Varga

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sgab, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gondosan összeválogatott tápláló-regeneráló gyógynövényi hatóanyagai ápolják a bőrt. Összetétele miatt naponta többször is alkalmazható, ezért különösen ajánlott sportolóknak és mindenkinek, akinek szükséges a napi többszöri használat. Bármely összetevőre való érzékenység esetén nem ajánlott a használata.

Grafitzsiraf

2018. február 28.

Praktikus annak, aki nem akar több flakont magával cipelni edzésre, nyaralni, stb. "Őszinte" kis termék, sem több, sem kevesebb, mint amit a csomagolás ígér. Az illata nekem neutrális, a hatása nem kirobbanó, gyors tusoláshoz, hajmosáshoz megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

Fedora26

2015. április 23.

Azért vettem, mert nagyon érzékeny a fejbőröm, és próbálgatom, mi jó neki, mi nem. Az illatával nem tudok kibékülni, és sajnos viszket tőle a fejbőröm a hajmosás után egy-két napig, mert nekem nagyon kiszáírítja a fejbőröm. Végül a párom használta el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

sgab

2014. július 23.

Kellemes az illata, jól tisztítja a hajat és tusfürdőnek is jó. Nem olyan csúszós mint a sima samponok. Szerintem ez a 2 az 1-ben verzió főleg férfiaknak jó, de azért nekem is megtetszett. :) Még csak nemrég vettem, szóval a hosszútávú hatása később derül ki. Eddig 4 csillagot ér nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 23.

Antioxidánsok: Salvia Officinalis Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Vitaminok: Panthenol

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Nyírfa levél. A Dr Hauschka honlap szerint a nyírfa elsődleges gyógyhatása, hogy vizelethajtó és anyagcsere elősegítő hatása van, így méregtelelnítő kúrákban használt. A nyírfa nedve pedig hajhullás, korpa és hajzsírosodás elleni anyag, mellyel hajápoló termékekben találkozhatunk.