Vaseline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2015. július 3.

Kategória:   Ajakápolók

barbimariposa

2019. március 20.

Nagyon szuperül hidratál és szép színt ad az ajkaimnak. Egyedül amiatt vonok le tőle egy csillagot, hogy ujjal kell belenyúlkálni, emiatt mindig csak otthon, elindulás előtt tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

little.shana

2018. június 4.

Angliából kértem, mert szeretem a Vaseline termékeket és érdekelt a színező hatása. Alapból egész erős színű szám van, így rajtam nagyon természetes hatású, nekem tényleg csak egy enyhe színt és fényt ad. A fénye olyan enyhén nedves csillogású, mint a vazeliné, ami szerintem nagyon szép, örülök, hogy nincs benne csillám vagy gyöngyházfény, ami fura tud lenni szinezett ajakápolóknál nekem. Ez nagyon természetes, olyan mintha a szám lenne, csak kicsit jobb. Az illata nagyon kellemes rózsa illat, aminek külön örülök. Az ajkaimat megfelelően hidratálja, bár nyáron amúgy sem szokott száraz lenni, ezért nehéz még megmondanom, hogy csak megfelelően vagy nagyon jól, de mivel maga a sima vazelin be szokott válni, szerintem ez is jól fog működni. Nagyon jó lesz a nyári hétköznapokra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

szabs

2018. június 3.

Szépen rendbe rakja a kicserepesedett ajkaimat, pici színt is ad, nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

angelcare

2018. március 6.

A tökéletes ajakápoló!Ad egy icipici színt és fényt az ajkaimnak és nagyon szépen hidratál.Az aloe verás társa is nagy kedvencem.😊Notino-n beszerezhető 700-800Ft körüli áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Yami

2017. április 9.

Ad egy enyhe színt és fényt, ami nem túl tartós, viszont remekül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

Ad egy enyhe színt és fényt, ami nem túl tartós, viszont remekül hidratál.

vrgbtt

2016. december 16.

Direkt rendeltem Angliából, mert nagyon ajánlották. Jó illata van, szép színt ad a számnak és tartós is. Óvatosan kell vele bánni, ha sokat/sokszor viszek fel belőle, hajlamos "összecsomósodni"
Nagyjából egy hete használom, napi többször és nagyon tetszik. Megérdemli az 5 csillagot és kíváncsian várom, hogy a többi verziója milyen ennek az ajakbalzsamnak

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

mrs.imperator

2016. szeptember 24.

A kakaóvajas mellett ez a másik Vaseline termék amit nagyon szeretek, szép színt ad , jól hidratál, finom illat, sokáig elég, olcsó...praktikus kis fém dobozka... number one :) Szoktam vinni ajándékba is haza.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 24.

beracska

2016. szeptember 8.

Angliában vettem az elsőt évekkel ezelőtt, nem is tudom, itthon hol lehet kapni.
Minőségre egyébként jó, hidratál, nem szárít és egy kis színt is ad.
Az egyetlen problémám vele, hogy a Unilever gyártja és a vásárlás óta igyekszem állatkísérlet-mentes termékeket vásárolni és ez sajnos nem az :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Minőségre egyébként jó, hidratál, nem szárít és egy kis színt is ad.

ErikaTownsend

2016. április 28.

Imádom! Szép színt ad az ajkaknak, hidratál is és viszonylag tartós. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 28.

Imádom! Szép színt ad az ajkaknak, hidratál is és viszonylag tartós. :)

kissenikor

2016. január 29.

Az illatát imádom! A tesómtól kaptam ajándékba, Londonból hozta. MO-n még nem láttam ilyet. Szeretem, de leginkább nyáron egy kis ajakápolásnak vagy akár szájfény helyett. Télen a szétszáradt számat sajnos nem menti meg...Árban úgy tudom nem valami olcsó és a tégelyes megoldás a védjegyükké vált (de mindenki tudja, nem a legegészségesebb kiszerelés folyton ujjal belenyúlkálni, bár a fémet értékelem), de nem mondanám tartósnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

Emolliensek: Petrolatum, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
Illatanyagok: Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Linalool