Vanita

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Nabi, Módosítva: 2016. július 15.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

A Közép-Afrikában honos karité fa húsz éves korában hozza először termését, és akár kétszáz éven keresztül terem. Ennek a fának a gyümölcséből készül a shea-vaj, mely a bőrápolás minden területén bizonyított. Hosszan tartó hidratáló hatású, segíti a bőr öngyógyító folyamatait, felfrissülést nyújt és természetes fényvédőként is működik, így nyáron különösen nagy hasznát veheted. Ha száraz, ekcémás a bőröd, akkor is érdemes kipróbálni.

Kizárólag természetes növényi alapanyagokból készül.

Hoogie

2017. december 31.

Egy újságban volt ajándék.Nagyon megtetszett miután használtam.Ekcémás a bőröm, mondjuk most nagyon jó állapotban van, de azt reméltem elmulasztja, hát csak javított rajta kicsit, de inkább selymesebb lett a bőröm, és illatos kicsit, ezt okozza.Meg szerintem hidratál is kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Aisa

2016. július 8.

Még nem akartam véleményezni ezt a szappant, mert még csak pár hete használom, de nem bírom ki! Rengeteg natúr szappant kipróbáltam már, messze ez az egyik legjobban bevált márka. Kellően habzik, a formája is kézre áll és leginkább a könyökömön veszem észre, mennyire jól puhítja a bőrt. Egyedül a kiadósságát nem tudom még értékelni, de majd pár hét múlva jön az is.
Egy kaviárosat is rendeltem, ezek után arra is nagyon kíváncsi vagyok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 8.

Egy kaviárosat is rendeltem, ezek után arra is nagyon kíváncsi vagyok...

zsirmik.anita

2016. február 23.

Valóban nagyon jó kis szappan :) Sohasem szerettem a szappanokat,de ha 1x vennék,biztosan ezt a márkát választanám.
Nem száradt ki tőle a bőröm,jól habzott és sokáig kibírta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

Nem száradt ki tőle a bőröm,jól habzott és sokáig kibírta.

csillanoni

2015. november 20.

Ajándékként volt csomagolva egy újsághoz, így került hozzám. Nagyon szeretem, mert a kókuszossal ellentétben ezt az arcomra is szoktam használni és nem szárít. Viszont hátránya, hogy alaposan lemosva is csípi néha a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

sziszi75

2015. március 19.

Nagyon jó szappan! Nem szárít, a habja pedig jó kis krémes. Azt szeretem még benne, hogy nem esik szét a végére sem teljesen el lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 19.

sztich

2015. február 19.

Nagyon jó. Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 19.

Nagyon jó. Nem szárít.

Zita456

2015. január 10.

Nekem nagyon bevált! nem szárad tőle ki a bőröm, hidratál és nekem az illata is tetszik! arc tisztításhoz is kiváló! Biztos,hogy újra veszem! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 10.

Aggo

2014. november 3.

Én csak ekcémára szoktam használni ha kijön, de arra tényleg nagyon jó! Első használat után szinte teljesen eltűnt, illetve megszűnt a viszketés is, pedig egyáltalán nem tűnt a bőröm hidratáltnak azokon a helyeken. De a lényeg hogy működik :)
Illata annyira nem kellemes de valószínűleg azért mert nincs benne parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

Illata annyira nem kellemes de valószínűleg azért mert nincs benne parfüm.

Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1