Valentino

Ár:   14490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14490 Ft

Kifinomult és váratlan karakterekkel teli, virágos-keleties illat, melyben a látszólag ellentmondásos jegyek tökéletes harmóniát alkotnak. A fejjegyben a calabriai bergamott frissességét a szarvasgomba édes jegyei bolondítják meg. Nyomukban a jázmin, az Amalfiból származó narancsvirág és a tubarózsa teljesedik ki, mellyel kontrasztot alkot az erdei szamóca. Az alapjegyben a nemes cédrust az ámbra érzékisége csábítja el.

Ár: 14490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 7000 , Eladó: Niki992
Állapot: Kepen, Helyszín: Bp, fizetés: Szemelyesen/ posta

Erynnis

2019. június 2.

Milyen érdekes dolog ez, hogy ugyanazt az illatot hanyféleképpen érzékeljük és ítéljük meg. Néhányan itt kellemes, könnyed bújós illatnak írjak, van aki szerint förtelmes😁. Én jó pár évvel ezelőtt használtam, de akkor valahogy egy nagyon erőteljes és elegáns illatnak éreztem. Most már inkább én is azt mondom, hogy komfort illat. De az üvege olyan szép, azóta is ott díszeleg a polcon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 2.

iamagnes

2018. november 28.

A két csillag csak azért mert elég tartós, viszont az illata valami förtelem..olyan áporodott vénasszony illata van.. máshoz nem tudom hasonlítani. Ezért a pacsmagért ennyi pénzt. 😥 Az üveg gyönyörű. Végül anyós elhasználta.. 🤣

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Kremcica

2018. november 10.

Nagyon nőies illat, ami első szaglásra egy kedves már-már angyalian bájos illat. Kortalan, végre nem édes illat mégis krémes vaníliát is tartalmazó parfüm. Sajnos rajtam egy idő után nagyon előjön a narancsvirág és lenyomja az összes többi illatjegyet. Ekkor már nem kedves, nem bájos, sőt bár elegáns mégis nyomulós döggé változik. A tartóssága sajnos pocsék, két fújással is csak pár órán át tart. Sajnos nem lett az illatom, pedig szépen kezdődött a kapcsolatunk. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Nenuka

2018. november 10.

Ő az én téli mindennaposom! Szerintem nagyon nőcis, inkább nappali, de estire is menő, csak több fujci kell belőle. Nagyon kedves, ha este, akkor olyan "tetszel nekem, beszélgessünk egy ital mellett" illat. Ha nappal, akkor simán utánafordulós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

necra

2018. augusztus 28.

Csodálatos és tökéletes parfüm! Tartós, kellemes. Olyan, amit mindenki megérez és imád. Félig van az üveg, de szerintem már most elkezdek gyűjteni egy 80ml-s verzióra. Számomra ez a szerelem illata. Édes, bújós, mégis finom, elegáns.
Ui. 80-as megvéve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Ui. 80-as megvéve :)

masni1208

2018. augusztus 28.

Épp ma éreztem meg az illatát a munkahelyen egy fiatal hölgy viselte. Nem bírtam ki hogy ne kérdezzem meg melyik ez a parfüm, teljesen
elcsábított az illat.. Nem sziruposan édes és ez bármelyik korosztálynak jól áll komolyan mondom..😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

ancsibancsi

2018. augusztus 21.

Elhasználtam egy üveggel, valamelyik tavasszal. Kezdetben szerettem, aztán ki tudja miért, melegedett az idő vagy megcsömörlöttem, alig vártam, hogy elfogyjon. Ez nem von le abból, hogy kellemes kis tavaszias illat és nem tucat szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

beresregina95930

2018. augusztus 20.

Első szaglásra bejött, aztán... bleeh🤢 olyan mint a húsvéti locsoló kölnik...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Első szaglásra bejött, aztán... bleeh🤢 olyan mint a húsvéti locsoló kölnik...

bodi.kriszti92

2018. július 24.

Nagyon véletlenül keveredtem hozzá, a rossmannban egyedül árválkodott a polcon, megtetszett a szép üvegcséje, az elnevezése, ki is próbáltam egyből magamon :) első szimatra kifújás után nagyon virágos, pár perc után kis finom - számomra - komfort illatnak tűnik. Nekem egy szuper tisztaság, ártatlanság, gondtalanság illat :D Azt hiszem elgondolkodom hogy ő legyen a menya parfümöm, bár kissé túl hamar elillan, tőle aztán nem kell illatfelhőbe burkolózni :D De amit maga után hagy is nagyon finom, krémes illat ♥️ Hazafelé többször megszaglásztam, és a friss vasalt ruha illat ugrott be, amit annyira imádok, csodálatos

UP: szóval...... kissé figyelmetlen voltam, a véleményem az Aqua Floreale-nak szól :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

eperturmix

2018. július 11.

Szódával elmegy..nagyon szűzies,kellemes,olyan kis egyszerű számomra.Nem olyan rossz,de na,nem is olyan jó.Hatósugara ehhez képest elég nagy,meg is dícsérték,de nekem kevés.Tartósság 2-3 óra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)