Veet Wax Strips Natural Inspirations Használatra Kész Hideggyanta Szalagok Normál és Száraz Bőrre

Veet

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pepita.hu-n 1390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. május 18.

Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Pepita.hu, 1390 Ft

Használatra kész hideggyanta szalagok normál és száraz bőrre, természetes aloe verával.

Tartalma: 12 darab használatra kész hideggyanta szalag, 2 darab Perfect Finish törlőkendő

Törlőkendők INCI-je: paraffinum liquidum, hexyldecyl stearate, parfum, tocopheryl acetate, citrus aurantium dulcis peel oil, limonene, cedrus atlantica bark oil, pelargonium graveolens flower oil

Ár: 1390 Ft , Eladó: Pepita.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, Szállítás:futárszolgálat

Pamacsvirag

2019. április 10.

Hogy mire jó a Glamour napok? Hogy kitud próbálni azt is amire sokszor sajnálod kiadni a teljes árat. Kuponosan vásároltam, hogy nyárra a családi - baráti nyaralásra legyen egy opcióm. Epilátort használok alapból, de nyaralásnál nem akarok ott zümmögni. Az illata 5/5 pont, a gyanta csík 5/3,5 pont ( lábszáron jól használható. A gyanta nekem akkor maradt a bőrömön amikor nem a szőr növekedésével ellentétesen húztam le, illetve nem feszítettem meg a bőrt. Viszont hónaljban teljes kudarc. Ott nem tudtam megfeszíteni a bőrt úgy ahogy a lábamon és inkább csak a gyantát és a fájdalmat kaptam) Kicsit pattogtam ki csak, viszont a bőröm szép piros lett ( ezen mondjuk nem csodálkozom hisz egy gyanta csíkot téptem le a bőrről) az olajos kendő nekem semmit nem ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

MormiOrsi

2018. október 22.

Nekem nagyon bejött, jobb, mint a DM márkás, így a jövőben át is térek erre!
Azt tudni kell, hogy én csak az alsó lábszáramat gyantázom és már ott is elég szépen kikopott a szőr, így kb 15 év gyantázás/szőrtelenítés után + sosem volt erős. Ami mondjuk kb annyit jelent nálam, hogy 2-2 csík elég is egy alkalomra (most lehet ezzel nem leszek túl népszerű :D).
Szerintem többször is rá lehet menni egy csíkkal a szőrökre, nem úgy, mint pl. a DM márkással. Az egy lehúzás után már nagyon nem vitt semmit. Ez, úgy vettem észre, hogy igen, de inkább a normál hosszúságú, vastagabb szálakat. Szóval a pihékkel nem tud sokat kezdeni, csak egy friss csík.
Az tuti, hogy az én estemben tök fölösleges ennyi szőrrel kozmetikushoz menni (idő+pénz), nekem erre totál bevált ez a macera nélküli gyantacsík, örülök, hogy a Baleás helyett most ezt vettem le a polcról!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 22.

Nekem nagyon bejött, jobb, mint a DM márkás, így a jövőben át is térek erre!

doubleb

2018. május 16.

Hát... az illata csodás, szépen le is szedi amit kell, de 1 csíkot tényleg csak 1-szer tudsz felhasználni és valljuk be, kell belőle 2 doboz minimum hogy mind a két lábad kész legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

kispocsi

2017. október 17.

Le volt árazva 2dobozzal is vettem. Nagyon elhittem...
Nem kellett volna.
Valami tragédia, nagyon nem jön be.
2csíkot használtam belőle.
Ha valakit érdekel, eladó 22db van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Le volt árazva 2dobozzal is vettem. Nagyon elhittem...
Nem kellett volna.
Valami tragédia, nagyon nem jön be.
2csíkot használtam belőle.
Ha valakit érdekel, eladó 22db van benne.

Lizinka

2017. augusztus 25.

Erősebb szőrzetre egyáltalán nem való, semmit nem szed ki, csak a bőrt tépi. Rengeteg gyanta marad utána a bőrfelületen, erre édeskevés az egy db törlőkendő. Nekem normál bőröm van, szinte semmire nem érzékény, de ezután rendkívül irritált volt a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Fancsusz97

2017. június 8.

Ez volt életem első és utolsó hideggyanta csíkja! Akciósan, fél áron vettem a dm-ben, gondoltam ennyiért megéri kipróbálni. A félhosszú-hosszú szálak 30%-át otthagyta, és többszöri húzásra se szedte le, viszont a lábam csupa gyanta maradt cserébe, s ki is pattogtam, pedig hintőport is használtam. A 12 db csík is épphogy elég, teljesen áron meg a 2 doboz 3000 forintot egyáltalán nem ér meg, pláne, hogy utána borotvával korrigálni kell. Maradok inkább a szőrtelenítő krémnél és borotvánál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

vivienlovesit

2017. május 22.

Katasztrófa! Gyenge, vékony szőrszálaim vannak, de ennek a Veet terméknek ez is problémát jelentett! A lábamon itt-ott kiszedett némi szőrt, de ennyi. A hónaljamon is kipróbáltam, te jó ég... Csodálatos volt, ahogy ragadtam a gyantától, ezen a területen még ennyire sem működött! A törlőkendő is borzasztó, nem szed le semmit! Érzékeny bőrre is használható? Persze. Ahhoz képest, úgy nézett ki utána a bőröm, mintha leégett volna a napon! :D Összességében: pénzkidobás volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

Annie25

2017. május 19.

Szerintem jó termék, nagyon szeretem. Maradéktalanul eltávolít minden szőrszálat, én csak a lábamon szoktam használni. Tényleg kevés az az egy darab törlőkendő, ami amúgy sem való semmire szerintem :)) de vettem baba olajat, ami vattával tökéletesen leszedni a gyanta maradványokat. Nekem szépen ritkítja a lábamon a szőrt. És elég havonta kéthavonta használnom.
(Ez egyébként nem arcra való gyanta! Arra van külön terméke a veetnek.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

(Ez egyébként nem arcra való gyanta! Arra van külön terméke a veetnek.)

kjtimi

2017. május 18.

Borzalom!!!! Rengeteg rajta a gyanta és nekem szinte a felét az arcomon hagyta. Semmit sem szedett ki csak a bőrömet tépte. Kíváncsiságból a kézfejemen is kipróbáltam, hogy a pihékkel sikerrel jár e, de sajnos nem.Ennyi pénzért..hát többet vártam. Szörnyűűű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Peppertree

2017. március 29.

Egy bikinivásárlás alkalmával kaptam egy Veet hideggyanta mintacsíkot. Szerelem lett első használatra. Előtte nem próbáltam se hideg, se meleg gyantát. Venni akartam aztán egy dobozzal, de drágállottam, ezért inkább egy olcsóbb terméket vettem. Hát, ég és föld volt a különbség. Számomra használhatatlan volt az olcsóbb. Azóta is csak Veetet használok lábszárra és a párom hónaljára. 2-2 csík elég 1-1 hónaljra vagy lábszárra. Hónaljból az utolsó szálig kiszed mindent 3-4 húzásra!
Én már több, mint 10 dobozzal elhasználtam a Veet különféle hideggyantáiból, de mindig megvolt benne a 4 db törlőkendő. Csak egyszer jártam úgy, hogy a tasakból kimaradt a kendő, de az olaj benne volt. :) Egyébként a kendőkből nem spórolják ki az olajat, lehetne kevesebb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice