Van Cleef & Arpels

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 3.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Orientális

Illatösszetétel: Bergamot, Citrom, Rozmaring, Zöld tea, Mandula, Gyöngyvirág, Styrax fa, Fekete tea, Fás jegyek, Tömjén, Tonkabab, Benzoin, Bőr

Van Cleef & Arpels Midnight In Paris fújósok
Ár: 1600 Ft, 2400 Ft, 4200 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Luiselotte

2021. október 28.

Évek óta benne van a fejemben ez az üvegcse, sokáig azt sem tudtam, hogy férfi illat.
Szintén évek óta vadászom a tökéletes púderes tisztaság illatot de eddig nem találtam meg , pedig a Borotalcotól kezdve a Niveán át Villoresiig, Narcisoig bezárva sokmindent megnéztem már.
Ajándékba jött belőle kiadós mennyiség, és most hiába Halloween időszak van amikor csak Halloweent fújok nem bírtam ki és kipróbáltam a mintákat.
Az elején van egy leheletnyi borotvahab ahogy azt többen is írták, utána pedig a legfinomabb bőrös púder illat amit eddig volt szerencsém érezni, tartóssága 8+ óra egy fújásnak a kézfejemen, túlélt 20 kézmosást.
Zseniális, ezt szeretném signature scentnek.
Elkezdtem keresni a neten, nagyon nincs… de az egyik beszerzési forrásom karácsonyra ígért egy darabot nekem :) ajándék ez, többszörösen is. Remélem, hogy mohó , állandóan illatok után kutató énemet elcsitítja és megnyugszom.
Amíg ide nem ér a nagy üveges belőle addig a mintát fogom szagolgatni és boldog leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 28.

Zseniális, ezt szeretném signature scentnek.

barni8

2020. július 18.

Vannak tündöklő parfümök, amiket nagyon szeretek jellemezni és vannak kevésbé sikerült illatok, amiket az ember még mindig érdemesnek ítél bővebben véleményezni. Vannak aztán a tucat-kacatok, a tömegeknek külső kényszerrel a tudatba beleerőszakolt valamik, amiket jó esetben kommersz és otromba autó illatosítóknak, általános tisztítószereknek lehetne nagy jóindulattal engedélyezni.
Szomorú vagyok, hogy rengeteg embert behúz ez a spirál.
Ez az "illat" számomra már az értékelhetetlenül pocsék kategória.
Mit kezdhetnék egy lejárt idők arcszesz-szagával?
Hogyan írnék körül egy dédapás borotvahabot?

Kifinomult parfüm szakértők fintorogva teszik vissza a polcra...akik meg nem. Nos nem fürödhet mindenki aranyban.

Megdöbbent mindenesetre, hogy ugyanez a cég csináltatta a Néroli Amara-t vagy a Zanzibar-t is, ami mindkettő remekmű..

Ja! És kikérem a Párizsra utalást, a kedvenc városom nevében.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

Szomorú vagyok, hogy rengeteg embert behúz ez a spirál.
Ez az "illat" számomra már az értékelhetetlenül pocsék kategória.
Mit kezdhetnék egy lejárt idők arcszesz-szagával?
Hogyan írnék körül egy dédapás borotvahabot?

Ja! És kikérem a Párizsra utalást, a kedvenc városom nevében.

zsazsi1

2020. március 26.

Gyönyörű, harmonikus, megnyugtató púderes-bújós illat. Bőrközeli, de ez illik is a karakteréhez. Eleinte van egy csepp borotvahabos bukéja, de ettől függetlenül eszembe nem jutna, hogy férfiillatnak szánták de még csak unisexnek sem nevezném, vannak sokkal "fiúsabb" női illatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 26.

Timi8

2019. október 9.

Update 2.: Szàmomra tovàbbra is az egyik legfinomabb Uniszex illat a vilàgon. Amit az èn orrom legibkâbb kièrez az az illatjegyek közt nincs is feltüntetve: levendula, vetiver, (esküdni mernèk, hogy tettek bele nem is keveset belőlük ),
mindezek andalìtò benzoin-àgyon tàlalva. A làgy, mandulàval kevert bőrössèg pedig màr a kifùjàskor intenzìven tetten èrhető az illatban, nagyon különleges, extravagàns, minősègi illataurát vonva viselője körè. Nagyon tud ez az parfüm!
Bvlgari Black gumirozott "hoki-korongja" hasonlò feeling (csak ott az egyfajta levendulàs "ègett gumiszag" okozza a különleges, egyedi összhatàst...) , termèszetesen màr azt sem gyàrtjàk, mint ahogyan ezt sem... Aki teheti, legalàbb egy csepp erejèig is de legyen kedves Vele megismerkedni, ha valami, ez az illat megèrdemli. Nem szabad, h.feledèsbe merüljön egy efèle Mestermunka!!!

Update 1.: Edt beszerezve a pàrom rèszère! Annyira fincsi! Kicsit bűntudatom volt, hogy önzèsből ràeröltettem, de szerencsére neki is bejön! Remèlem, idővel alapdarabbà vàlik! Ajànlom!

Csak az edt-hez volt szerencsém és kb.nem találom a szavakat!!! Ez az illat maga a fantasztikum! Valòdi minőségi illat! Olyan ellenállhatatlan és magával ragadò! Egyszerűen kell! Páromnak fogom beszerezni és én is fogok vele kìsérletezni az tuti! Ezek után az edp csak még jobban felkeltette az érdeklődésem ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

Renike77

2019. február 2.

Nőként viseltem ezt a csodálatos illatot, de férfiakon is jól működött.
Szomorú vagyok, hogy megszűnt...
Rendkívül jól megkomponált, meleg, kellemes illat.
Niche minőség volt fillérekért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

Nőként viseltem ezt a csodálatos illatot, de férfiakon is jól működött.
Szomorú vagyok, hogy megszűnt...
Rendkívül jól megkomponált, meleg, kellemes illat.
Niche minőség volt fillérekért.

Lapo

2018. január 27.

Update: Készítettem róla egy kis amatőr és egyszerű "videót" azoknak akik inkább vizuális típusok :)

Olyan sok szépet és jót írtatok már erről a csodáról, hogy férfiként nehezen tudom tovább fokozni.
Azonban a Midnight In Paris esetében szerintem kár fejjegyeket,leszáradást, illatakkordokat vagy összetevőket említeni.. hiszen élethelyzetekkel, szituációkkal sokkal jobban le lehet írni azt amit nyújt.
Megpróbálom a magam részéről, bár pici képzavar lesz benne:..ha Életem Szerelmével tehetnék egy első vagy utolsó romantikus esti sétát gondolkodás nélkül ezt az illatot választanám.. mindkét esetben EZ az a parfüm ami hozná a pillanat jelentőségét..
Végtelenül találó a neve, az üvege (ami szerintem külön megérne egy misét.. és hát rossz látni, hogy a VCA ezután kiad egy téglaüveget "in New York" parfümként) Sokan hasonlítják a Bvlgari - Black-hez, de szerintem ez utóbbi a nyomába sem ér..
Niche kategória minden tekintetben, kivéve az ára.. na az egy vicc ehhez a minőséghez képest.
A Top 5 parfümömben a világvégéig benne lesz..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 27.

A Top 5 parfümömben a világvégéig benne lesz..

Luna1024

2017. augusztus 31.

Azt hiszem, megtaláltam a Guerlain Shalimar Parfum Initial és a Bvlgari Black EDT szerelemgyerekét...! :)
Rajtam legalábbis az első egy-másfél órában teljesen olyan ez az illat, mintha a két általam említett parfümöt összeöntöttem volna. Kicsit később Initial-től elbúcsúzok, és ami a bőrömön marad, az valóban egy kísérteties Bvlgari Black EDT hasonmás, de valahogy - szerintem - lágyabb, enyhén füstös, selymesebb és kifinomultabb formában, mentesítve a Black kissé "égett" mellékillatától. A Black számomra lázadó illat, a Midnight In Paris sokkal visszafogottabb, ám nem kevésbé vonzó... A dobozon "Pour Homme" felirat szerepel, de ez ne tévesszen meg senkit: bár az EDP-ről nem tudok nyilatkozni, az EDT (amiről e vélemény is íródik) szerintem is teljesen uniszex. Nőként könnyedén tudom viselni (mondom ezt úgy, hogy ritkán működnek rajtam az uniszex illatok!), de férfin is ugyanúgy tetszene, ebben biztos vagyok. Ámbrás, kissé poros-púderes (amolyan Guerlain-jelleggel), sejtelmesen titokzatos, bőrös-gumis, teás illat. Annyira gyönyörű és megnyugtató, hogy ilyet alkotni csak zseni képes. Szerintem rengeteg más, jóval drágább niche parfüm a kanyarban nincs hozzá képest...
Tartós, bőrközeli (de szerintem annak is szánták), az üvege is gyönyörű. Természetesen kivonták a forgalomból, mint kb. minden illatot, amiért rajongok... A Bvlgari Black EDT nagyon jó alternatíva, de azért mégsem ugyanaz. :( Ha volna lehetőségem a kettő közül választani, gondolkodás nélkül a Midnight In Paris-t vásárolnám meg.
Ha találok lelőhelyet, talán veszek is egy üveggel, mielőtt végleg eltűnne szegény a süllyesztőben... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

emb1p3

2017. augusztus 8.

Update: nem igazán szoktam parfümök megszűnésén sopánkodni, hiszen ugye van annyi másik, mind a világon, mind a polcomon, majd fújom azokat magamra vagy a fiúmra, Antigonénak pl. kicsit súlyosabb dilemmája volt. De amióta bizonyosságot nyert, hogy a Midnight in Paris tényleg végleg megszűnt, azóta néha felmegyek az ebayre, végigpörgetem az eredeti hatványait döngető árakat, és közben hiába mantrázom, hogy ez csak egy parfüm, nem a világbéke, azért csak vérzik a szívem, hogy a fene enné meg.

Ez a legkönnyedebb, legelegánsabb félorientális szépség, ami valaha szembe jött velem. Rajtam a ragyogó rozmaringos-gyöngyvirágos-zöld teás fejillat mögül gomolyog elő a tömjén és a meleg fák, aztán púderes, puha, testközeli gyönyörűséggé szárad le. Olyan, mint a legdrágább csipkés hasleszorító bugyim, nem kiabál, hogy ott van, de kiegyenesíti a derekat, tökéletesíti a sziluettet. Na de az igazság az, hogy ez valójában a fiúm illata, aki komoly, intelligens, kissé zárkózott, messziről titokzatos, közelről otthonos és megbízható, mintha rá találták volna ki, jobban is áll neki, mint nekem. Rajta mélyebb, füstösebb, a leszáradása se pihepuha púder, hanem egy fásabb, de gyengéd akkord. Az biztos, hogy igényel egy személyiségtípust, kell hozzá egy kis elegáns természetességgel viselt mizantrópia, ing és gyapjúkabát, nem hangos, sportos, introvertált férfira/nőre tervezték, nem póló és koptatott farmer mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Kedi81

2017. július 8.

Kis fújóst kaptam belőle,amit ezúton is nagyon szépen köszönök kedves Anikó!!!:-)
Ilyen illattal én még nem találkoztam,szinte másodpercről másodpercre változik:-)
Első kifújáskor kicsit férfias volt,aztán átment a bőrömön egy az egyben C.K. One-ra,később előjött a tonkabab is,de nem olyan erőteljesen,mert a fás jegyek elnyomták,és most kiérződik már a bőr is,nem is tudom,már igazi illatorgia ért,úgyhogy még tesztelgetem.....:-)
Tartóssága egyenlőre kiválónak tűnik,megelőlegezem neki a maximális 5 csillagot és majd később még visszatérek rá:-)

Update:Sajnos nagyon férfias a bőrömön,de nincs szívem elvenni a maximális csillagot tőle,mert nagyon kifinomult,és egyedi illat,igazi ritkaság,és ami számomra nagyon fontos egy parfümnél,hogy baromi tartós,inkább felteszem eladásra,hátha valakinek jobban bejön a bőrén:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

KJB

2017. április 20.

Ma kaptam mintát belőle...
Általában az unisex illatoktól rosszul vagyok!
Nő vagyok, de Ő kell nekem! :)
Lehetőleg nagyobb kiszerelésben, és persze minél hamarabb, mert attól tartok, hogy mire hazaér a "férfi a házba" végleg elgyengülök és lenyúlom!!! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 20.

Ma kaptam mintát belőle...
Általában az unisex illatoktól rosszul vagyok!
Nő vagyok, de Ő kell nekem! :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.