Verona

Ár:   490 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lau0825, az összetevőket feltöltötte: rekap, Módosítva: 2016. január 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajfestékek

NikiB

2016. január 2.

Én a 09-es árnyalatot vettem meg. Dobozon szép színe volt, gondoltam sötét barna hajamon jol fog mutatni,hat nem. :( Ráadásul most mostam negyedszerre hajat tömény piros víz jon le meg mindig rola! A lila szín csak a tövénél látszik. :( Ráadásul ket doboz kelett belole mert eleg sűrű állaga van. A falkonjabol meg alig jon ki a festék :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

GothicLucia

2015. december 8.

Kipróbáltam a vöröset, de szokás szerint a képeken eléggé elnyomtatták a színskálát...valami élénk, pirosas tűzvörösre vadászom már mióta, hát ez nem az, sőt! Kifejezetten természetes hatása van, nem rikító, mintha egy nagyon vöröses világosbarna illető szembejönne az utcán...egyáltalán nem nézném festettnek. Ez annak aki a természetes hatásra utazik nyilván pozitívum, sajnos nálam nem nyert, bár az azért meglepett, hogy még festés utáni balzsamot is mellékeltek hozzá. (=

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

rekap

2015. november 5.

Olcsó hajfestéket kerestem, így esett a választásom a Revia-ra. Kínai boltban vettem, kemény 490 Ft-ért. Ahhoz képest, hogy milyen olcsó, egészen igényes kinézetű a doboza, van benne kesztyű és hajbalzsam is. Én a 10-es számú, mogyoróbarna árnyalatot választottam. A hajam korábban középszőkére volt festve, de már lenőtt. Amikor a hajfestéket összevegyítettem a színelőhívóval, konkrétan szürke színe lett, amitől kissé megijedtem, de nem volt rá okom. Ami zavart, az az, hogy kissé égető-viszkető érzést okozott a fejbőrömön, gondolom, valamelyik összetevője nem tetszik a bőrömnek. Lemosás és szárítás után valóban mogyóróbarna színű lett a hajam, az ősz szálakat is befedte. Szerintem teljesen jó ár-érték arány, máskor is megveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 5.

Benji

2015. június 5.

soha többet!!! maradok a kallosnál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 5.

soha többet!!! maradok a kallosnál...

nagyerika28

2015. február 7.

Sötétbarnát vettem de vöröses barna lett a hajam.Nagyon kopik is.A hajszínemnek köze sincs a képen szereplőhöz :( 1 jó pont, hogy szép fényes a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

SLetti

2015. január 11.

Anyukámnak festettük vele a haját,én 600forintért vettem és 1 doboz elég lett belőle a hosszú hajára :D Tartós,és szép fényes lesz utána a haj,nem mattul be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

indingo

2014. május 6.

Én a 04-es szőkét használom! Hosszú hajam van, de fél tubus elég, mert csak tövet festek! Nagyon szép természetes szőke színt ad! Ázsia Centerben 499.-

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

JaneAvril

2014. március 29.

Valamelyik intenzív vörös árnyalatot próbáltam ki 2x, és bár az ára alapján sejtettem, hogy nem kell tőle sokat várni, még azt a pénzt se érte meg. Nemhogy olyan nem lett a szín, mint a képen, de konkrétan először nem fogta be a hajam egyáltalán. Ezért gondoltam teszek még egy próbát, de akkor is csak a hajam töve lett narancssárgás, és szárított is. Soha többet eszembe nem jutna venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

DittiDell

2014. március 6.

Én a kékes feketét vettem meg belőle. Könnyű a felvitele, az ára nagyon jó (én 549 Ft-ért vettem), és szép, fényes lett tőle a hajam. Tartósságát tekintve nem tudom milyen, ugyanis tegnap festettem be vele a hajam.
Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

Ajánlom! :)

lau0825

2013. november 1.

Édesanyám használja a 02-es szőkét, tényleg ugyanolyan színe lesz, mint a képen. Bár elég kevés van benne és nagyon sűrű, alig lehet kipasszírozni a tubusból.. Szerencsére anyu rövid hajára pont elég egy doboz. A kis ápoló balzsam is szuper.

Barna színekkel van már esetleg valakinek tapasztalata?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

Barna színekkel van már esetleg valakinek tapasztalata?

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2