Vaseline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2015. július 3.

Kategória:   Ajakápolók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vikofrivia

2021. április 17.

Carmex fan voltam míg az original Vaseline nem került az ajkaimra. Nyilván nem ugyanaz a kettő funkciója, de nekem ez a márka jobban bevált, szóval beszereztem ezt a színezett verziót is és töretlen a szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

Emma23

2021. március 14.

Régóta szerettem volna kipróbálni és nagy reményeket füztem hozzá. Nem csalódtam. Nagyon nagyon jól ápolja az ajkaimat és az illatát imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 14.

széna

2020. november 19.

Tökéletes. Nem is nagyon ragoznám, minden eddigi ajakápolóm elbújhat mellette

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

Tökéletes. Nem is nagyon ragoznám, minden eddigi ajakápolóm elbújhat mellette

NeliaA

2020. november 5.

Nem ez a kedvenc Vaseline termékem, annyira nem rajongok a színezett ajakápolókért, így nem gyakran használom. Viszont nagyon szeretem az állagát és az illatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

asdf27

2020. szeptember 7.

Nagyon jó, nagyon tetszik a színe az állaga, a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Nagyon jó, nagyon tetszik a színe az állaga, a hatása.

Saci22

2020. június 28.

Szerintem jó, ha valaki tudja miért veszi. Ez vazelin nagyrészt úgyhogy ne is várjon tőle többet az ember. Nagyon szép rózsaszínes színe van, nem kell sokszor kenni, mert a szád nem issza be. Ennek a lényege főképp hogy egy védő réteget legyen a szádon, ami nem engedi hogy vizet veszítsen. Sokáig jó és nem kerül sokba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

ftmea13

2020. április 6.

Hát én sokkal jobban megszerettem, mint a Carmexet. Egyetlen probléma vele, hogy kézzel kell belenyúlni, itthon nem probléma, de utcán nem tudom így használni. Láttam, hogy van kitekerős változata is, de persze, hogy mikor rendeltem Notino-ról, akkor készlethiány volt belőle, így maradt ez. De valóban itthonra reggel, este, napközben nagyon kis csodacucc és ad egy kis egészséges színt a szájnak. Természetesen néz ki, hidratál, nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 6.

barbimariposa

2019. március 20.

Nagyon szuperül hidratál és szép színt ad az ajkaimnak. Egyedül amiatt vonok le tőle egy csillagot, hogy ujjal kell belenyúlkálni, emiatt mindig csak otthon, elindulás előtt tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

little.shana

2018. június 4.

Angliából kértem, mert szeretem a Vaseline termékeket és érdekelt a színező hatása. Alapból egész erős színű szám van, így rajtam nagyon természetes hatású, nekem tényleg csak egy enyhe színt és fényt ad. A fénye olyan enyhén nedves csillogású, mint a vazeliné, ami szerintem nagyon szép, örülök, hogy nincs benne csillám vagy gyöngyházfény, ami fura tud lenni szinezett ajakápolóknál nekem. Ez nagyon természetes, olyan mintha a szám lenne, csak kicsit jobb. Az illata nagyon kellemes rózsa illat, aminek külön örülök. Az ajkaimat megfelelően hidratálja, bár nyáron amúgy sem szokott száraz lenni, ezért nehéz még megmondanom, hogy csak megfelelően vagy nagyon jól, de mivel maga a sima vazelin be szokott válni, szerintem ez is jól fog működni. Nagyon jó lesz a nyári hétköznapokra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

szabs

2018. június 3.

Szépen rendbe rakja a kicserepesedett ajkaimat, pici színt is ad, nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Emolliensek: Petrolatum, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
Illatanyagok: Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Linalool