Vera Wang

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Qwerty, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. február 19.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2015

Fejjegyek: bergamott, mandarin

Szívjegyek: ibolya, írisz, jázmin, kis meténg

Alapjegyek: vanília, benzoin, tejszín, cukor

Vera Wang Embrace Periwinkle & Iris EDT+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5 ml frissen átfújva üveg parfümszóróba:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)
Ár: 3300 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: csak kipróbált 1x, Helyszín: Debrecen, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra, foxpost

6vilag

2022. április 22.

Nézegetem, ízlelgetem, kóstolgatom egy ideje (kb. fél éve). Nagyon aranyos kis illat. Friss is és enyhén édeskés is, de nem geil. Igen, az a tipikus kék illat. Kissé tejes, kissé vizes púderes, de van benne egy enyhe friss akkord is.
Nekem is van egy hasonló illat, azt is nagyon szeretem, a tejessége miatt inkább hűvösben használom. Ha egy szóval kéne jellemezni, akkor azt mondanám: a nyugalom illata ez.
Szerintem eléggé tartós.
Azt hiszem, a kék a gyengém szinte vagy sok(?) mindenben. Szeretem a kékek báját, puhaságát, tisztaságát. Ez is ilyen, de nem túltolva. Bár ez közhely, de ettől még igaz (nagyjából mindenre).
Megvenném én, de szerintem a DM-ben túl van árazva ez (közel sem annyi, mint fentebb szerepel, inkább a duplája), online meg nem elérhető. Várok, hátha belefutok egyszer valami jó kis akcióba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. április 22.

Szerintem eléggé tartós.

rosa.love

2022. március 8.

Update: neem, mégsem. A kezdeti különleges illatból egy egyre erősödő, "lila tusfürdő illat" lett, nekem ez így felejtős.

Kifújáskor egy az egyben az a régi, golyó alakú rágogumi az illata. Aztán szintén valami régire emlékeztet, nem tudom, mintha gyerekkoromban meg lett volna valaminek ilyen illata, talan mamám valamelyik krémjének. Nagyon tetszik, de a férjem valoszinuleg nem birna elviselni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. március 8.

szeliger

2021. október 25.

Az itt olvasott vélemények hatására ébredt fel bennem a kíváncsiság a parfüm iránt. Ma éppen DM mellett vezetett az utam, úgyhogy ha már így alakult ki is próbáltam. Rajtam nagyon nem működik. Szintetikus súrolószer illat, műanyagos és sajnos nagyon tartós, ha már valamit említenem kell belőle, akkor az a benzoin, sok-sok kesernyés benzoin. Az illat lineáris, semerre nem mozdul. Csak a csuklómra fújtam, de amikor beültem az autóba, az egész légteret betöltötte, mintha kiborult volna valami. Alig vártam, hogy lemoshassam, nem illünk össze.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 25.

Piscinke

2021. október 22.

Szerencsére működött nálam az “iris” mint hívószó, és kipróbáltam, mert valami csoda ez! Fragin nézve azt hittem volna, hogy valami édes, geil izé, de egyáltalán nem! Ilyen vizes, tejes íriszes valami, elég karakteres. Az ELDO She Was an Anomaly-hoz hasonló világ. Amint leárazták 10-ről 7 ezerre, muszáj volt megvennem 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 22.

vanillacaramella.sweet

2020. július 5.

Többször kellett teszteljem a bőrömön, de végül hirtelen beugrott,h mihez hasonlít nagyon: a női Bvlgari Blv II.-hoz! Kicsit édesebb, de számomra annyira hasonló,hogy felesleges megvennem, a Blv II megvan és rég nem használom màr. Meglepően tartós amúgy, rajtam 5-6 órán àt is jól érezni. Amúgy kellemes kis illat, illik hozzá a színe ( Bvlgarinak is ilyen).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 5.

Kodi

2020. február 21.

Nagyon meglepődtem, hogy a dm-ben Vera Wang parfümöket látok, az Embrace kollekcióról még nem is hallottam, pedig elvileg 2015 óta lehet velük ismerkedni a parfümpiacon. Az uncsi rózsa és még uncsibb zöld illatocskája mellett inkább a kék fogott meg. A fejillat nagyon érdekes, azonnal nosztalgikus érzéseket keltett bennem, valami rég kihalt testápolóra emlékeztet, de eszembe jutott róla az alverde makadámdiós testvaja is. Alapillatában tipikus lila illat, olyan "finom öreg úrihölgy" illat lesz belőle, itt már nagyon íriszes, picit emlékeztet a Yardley Lavender reformulált illatára, amiben felhagytak száraz, zöld levendula illattal, és egy kis lila finomka lett belőle. Ez a szakasz kicsit sok, írisz mindenek felett dominál több lila virággal. Vigyázni kell vele, mert megtévesztően tartós, az alapillat miatt nem szabad túlfújni ezt a parfümöt. Drogériás létére lehengerlő illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.