcomon, de végre találtam egy olyat,ami egyenlőre megmozgat!! Az első szippantások szinte bizsergetik az orromat, majd újra és újra szippantani akarom.... Megfogott. ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 16.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Isoeugenol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Geraniol, Benzyl Cinnamate, Citral, Farnesol, Eugenol
Színezékek: CI 14700, Acid Violet 43
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.