Van Cleef & Arpels

Ár:   42 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2018. április 18.

Ár:   42 200 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2016

Fejillat: fás jegyek, kakaó, pacsuli

Szívillat: rózsa, nőszirom

Alapillat: gyümölcsös jegyek, bőr, velúr

Dottir

2020. február 14.

Ma rátettem a mancsom egy üvegre, mert már rég szemezek vele. Körbejártam a pacsulitémát, nem találok-e szebbet-jobbat. Hát nem. Találtam igazán különleges luxidarabot (Memo Paris Lalibela), vintage beütésű hatalmas műalkotást (Histoires des Parfums Noir Patchouli), már-már fogyaszthatatlan nyerseségű naturálisat (Montale Patchouli Leaves), fűszeres-meleget (Patchouli Intense Parfums de Nicolai), beszereztem egy könnyedebbet (Zara Jo Loves Fleur de Patchouli), de rajtam ő szól a legnagyobbat. Olyan varázslatszerűen bontja ki a gyönyörű belsőjét a bőrömön, mint ahogy a bűvész egy rántással virágcsokorrá változtatja a sétapálcát. Rajtam éles, kicsit szúrós, gyönyőrűen fűszerezett rózsás pacsuli, imádom minden pillanatát és négyzetnanomilliméterét. Bőrt, kakaót nem érzek, már az elején felüti a fejét a hűvös, nyirkos pacsuli, a rózsával gyönyörűen összeölelkeznek és úgy maradnak. Boldog Valentin napot nekik.:)
Legalább egy mikordermabrazió szükségeltetik az eltávolításához, és rendesen beteríti a környezetet.
Egyetlen okom lehet panaszra: mielőtt megvettem még átrongyoltam a Neroliba, hátha ott mutatnak valamit ami jól elbizonytalanít. Nos, ez nem történt meg, de újabb járat indul, mert sajnos megszaglásztam a Memo Paris French Leather-t...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 14.

tigerkid

2020. január 30.

Csodás találkozása a rózsának a pacsulival. Leszáradás után gyönyörű illat!
Erősen emlékeztet a JHG Lady Vengeance parfümre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 30.

Csodás találkozása a rózsának a pacsulival. Leszáradás után gyönyörű illat!
Erősen emlékeztet a JHG Lady Vengeance parfümre.

GNóri

2019. augusztus 24.

Isteni finom, puha, kakaós velúrral kezd, ez a fázis el is tart egy darabig, majd jön a leszáradás, ami tönkreteszi számomra az egészet. A rózsa és pacsuli együtt mindig szörnyű, szúrós-savanyú, rideg a bőrömön, itt sincs másképp. Sajnálom, ha csak a velúr maradna, imádnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

micsmics

2018. október 30.

Óóóó...,,és hűűű...., aztán megláttam az árát, jött a jaaaaaaaaj.... Finom, meleg, puha. Olyan, mintha Tom Ford anyóshoz menne vizitre, és próbál végtelenül jólnevelt lenni, ami ideig-óráig sikerül, de aztán csak kibújik a szög a zsákból.... Különleges, nem hétköznapi csudaság, abszolút téli illat. Nagyon, nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.