Valentino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: redberry.247, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   Marionnaud

A már jól ismert Valentina parfüm érzéki, csábító és kifinomult újraértelmezése. A modern örökösnőt jelképezi, aki tudja, hogyan használja érzéki kisugárzását. Tudatos csábító. Van valami provokatív a viselkedésében. Természetes bája mágnesként működik.

Fújós 🌷 Valentino Valentina Assoluto
Ár: 1800/3200 5/10 ml , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt az eredeti parfümömből , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost

Ashakiran

2017. november 8.

Isteni földes-vaníliás-tubarózsás illat. Teljesen elvarázsolt, tényleg semmi negatívat nem tudok róla mondani. Egyedi, az én bőrömön is tartós és a hatósugara is megfelelő. Bármikor jólesik viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

Mandel

2016. május 14.

Nem nem nem nem nem, ez nem én vagyok. Nekem ez egy rossz illat, megfulladok tőle. Ezt legfeljebb egy boszorkán tudom elképzelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 14.

petra8403

2015. június 28.

Köszönő viszonyban sincs a hányás szagával, mint ahogy lentebb olvastam.
Szaladgálni fújtam magamra, többre nem tartottam, ennek ellenére mindig dícsérték az illatom.Tartósság is rendben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

Köszönő viszonyban sincs a hányás szagával, mint ahogy lentebb olvastam.

Kismokuci88

2015. május 19.

A lenti kommentekkel ellentétben, nekem védelmembe kell vennem őt. :) Kaptam a parfümöt, először nekem is furcsa volt, de azóta imádom, sőt többször volt már, hogy leszólítottak milyen parfümöt használok, mert isteni illata van. :) Nyilván ez bőrtípus függő, hogy kinek hogy passzol a bőréhez, az enyémmel jó barátságban lettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

senskin

2015. április 21.

Kissé sznob a csomagolása, de egy illatkalandot megér. Jó ez, nem hagyományos illat, szokni kell, a viselője tudja, hogy kell neki. Máshogy nem megy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 21.

ficuskinky30

2015. április 13.

Nehéz egy illatról írni, hogy miért tetszik, vagy miért nem. Engem a műmeggy ízre emlékeztet, és bár ez nem hangzik jó, de akkor is szeretem magamon. Amit írnak róla, az egyáltalán nem jut eszembe, de tök jó tartós illat, és egyszerűen finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 13.

Musil

2014. augusztus 28.

Mindig sértően túlzónak éreztem az olyan illatkritikákat, ahol egy parfümöt hányásszagúnak tituláltak. Sokáig azon az állásponton voltam, hogy igazán rossz parfüm nincs, csak legfeljebb olyan, ami kevésbé tetszik. Hát hogy, hogy nem, velem is megtörtént az, amiről egykoron elképzelni sem tudtam, hogy megtörténhet. Ha egy parfüm nem jön be, inkább nem írok róla semmilyen kritikát, de ez az illat valami olyan elképesztően gyomorforgató, hogy nem tudom megállni szó nélkül! Szokásos random tesztelgetést kiviteleztem a Douglas-ban, így került a kezembe a Valentina Assoluto. Egy fújás a blatterra, pici várakozás, aztán egy nagyon mély letüdőzés... Nem kellett volna! Még soha nem történt velem ilyen, de akkor bizony majdnem kiraktam a taccsot! Olyan irdatlan hányingerem lett tőle rögtön, hogy majdnem eldobtam a parfümöt! A szaga fölidézi azt a keserű-savanykás gyomorsav ízt, ami - urambocsá' - hányás után marad az ember szájában... Aki küszködött már refluxszal, az tudja miről beszélek. Elképesztően undorító!
Azt hittem esetleg hibás példány volt kirakva teszternek, ezért egy másik alkalommal újra próbálkoztam, ezúttal óvatosabban. Sajnos ugyanaz a hatás! :(
Egyébként a sima Valentinával semmi bajom nincs, de ez valahogy nagyon nem...
Nagyon kevés parfümre mondom azt, hogy kifejezetten rossz, ez közéjük tartozik, sőt a létező legrosszabb, amivel valaha találkoztam! Ha ki akartok kergetni a világból, ehhez az üveghez nyúljatok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Egyébként a sima Valentinával semmi bajom nincs, de ez valahogy nagyon nem...

diesel22

2014. augusztus 13.

Tavaly már volt szerencsém hozzá, most megint felkeltette az érdeklődésemet, így adtam neki egy újabb esélyt, plusz a másik kettő Valentinának is. Most érdekes mód tetszett, nem tudom mi okozhatta ezt, lehet jó passzban voltam most ehhez a parfümhöz. Nem tudok belőle kiérezni egyetlen konkrét illatot sem, kellemes, édes, van benne egy kis olasz életérzés. Ettől függetlenül nem ez az ő ideje. Sokkal inkább az ősz és a tél, szóval várat magára a további tesztelése még 2-3 hetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

momo

2013. szeptember 16.

Igen, én is összekevertem az Oud-dal. Szerencsére, mert így van rá esély, hogy az tetszeni fog. Ő számomra túl nyers, túl karcos, erőszakos. Szeretem az intenzív, karakteres illatokat, de ő már elmegy abba a maszkulin irányba, amit nem izgalmasnak, hanem túlzónak tartok. Viszont tartós és szép az üvege.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

gerbaud

2012. november 20.

Papíron nagyon hasonló a Valentinához, kicsit intenzívebb, de egetverő különbséget nem tapasztaltam köztük. Bőrön azonban míg a Valentina elkezdett gyönyörűen működni rajtam mostanában, az Assoluto-ban sajnos lesz egyfajta kellemetlen szúrósság és némi disszonancia. Ugyan nem életveszélyes mértékben, de ahhoz pont elég, hogy eszembe se jusson birtokolni. Összességében a Valentinát egy picit izgalmasabbnak és szebbnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 20.

Alkoholok: Alcohol Denat., Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Benzophenone-3, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Citral, Benzyl Benzoate, Anise Alcohol, Citronellol, Farnesol, Eugenol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)