Best of Beauty 2019

Veet

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petrush, Módosítva: 2012. június 23.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 800 Ft

Egyszerűen fújja be a szőrteleníteni kívánt területet. Nincs szükség a krém felkenésére. A krémet a megszokott módon távolítsa el, és az eredmény a bársonyosan sima és selymes bőr. Aloe Vera és E vitamin érzékeny bőrre.

Ár: 1 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Martu0508

2017. április 23.

Nekem nem csak a szőrt, de a bőrömet is leszedte egy darabon. Azòta csak epilálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Napraforgo

2016. december 6.

Hát nem érzékeny bőrre van az tuti! Az én nem érzékeny bőrőmet is kikezdte. Végülis annyira elképesztően nem botrányos, ezért megkapja a 3*-ot, úgy-ahogy teszi a dolgát. De tuti, hogy nem veszem újra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 6.

Black Fairy

2014. december 25.

Sajnos egyet kell értenem az előttem lévőkkel, pedig az én bőröm még csak nem is érzékeny, és azt is szétmarta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 25.

Mossyka

2013. május 22.

Nem, nem, nem és nem. Csípett, égetett, szúrt, mart, rúgott és harapott. Rákvörös lett tőle a lábam. KUKA.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 22.

rocksteadycat

2013. április 4.

Olyan szinten kimarta anno a lábam bőrét, hogy több hónapig tiszta seb volt.... Érzékeny bőrre??! Nem tudom hogy gondolhatták ezt.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

Linuxo

2012. augusztus 7.

Semmit nem szed le! Abszolút pénzkidobás... :SSSS

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Semmit nem szed le! Abszolút pénzkidobás... :SSSS

szandracska

2012. július 27.

Mikor kis tiniként elkezdett zavarni a kis pihe szőrzetem édesanyám ezzel lepett meg. Kár volt. Égetett, felmarta a bőrömet. Nagymamám lábára használtam el :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

ancsibancsi

2012. június 25.

Nem épp érzékeny bőrre vőrre való. Még régebben kipróbáltam egyszer, de nekem még olyan szinten nem marta ki semmi a lábam, mint ez, borzasztóan fájt. Akinek esetleg nem szarusodott a lábán a bőr, az szerintem ne használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice