Veet

Ár:   1042 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 100 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: britta, Módosítva: 2011. augusztus 15.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 100 Ft

Aloe Verával és E-vitaminnal.

Kiszerelés: 100 ml

Ár: 1042 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1 100 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: csengekormoczy
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp. személyesen, előre utalás után posta
Minimasni

2019. december 18.

Nem szedi le a szőrt, csak elgyengíti a szálakat.Semmit nem ér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 18.

Nem szedi le a szőrt, csak elgyengíti a szálakat.Semmit nem ér.

Gabria

2019. október 11.

Nem teljesen ilyeneket veszek, de az is érzékeny bőrre van, a biztonság kedvéért azért. Én nem veszem észre, hogy csípne, nekem kifejezetten tetszik ez a rituálé, ami kialakult köztem meg a krémecske között. Egyszerű vele leszedni a szőrt, nekem 100%-ig leszedi, ha nem hagyok ki véletlenül egy pici kis részt. :D Olyankor meg csak magam miatt bosszankodhatok. Én teljesen meg vagyok elégedve a Veet szőrtelenítő krémekkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

martamiss

2019. július 16.

Nem erős a szőr a lábamon, szinte teljesen átlatszó. Semmit nem csinált vele, a bőrt viszont szépen lemarta. Semmire nem jó és veszélyes is. Kb. 6 percig hagytam rajta, addigra már csípett. Szerintem ha 10 percig hagytam volna fent, akkor sem szedte volna le a szőrt, viszont tuti meg fájdalmasabb utóhatása lenne. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

saraanna

2019. február 28.

Engem nem égetett meg, 6 percig hagytam rajta. Leszedte a szőrök egy részét, volt egy-két erősebb szál amivel nem bánt el, meg hiába gyengül el a szál, nehéz levakarni, hogyha nem gyengül el eléggé.
Így télen a nadrág alá okés volt ezzel szőrteleníteni, aki home officeban van és nagyon ráér, annak jó választás, de nyáron én félnék, hogy a fehér bőrömön a fekete szőrszálak a napban megragyognának, mivel nem maradéktalanul szedi le. Viszont nem lett pöttyös a bőröm, lehet kipróbálok a nyárra egy jobb krémet, ezt sajnos csak lekaptam a polcról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 28.

lydia

2019. január 17.

Nagy csalódás volt, szerintem borzalmasan rossz. A normál bőrre való nekem kiválóan működik, ezért gondoltam most kipróbálom ezt. Nos a szőrt valóban leszedte, viszont nagyon csúnyán megégette a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

ssteff15

2018. szeptember 7.

Anyukám szokott krémet használni..sokszor én is lusta vagyok az epilátorhoz, de ha gyors megoldás kell, előbb borotválok minthogy krémezzek..számomra kin a tiz percig nem mindegy mihez hogyan érek hozzá, és az a rémes szag.....most is volt itthon mint mindig, és valamiért úgy gondoltam áh teszek egy próbát hátha a végén én is krém párti leszek. Hát nem...nagyon nem...érzékeny a bőröm de régebben mijor még többet kísérleteztem a normál bőrre való jobban bejött...felkentem ahogy kell..kivártam az időt semmit nemse éreztem a tiz perc alatt, majd miután le is zuhanyoztam es már aludni tértem a lábszérom nedves foltokat fedeztem fel amelyek érintésre égnek és fájnak felkpacsolván a villanyt szembesültem azzal, hogy leégette a bőrt foltokban a lábamról...több se kellett ez biztos napokon túl gyógyul majd,fájdalmas lesz így minden és nem gondoltam volna hogy egy érzékeny bőrre való termék ilyen hatást vált ki....még jó hogy nem bikinivonalon használtam....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Tirana

2018. május 15.

Borzalmas. Marja a bőrömet minimális idő után, napokig tartó, fájdalmas sérülést okoz. Nem értem ilyen készítmény hogyan lehet forgalomban. Egy használat után a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

misstunic

2018. február 15.

Az alkaromra használom, nagyon hatékony. Próbálom minél ritkábban elővenni, nem hinném hogy a szőrtelenítésen kívül bármi jót is tenne a bőrömmel, de ezt nem is ígéri. Hatásos, ezért max pontot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

dunaimano

2018. január 18.

Ömmm ez nekem nem annyira jött be. Bikinivonalra akartam használni, korábban normál bőrre valót vettem, de mivel egyébként ezen a területen a legérzékenyebb a bőröm, gondoltam ez jobb lesz. Hát úgy csípett és irritált, hogy nem bírtam kivárni a hatóidejét. Lábamon ettől függetlenül jól teljesít, csak kár, hogy ott nem akartam használni... Illata, hatása jó, ezért megy a 3*, de az azért elég érdekes, hogy az érzékeny bőrre való irritál, míg a normál bőrre valótól semmi bajom nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

sziluetta

2017. október 6.

Tegnap erőt vett rajtam a lustaság, ezért szőrtelenítő krémért nyúltam. Gondoltam érzékeny bőrre való, pont jó lesz, biztos nem irritál. Mire lejárt a hatóideje már kb. ugráltam úgy csípte a lábam, pedig ott egyáltalán nem érzékeny a bőröm... De ettől tiszta piros lett az egész lábam. Mellesleg, ahol eleve erősebb a szőröm, onnan le se szedett semmit, szóval nyúlhattam utána borotvával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Urea, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sorbitol h 1 1

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.