Vera Wang

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Qwerty, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. február 19.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: körtevirág, bergamott, zöldtea

Szívjegyek: bazsarózsa, narancsvirág, frézia

Alapjegyek: szantálfa, pézsma, cédrus

vanillacaramella.sweet

2020. augusztus 1.

Mivel első teszteléskor nem akartam elhinni,hogy alig érzek vmit, újra teszteltwm, az illatjegyei miatt. Hát...Nagyon halovány friss-zöldes-fás illat, 10pervcig éreztem kb, utána a bőrömbe nyomva az orromat is talàn. Kellemes lenne amúgy, de a zöldes-friss oldala semeddig se tart (oké, fejillat),de mégis. A cédrus kivehetőbb még, karcos. Valahogy nem sikerült a koncepció sajnos, pedig.. Színe amúgy illene hozzá, ha erőteljesebb lenne, ebben a kategóriában nyárra is azért ennél erősebb kellene legyen szillázsban is, meg mindenben. Jó lehetett volna..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

PitbullBori

2020. július 24.

Néhányszor kipróbáltam a boltokba. Rajtam egy az egyben orgona illata van ennek a terméknek, nem tudom, hogy csinálja ezt a bőröm. Pontosan ugyanazt érzem, mint mikor általános iskolában anyák napjakor az egész tantermet orgonával díszítettük fel. Annyira nem szeretem az orgonát, úgyhogy nem vettem meg, de érdekes élmény volt, egy véleményt megér. A kék verziót megvettem, annak a tartóssaga csuklón 4-5 óra, ennek is kb. annyi lehet. Tény, hogy nem erős illat, de nekem pont elég, hogy ha odahajolok, érzem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

HelloSziaIvett

2020. március 6.

Gyenge kis valami. Légfrissítő és konyhai törlőkendő illatú végkifejlet. Pedig imádnám főleg a fejjegyek miatt. Kb 2 órát bír csuklón és alig érezni. Egy Moschinoval párban teszteltem. Ég és föld a különbség a kettő között, mind tartósság, mind illat élmény, mond szilázs tekintetében. Árban pedig csak minimális az eltérés... :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Qwerty

2020. február 18.

Az illatjegyek alapján szinte biztos voltam benne, hogy elhozom. Már az első szippantásnál tudtam, hogy bizony maradni fog a dm polcán rózsátlan (rózsaszín) és cukorszirup (kék) testvérei társaságában. Sajnos csak a színe zöld, a beltartalom a legkommerszebb virágos-gyümikés semmi. Nem kellemetlen, nem bántó, csak rettenetesen semmilyen. Értem én, hogy olcsó, de még ebben az árkategóriában is bőven akadnak legalább 10 percig karakteres illatok. Ennek sajnos nem sikerült semmit felmutatnia. Nem meglepő, hogy tartósságot sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.