Vaseline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2015. július 3.

Kategória:   Ajakápolók

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

jubileum

2022. március 4.

Izlandon vettem egy ilyet, ott rendkívül olcsó volt kb 350 ft, és szükség is van ilyesmire az ottani időjárás mellé. Valószínűleg ez a legjobb ajakbalzsam amit valaha próbáltam, azonnal lesimítja a cserepes ajkakat, sőt a kiszáradt bőrt is, csak arra érdemes egy nem színezett verziót használni, ennek van egy minimális kellemes színe is, ami ajkakon valóban jól mutat. Számomra hatalmas adag, nehéz nem kifutni vele a szavatosságból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 4.

pont

2022. január 27.

teljesen jó, hozza azt, amit egy ajakápolótól elvár az ember, szépen puhítja a szájat. vastagabb, nehezebb érzetű termék, de mégsem kellemetlen érzés viselni, nem ragacsos. cserepesre repedezett ajkakat valószínűleg (ez se) hoz helyre, de mindennapi ápolásra normál/minimálisan száraz szájra megfelelő.
a sima változátához képest szerintem talán ez még jobban hidratál is, nagyon enyhe, természetes színt is ad, az illata is kellmes.

engem egyedül a csomagolása zavar. az egy dolog, hogy belenyúlkálni nem túl higiénikus (én csak itthon használom, tiszta kézzel), de olyan nehéz leszedni a tetejét, többször is elejtettem már. legközelebb valószínűleg a tubusos verzióját veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 27.

ssyakaky

2021. október 19.

rengeteg ajakápolót kipróbáltam már, de ő az egyetlen, ami igazán bevált, nem cserepesednek ki az ajkaim egyáltalán, amióta használom. otthonra éjszakára a tégelyes verziót használom bőségesen, de a táskámban is van a tubusosból mindig. a színe nem túl erőteljes, de önmagában is megállja a helyét. nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 19.

xMirax

2021. október 3.

Jajjj nagyon szeretem! Én a tubusos verziót vettem e müllerben és tényleg nem vártam tőle sokat viszont egy tök jó kis ajakápolónak mutatkozott :) Nagyon alap de hatásos összetevői vannak és nekem a színe is tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 3.

b.Rose57

2021. augusztus 17.

Őszintén, én magamtól nem vettem volna meg, mivel nem szeretem az ilyen "kézzel/ujjal belenyúlkálós" kozemtikai termékeket, főleg ha egy ajakápoló termékről van szó, viszont akkora nagy kedvencem lett, hogy elnézem neki. (na meg találtam a problémámra megoldást: rúzsecset :DD) Imádom, nagyon jó illata van, enyhén színezi az ajkakat, kis szolid árnyalatot ad nekik, nagyon jól hidratál, picike is bőven elég egyszerre belőle, így sokáig kitart egy kis tégely, bőven megéri az árát. Miután ezt ajándékba kaptam, és rájöttem mennyire jó, beszereztem belőle az original verzióját is, ami szín és illatmentes, sokszor a szám körül is csúnyán kiszárad a bőr, ahová azért nem szívesen kennék színezett ajakápolót, hogy úgy nézzek ki, mint Joker...:D Nálam ez a legjobban bevált ajakápoló termék, ami mindig pillanatok alatt helyre rakja a csúnya szárazságot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Unix

2021. augusztus 15.

Nagyon jól bevált és éjszaka is használta már mert olyan jól hidratál. A színe nem túl erős de nekem így tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

viragocskaa

2021. május 7.

Éjszakára tökéletes, de nappal is megállja a helyét :) Finom az illata, pont jó, halvány színe van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 7.

vikofrivia

2021. április 17.

Carmex fan voltam míg az original Vaseline nem került az ajkaimra. Nyilván nem ugyanaz a kettő funkciója, de nekem ez a márka jobban bevált, szóval beszereztem ezt a színezett verziót is és töretlen a szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

Emma23

2021. március 14.

Régóta szerettem volna kipróbálni és nagy reményeket füztem hozzá. Nem csalódtam. Nagyon nagyon jól ápolja az ajkaimat és az illatát imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 14.

széna

2020. november 19.

Tökéletes. Nem is nagyon ragoznám, minden eddigi ajakápolóm elbújhat mellette

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

Tökéletes. Nem is nagyon ragoznám, minden eddigi ajakápolóm elbújhat mellette

Emolliensek: Petrolatum, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil