Van Cleef & Arpels

Ár:   17 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2013. május 7.

Ár:   17 200 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: írisz, mirha, labdanum, tömjén, ámbra, fás jegyek, vetiver, ámbra, vanília, cukor

Van Cleef & Arpels C.E. Bois D'iris FÚJÓS
Ár: lásd a leírásban , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml vagy 10 ml fújós frissen fújva, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

GNóri

2019. július 26.

Isteni finom, tiszta írisz, nem a szokványos púderes típus. Lágy, légies, enyhén fás. Azt is mondhatnám, hogy az egyik legfinomabb íriszes illat, amit eddig éreztem. De ezt nem mondom szívesen, mert a tartóssága és hatósugara rajtam konkrétan semmi. Még csuklóra tapasztott orral is alig érzem. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Kisangyalcsillag

2019. február 11.

Mindenféle íriszes illatot szeretek kipróbálni. Piroskának hála, ezt is sikerült.Mikor a fújóst kinyitottam tök meglepődtem. Meg is néztem a feliratot.🤣🤣persze ez volt, hiszen téptem fel a borítékot rögtön, ahogy kijöttem a postáról. Totál más illat mint amit elképzeltem. Első szippantásra vaníliás, és felfújva a bőrömre, rajtam végig cukros vanília. Íriszt, fákat sajnos nem érzek. Egyébként nagyon finom, puha illat, de az én orromnak nem íriszes. Ha írisz, akkor én totál másra asszociálok,illatélményt illetően is. Ettől függetlenül tetszik, ez az 5ml elég lesz egy darabig. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

Renike77

2019. február 2.

Íriszes niche parfüm :-). Lehet, nem is kellene írnom mást :-).
Első mintáim egyike volt, amit rögtön a teljes üveg beszerzése követett...
Kifejezetten fás, íriszes-púderes, meleg, elegáns illat, nemes összetevőkkel.
Csodálatos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 2.

Íriszes niche parfüm :-). Lehet, nem is kellene írnom mást :-).
Első mintáim egyike volt, amit rögtön a teljes üveg beszerzése követett...
Kifejezetten fás, íriszes-púderes, meleg, elegáns illat, nemes összetevőkkel.
Csodálatos.

HDR

2018. december 1.

Nagyon tetszik! Vágyom egy ilyen illatra! Rajtam pont annyira puha, mint amennyire "nyers" vagy száraz. Egyáltalán nem úgy íriszes, mint a Prada írisze. Rajtam egyébként a Prada Candy L'Eau-re hasonlított addig a nagyon rövid ideig, ameddig tartott, pedig 3 jókorát is fújtam belőle. Tesztelem majd még, mert annyira csodás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

nyuszo

2018. augusztus 25.

Elegáns, kifinomult, könnyed, légies....de nagyon bőrközeli! Rajtam alig érezhető!!!
És ha már írisz, akkor nekem inkább Prada Iris Absolue….
(de attól függetlenül tényleg szép illat...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 25.

És ha már írisz, akkor nekem inkább Prada Iris Absolue….
(de attól függetlenül tényleg szép illat...)

Palomita

2018. június 28.

Az ellentétek találkoznak ebben az illatban: a hűvös és meleg, karcos és puha, nedves és púderes hatás mind-mind egyszerre, egyenlő arányban van jelen. Olyan izgalmas és eredeti, hogy muszáj volt beszereznem belőle egy üveggel! Bobekecske jóvoltából hozzájutottam egy Ambre Russe-hoz is, most ez a két illat a fő-fő szerelmem :) A Bois d'Iris-re visszatérve, leginkább az tetszik benne, hogy az édessége fokozatosan bontakozik ki, és nem válik uralkodóvá, csak még különlegesebbé teszi. Üveges íriszem úgysem volt még, és ő remek első választás. Ja, és ha nem írtam volna: brutál tartós!!

Upd.: ezen a szürkébe hajló, hűvös nyári reggelen valahogy őt kívántam, és csak úgy röpködtek érte a bókok. A különlegessége ellenére sem különc, borzasztóan szerethető, mindenki orrának kellemes illat. A villamosmegállóban délután odasétált hozzám egy elegáns, kedves hölgy, és megkérdezte, mi ez az isteni meleg, púderes illat - a reggeli két kis fújás még ennyire tartotta magát. Talán sokatmondó az is, hogy a Bois d'Iris azon kevés parfümjeim közé tartozik, amiket soha eszem ágába sem jutott eladni vagy elcserélni. Az egyik legkedvesebbem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Villango

2018. április 6.

Ez egy gyönyörű illat, amit vakon vásároltam itt egy KM-es hölgytől, és sosem fogom megbánni. :)
A Prada íriszét nagyon szeretem, de nekem ehhez képest jellegtelen, ezért amikor íriszes parfümöt kerestem, mindenképp a niche kategóriáéban akartam keresgélni.
A márkától van másik parfümöm is, a rózsás, ami nagy szerelem, tudtam hogy ezzel sem lőhetek mellé.
Eszméletlenül elegáns, az ember szinte átlényegül a viselése közben.
Fás nyers írisszel indít, ami elég sokáig meg is marad, beburkol puhán órákig.
A leszáradása után egy fokkal édesebb mint szeretném, de nem bánom, a többi tulajdonsága kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Eszméletlenül elegáns, az ember szinte átlényegül a viselése közben.
Fás nyers írisszel indít, ami elég sokáig meg is marad, beburkol puhán órákig.

Tubereuse

2017. augusztus 16.

Az Extraordinaire kollekció egy újabb remek darabja. A fás jegyek igen csak meghatározzák az illatot, valahol olvastam uszadék fa illatról és tényleg nyaranta a Duna parton félig a vízben korhadó csónakok illatát idézi az első szippantás. De aztán mindent elsöpör az iriszes-púderes leszáradás. Azt hiszem a férfi vonalon kívül az összes extraordinaire-t megakarom ismerni.
Üveg: 10/10
Illat: 10/10
Tartósság: 10/9 (rajtam 5-6 óra frissítés nélkül)
Hatósugár: bőrközeli

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Üveg: 10/10
Illat: 10/10
Tartósság: 10/9 (rajtam 5-6 óra frissítés nélkül)
Hatósugár: bőrközeli

googles

2017. június 17.

Ez igazi finom illat, a kifinomultsagot juttatja eszembe (arrol ugye csak almodom, hogy ezzel azonosulni tudjak, hahaha). Maga az illat nekem nagyon tetszik, puderes, fas es iriszt hoz, tehat nem ures igeret. Rajtam nulla hatosugara van es alig erezheto, ez tart vissza attol, hogy vagyjak erre a parfumre.

Ui.: sajnos ez sem tart vissza :) Elfogadnam. Biztos csak a teszter volt hibas vagy epp aznap igy alakult a teszteles, talan egy teljes uveg tartalma mashogy mukodne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 17.

csakmoni

2016. július 22.

Ma fedeztem fel a Douglasban egy egész sornyi VCA parfümöt, de nagyon kevés időm volt, és csak ezt fújtam kipróbálni, mert hát ugye íriszes:)
Először megörültem, az a fajta írisz a fejillatban, mint a Prada-é, de aztán rekordidő alatt tömény vanília lett rajtam, egy icipici kesernyés írisszel. Most,három órával később már kifejezetten ámbrás. Mindvégig nagyon édes és nagyon meleg illat, aki azt szereti, mindenképpen próbálja meg, mert jól összerakott, nem szintetikus, kellemes, nőies, puha illat, de úgy, hogy nem áll be a cukorka-sorba.
Nekem az írisz hűvös illat, mást vártam.... A Prada Absolu-ja hasonló, ott is disszonánsnak éreztem az édes jegyeket, és ez annál is sokkal édesebb.Mostanra az Orchidee Vanille-re is emlékeztet, bár azt vagy három éve szagoltam, lehet, nem jól emlékszem rá.
Legközelebb kipróbálom az ámbrásat..
Galagonyanya, írj róla, légy szíves! te már ismered, ugye?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 22.

Legközelebb kipróbálom az ámbrásat..
Galagonyanya, írj róla, légy szíves! te már ismered, ugye?