Best of Beauty 2019

Venita

Ár:   660 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2011. november 10.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Hajfestékek

Regina20

2018. november 12.

Imádom! Ez valami csodát művel a hajammal!Puha, élettel teli és fényes. Egy hajfesték, amitől nem hullik és roncsolódik a haj. Én amla porral szoktam keverni, hogy még intenzívebb legyen a hatás. Csúcsszuper, bátran ajánlom mindenkinek. Egy hónapnál tovább nem tartja a színét. De azt azért hozzá kell tenni, hogy gyógynövény és így is jobb a kívánt hatás számomra mint egy kémiai hajfestéknél. Pénztárcabarát újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

gyongyikk

2018. május 2.

Évek óta ezzel festem/színezem a hajam vörösre, nagyon meg vagyok vele elégedve :) én száraz hajra viszem fel, csak a festékhez keverek egy kis vizet, hogy könnyebb legyen felkenni. Nekem simán elég havonta befesteni a hajam, igaz, kopik rendesen minden mosásnál, de inkább csak annyi, hogy a fényessége kopik egy kicsit, meg így nem is olyan rettenetesen feltűnő a lenövés.
Csak 5 csillagot tudok adni. Szép fényes, puha lesz tőle a hajam, kicsit sem roncsolja, én az illatát is nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 2.

nikolett

2017. március 30.

Évek óta használom. Tegnap is befestettem vele a hajam és még csak azt sem figyelem, előtte mennyivel festettem rendes festékkel.
Kicsit - én úgy vettem észre - minden árnyalat vörös. Tegnap én nagyon sötéttel akartam befesteni, de sajnos csak egy sötétbarna lett, de ettől függetlenül meg vagyok vele elégedve. Nagyon jó hatása van a hajamra, olyan selymes, puha a használata után. Csak ötöst tudok neki adni, mert már hosszú évek óta használom mindenféle panasz nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Ilana95

2017. március 28.

Sziasztok! Tegnap próbáltam ki először a henna color hajfestéket ( színező). Eredetileg csak a hajam minőségén szerettem volna változtatni mivel nagyon hamar zsírosodik és úgy gondoltam,hogy a henna pozitív hatással lehet rá. Az eredteti hajam nagyon sötétbarna így max egy árnyalattal lett sötétebb ( mondjuk 15percig hagytam rajta mivel féltem,hogy fekete lesz) a színeredménnyel maximálisan megvagyok elégedve mivel maradt szinte az eredeti de csillogósabb lett.A felvitel is nagyon egyszerű, bár egy pólóm bánta ezt az akciót. ( de ez az én hibám). Szerintem hamar kifog kopni,majd írok véleményt. :) Eddig elégedett vagyok az eredménnyel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

stunningblueeyes

2016. március 19.

A Palette hajszínező fekete csoki árnyalatáról váltottam át hennás hajfestékre mivel hullott a hajam. a 19 -es árnyalatot használom. Szép színe, van bár nem olyan jó feketésbarna , mint a vegyi festék volt de nem rossz :) fényben vöröses árnyalatú. Sajnos minden mosásnál ereszti a színét, így alig ha bír majd ki egy hónapnál többet, de a hajam rendbe jött, nem hullik, és nagyon szép fényes tőle. plusz a töredezett szálakon is segített. Egy csillagot vonok le a tartóssága miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 19.

Amphitrite

2015. szeptember 25.

Nekem a 19-es (Fekete csokoládé) szín van meg, pont az, ami a képen is. Már 2 dobozzal elhasználtam. Finom illata van, és ahhoz képest, hogy henna alapú, szerintem elég tartós. Ráadásul tuti nem károsítja vagy roncsolja a hajat, mint a rendes ammóniás hajfesték. Szép a végeredmény, a színnel is tökéletesen megvagyok elégedve. Újra fogom venni mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

pampamacska

2015. május 28.

111 természetes szőke színt használtam még évekkel ezelőtt, mikor a sima hajfesték eléggé kikészítette a hajamat. ezzel is hasonló hatást tudtam elérni, csak ugye jóval tovább tartott. szerintem nem tökéletes, de ha valakinek ezt bírja a haja, vagy nem talált megfelelő nem természeteset akkor ez is jó. a hatása nem olyan szép látványos, olyan szép színt nem is lehet elérni, de összességében pár csellel elég jól feljavítható a végeredmény (nekem pl sokat segített egy henna plus szőkítő spray)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

necra

2014. december 31.

Én szőke vagyok és imádom!! A világos barnát próbáltam és egyszerűen mesés. A roncsolódott hajam lágy, életteli,l mesés a színe. Talán egyetlen hibája hogy max 3-4 mosást bír. Folyamatosan kopik (ami azért előny is, mert nincs lenövés). Eddig két színt próbáltam. A szőke nem látszódott, de az összes többi, abszolút főnyeremény. Ha a munkahelyem engedné, kipróbálnám a vöröset is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 31.

Luppuss

2014. december 4.

Szőkéknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 4.

Szőkéknek nem ajánlom.

Evus

2014. november 22.

Harmadjára festettem be vele a hajam (mogyoróbarnával most, előzőleg aranybarnával), a végeredménnyel elégedett vagyok. Szép a szín, fényessé, ápolttá válik a hajam tőle. Vállig érő, vékonyszálú hajamra elég fél tubussal. Én száraz hajra kenem, viszont a festékhez keverek némi vizet a könnyebb felvitel miatt. Hatóidő 1 óra volt. És az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 22.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Élénkzöld levelű cserje, virága mézillatú, festékként és gyógynövényként használatos. A növényben található anyag (lawsone) a bőrt, hajat, és egyéb protein tartalmú anyagokat (köröm, gyapjú, selyem) narancsvörösre színezi. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő és hajfesték. A truthinaging információi szerint készült olyan tanulány is, mely azt bizonyítja, hogy a henna antioxidáns, sebgyógyító és antimikrobiális (a baktériumok és gombák szaporodását, illetve fejlődését gátló) hatással bír. Az összetevő veszélyessége abban rejlik, hogy a sötétebb és tartósabb hatást biztosító,  "fekete henna" néven árult henna legtöbbször toxikus anyagokkal  - pl. acetonnal és terpentinnel - szennyezett, melyek allergiás reakciókat okozhatnak, beleértve a szem könnyezését, dermatitiszt és akár asztmát is. Az FDA ezért azt javasolja, hogy jobb, ha a henna nem érintkezik a fejbőrrel, vagy a bőr más részeivel hosszabb ideig.