Valentino

Ár:   14 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: redberry.247, az összetevőket feltöltötte: viktoria.gomori, Módosítva: 2018. április 2.

Ár:   14 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetétel: bergamott, narancsvirág, nőszirom, mimóza, tubarózsa, jázmin, pacsuli, ámbra

Valentino Valentina Acqua Floreale fújós eladó
Ár: 1700 Ft/3200 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml vagy 10 ml, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.
Ár: 10 900,- Ft plusz posta/Foxpost , Eladó: Tamcsi
Állapot: 80 ml/új, celofános, Helyszín: Veresegyház, fizetés: Átutalás után postázom vagy személyesen

anita763

2021. július 11.

Az illata nagyon meleg, és egész évben viselhető. Minden alkalomra alkalmas. Nem érzem a narancsot vagy a bergamottot, de néhány perc múlva megérzem a jázmint, és az illat krémes, púderes és puha lesz. Az Ajmal Shine illatára emlékeztet, és egészen biztos vagyok abban, hogy nekem jelenleg is van egy másik, ehhez hasonló parfümöm. Nem kiemelkedő vagy szokatlan, de kellemes és biztonságos viselet, hűvös időben is megállja a helyét. Csodálatos az üvege is! Nagyon szép illat! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 11.

jakarika

Korcsoport: >54
2020. augusztus 12.

Abszolute hozza az összetevőket. Forró fülledt nyárban igazi felüdülés a narancsvirág , mimóza és jázmin trilógiája. Olyan mint egy könnyed, hűsitő fuvallat. Ugyanakkor ártatlanul szexi. és még csak nem is tud róla. SZERETEM.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

abicicaaa

2018. november 30.

Ez az illat nagyon nem en vagyok, de megszagolvan rogton eszembe jutott valaki, akihez tökéletesen illene.
Csupa viragbomba, ahogy lejjebb is irtak, de szerintem ez nem nyarra valo illat. Olyan nehéz, telen sokkal szebben kibontakozik.
Egy negyvenes evei elejen jaro fiatalos, kifinomult, magassarkus, mindig vidam no jut eszembe rola, aki ha belep az irodaba, mindenkinek felcsillan a szeme.
Eme illattal a csuklomon nekem is kedvem szottyant magassarkut huzni, es beulni a szinhazba, hogy igazan kifinomultnak erezhessem magam :D
Mintha hirtelen egy masik ember eletebe kerültem volna.
Gyonyoru üveg, es a 8 orat kibirta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

Mintha hirtelen egy masik ember eletebe kerültem volna.
Gyonyoru üveg, es a 8 orat kibirta.

nyuszo

2018. november 3.

Nekem sajnos, tucat virág-illat...
Semmi orientálisat nem érzek benne!
Unalmas....
Nem is tudok mit írni róla....
Akinek tetszik, használja egészséggel (és mértékkel!)….
Vannak nála ezerszer jobb illatok....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 3.

Nekem sajnos, tucat virág-illat...
Semmi orientálisat nem érzek benne!
Unalmas....
Nem is tudok mit írni róla....
Akinek tetszik, használja egészséggel (és mértékkel!)….
Vannak nála ezerszer jobb illatok....

Timi8

2018. március 30.

Azért ez igazán nem egy "kis hármaska" illat, annál lényegesen jobb. Legalábbis szerintem egy korrekt kis tavasz-illat ez, aminek a kipròbálásátòl bevallom, az "acqua" és a "florale" jelzők tartottak távol jòideig de minden ok nélkül. Finom. Az anyaillatnál sokkalta jobban tetszik, de csak amiatt nem adok 5 csillagot, mert a Blush egy kicsivel talán még jobb rajtam, az teljesen én vagyok.
Még egy picit melegedjen az idő, akkor lesz Ő a legmutatòsabb! Olyan napszemüveges-szìnes, virágos kendős időre vágyom ezzel az illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

Shelly

2015. november 8.

Pár éve még biztos én is azt mondtam volna, hogy úúúristen, de büdös, de sokat változott a stílusom, egyre jobban vonzódok a különlegesebb, nem olyan édes, cukorkás, mindenkinek tetsző parfümökhöz. Megfogott. Kifejezetten tetszik az a kis "koszos" mellékzönge amit kiérzek belőle, habár csak tompán bújik meg benne. Nem tudom mihez hasonlítani, de nem is kell, a maga nemében szerintem páratlan alkotás.

Update: Papíron nagyon kellemes, de pár ml elfújkálása után rá kellett jönnöm, hogy bőrön édes kis semmiség, ami tetszett benne az sehol nincs, marad az egysíkú édesség. :( Sajnálom! Le kell pontoznom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 8.

senskin

2015. április 21.

Nagyon finom, babás ugyan, de szépséges illat, estélyi ruhába zárva..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 21.

Nagyon finom, babás ugyan, de szépséges illat, estélyi ruhába zárva..

szeliger

2015. január 16.

1,5 ml kisfújós mintát elég gyorsan elfújkáltam. Friss citrusos jegyekkel indul, ami gyorsan szelidül, kellemes kis fehérvirágos illattá fejlődik. Az én bőrömről az illat nagyon gyorsan elillan, már kezdetben is inkább csak bőrközeli és két óra múlva már sehol nincs. Lehet, hogy nyáron tartósabb lenne, talán majd akkor is kipróbálom. Így azonban olyan jellegtelen, hogy még véleményezni is alig tudom, csak keresem az illatot, hogy merre van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 16.

erika81

2014. november 5.

Még régebben kaptam egy illatmintát. Akkor is próbálkoztam vele és most is. Amikor magamra fújtam hirtelen hányingerem lett tőle. Eltelt egy kis idő, akkor már egy kellemesebb, viszont intenzív virágillattá változott.. Kb 5-6 órán keresztül éreztem magamon. A délután folyamán viszont több alkalommal megcsapott egy számomra vaníliás-virágos illat, ami már igazán tetszett. Ha alapból ilyen illata lenne biztos már az enyém lenne, viszont a hosszú lecsengés miatt nem lesz az. Az üvege viszont nagyon tetszik. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 5.

onecrimsonnight

2014. október 1.

Figyelmetlenségből ebből rendeltem illatmintát pedig a sima Valentinát akartam.
Nekem iszonyú jellegtelen és unalmas. Semmi sem jut eszembe róla, nem tudom mikor fújnám magamra. Illatminták általában nem szoktak a nyakamon maradni, de ez félig tele még mindig ott áll a polcon, és valószínűleg így is marad. Ennél még pár Avonos parfüm is sokkal jobb és fantáziadúsabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

Figyelmetlenségből ebből rendeltem illatmintát pedig a sima Valentinát akartam.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.