Valentino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2016. január 2.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: vodka, mandarin, füge, frézia, fenyő, citrom

Szívjegyek: rózsa, narancsvirág

Alapjegyek: virgíniai cédrus, vanília, tömjén, szantálfa, pézsma, ámbra

Luna1024

2018. április 13.

Ritától kaptam belőle ajándékba egy szinte teli fújóst egy vásárlás mellé (nagyon köszönöm!), miután egyszer említettem, milyen régóta érdekel ez az illat. :) Fogalmam sincs, mire számítottam pontosan, de hogy nem erre, az biztos... Nekem sajnos nem jött be. :( Én nagyon nem szeretem (és akkor még enyhén fogalmaztam) az orientális illatokat, és ez bizony rajtam az, nem kicsit. Nagyon fűszeres, vodkás, fenyős, ugyanakkor balzsamos illat, kicsit hasonló számomra a tömjénes-keleties illatokhoz, csak selymesebb kiadásban. Dana Tabu-val, Jessica Simpson Fancy Nights-szal (!) van párhuzam a leginkább, ami annyira nem is meglepő, tekintve, hogy mindkettővel vannak azonos illatjegyei. Nekem túl sok benne a fűszer, az ilyen illatok szinte "megülik a gyomromat", mint egy sebtében betömött kolbászos-hagymás-tejfölös lángos a balatonszárszói strandon. :(
Viszonylag nyugodt, relaxálós, bújós illatnak tartom, kicsit olyan hatással, mint a tömjénes/füstölős illatok többsége, de nincs benne semmi olyan tüzes szenvedély, mint amire az üveg színe alapján asszociáltam. A fő gond vele mégsem ez, hanem a már fentebb említett dolgok.
A tartóssága teljesen okés, de nekem ez az illat sajnos így is csak 2 pontot ér. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

doora87

(!)
2017. február 3.

Ohhh Istenem....egyszerűen mennyei.
Mindig attol féltem hogy egyszer majd olyan illatot talalok az en illatomnak amit nem gyartanak.
Es most ez lett. Egy 50ml kiszereles boldog tulajdonosa lettem,ennek a csodas parfumnek.Pedig annyira el tudnam kepzelni hogy a polcomon ezen tul csak ez az egy uveg ekeskedjen.
Nagyon nőies,krémes,édes (pont amennyire kell) szexi,csábító illat. Ahhh.....imadom.
Bár alapjegyeiben említik a vanilliat es a szantalt,rajtam a kifujas utan egeszen a leszaradasig dominalnak. Nem vagyok nagy illatszakertő,de az biztos hogy ez az illat nagyon el lett talalva.celtudatossag,csabítas,érzekiseg ezt "sugja"nekem Valentino absoluja.;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Ohhh Istenem....egyszerűen mennyei.

galagonyanya

2016. április 26.

Ennél az illatnál minden bőr és szaglósejtek kérdése. Jobban, mint a legtöbb "átlag" illatnál. Kizárt dolog, hogy ennyien tévednétek, vagy meg akarnátok téveszteni a krémmániás népet, és nem is olyan jó ez az illat. Biztos vagyok benne, hogy érzitek azt, amit leírtatok és lelkesedésetek őszinte. Ehhez képest galagonya nem érez egyebet, mint némi szintetikus vaníliát, műanyag- vagy gyógyszerszagot, amelytől szabadulni vágyik mihamarabb. Nem koronázta meg a napomat, az biztos. Hálás köszönet Juditnak a mintácskáért, és kívánom, hogy - ha nem is személyemben, de - találjon szerető gazdára a parfüm:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

forintos

2014. október 28.

Tavaly ősszel még én is lubickoltam az illatárban, ám mára valami megváltozott bennem. (Hormonok? Vagy a csoda tudja.) Már nem őrülök meg érte, elmúlt a szerelem, pedig a levegőbe permetezve még most is balzsamosnak érzem. Egy 90 ml-es tesztert vettem, amiből bő 70 ml az üvegben várakozik arra, aki igazán értékelni tudja, és nem lesz hozzá olyan hűtlen, amilyen én. ;) Szívesen eladnám. Ha valakit érdekel, írjon a forintos56@freemail.hu címre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 28.

Bihter85

2013. június 24.

Hát gyerekeeeeek! Szerintem ilyen illata lehet a Mennyországnak!
Tudtam is én eddig mi a "szerelem" egy parfüm iránt...! Vettem egy pici mintát belőle és amint a csuklómra fújtam, elbűvölődtem!
Valentinohoz illően elegáns, kifinomult, nőies, csodás mint a ruhakölteményei!
Anyu is ugyanúgy "sokkot kapott" mint én és közelgő szülinapomra megállapodtunk ebben, mint ajándékban, már alig várom!!! :)
Szerintem most találtam meg a Nagy Ő-t! :) Mintha a két (eddigi) kedvencemnek, a Kenzo Madly edt-nek és a Givenchy Absolutely Irresistible- nek a fantasztikus elegye lenne.
Sokáig lehetett érezni és az egész lakást belengte az illata, de nem tolakodóan, erősen, csak amennyire és ameddig kellett.
Kár, hogy tízmillió csillagot nem lehet adni Neki, így csak csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 24.

Hát gyerekeeeeek! Szerintem ilyen illata lehet a Mennyországnak!
Valentinohoz illően elegáns, kifinomult, nőies, csodás mint a ruhakölteményei!
Kár, hogy tízmillió csillagot nem lehet adni Neki, így csak csillagos ötös!

momo

2012. január 12.

Egyszer volt belőle egy icipici mintám. Beleszerettem. Megláttam egy parfümériában, ismét kipróbáltam, megvolt a bizonyosság. Jó, majd megveszem.Azóta sem látom sehol. "Azóta nézem az út jobb oldalát, talán még egyszer meglátom..." (D. Rózsi)
Gondolkodom, hogy netes parfümériából megrendelem. Amit előttem leírtak az illatról, mind igaz. Fantasztikusan nőies, elegáns.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 12.

gerbaud

2012. január 12.

Számomra tökéletes illat. Olyan, amihez szerintem nem kell már semmit hozzátenni, elvenni belőle, mert nagyon együtt van. Abszolút a füge dominál, a többiek csodálatosan aládolgozva egészítik ki, a vodka és a fenyő pedig igazán pikánssá teszi a kompozíciót. Púderes és balzsamos, de egyáltalán nem túlzóan, hanem kellemesen, bársonyosan. Igazán puha és lágy. Nem nagyon változik a bőrömön az idő múlásával, de ezt egyáltalán nem bánom, mert megunhatatlanul imádom az illatot. A tartóssága figyelemreméltó, bőrön is simán kibírja a 12 órát, hajon pedig a következő mosásig érezni:). Ősszel, télen, tavasszal mindenképpen hordható illatnak gondolom, nyárra azonban szerintem nem illik, nagy melegben fanyarnak és töménynek hathat. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Citral, Coumarin, Geraniol, Eugenol
Színezékek: CI 60730

Színezék. Lila színű.