Verona

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. május 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Biodermic Laboratoire de Beaute aloe maszkja természetes összetevői által egyszerre tisztítja, táplálja és hidratálja a bőrt. Miközben az aloe regenerálja és simává varázsolja a bőrt, addig az allantoin csökkenti az irritációt és javítja a bőr szerkezetét. Vitamin komplex tartalma révén táplálja, fiatalítja a bőrt.

ildici

2018. január 3.

Én is kíváncsiságból vettem meg ezt a maszkot, ami az első fátyolmaszk lett, amit ki is próbáltam még aznap este lefekvés előtt, ahogy megvettem.
A legelső dolog, ami nem tetszett, az a túl erős szaga volt. Maga a maszk tapintásra ragacsos, tocsogós, nehéz volt széthajtogatni is. Bár, mivel ez az első ilyen maszk, amit kipróbáltam, lehet, hogy csak az én bénázásom miatt volt nehézkes. :)
Még teljesen fel sem raktam az arcomra, de a szemem már könnybe lábadt az erős alkoholtól, vagy nem tudom, mitől. Az arcomat csípte, főleg a homlokomat, de ez a csípés pár perc után csillapodott valamelyest. Kb. fél órát hagytam az arcomon. Az arcom be sem szívta rendesen, ragacsos lett és nagyon nem éreztem azt a felfrissült érzetet, amit szerettem volna érezni.
Ha négyszer-ötször nem mosakodtam meg a maszk levétele után, akkor egyszer sem. De a ragacsos, "nem tiszta az arcom" érzés megmaradt. Még másnap, nemhogy reggel, de délután is. Ez még csak-csak hagyján, de másnap délelőtt nagyon viszketett tőle az arcom és pár pattanás is előbújt.
Egy szó, mint száz, nagyon megbántam, hogy megvettem és kipróbáltam. Az ár/érték arányról nem is beszélve, a minőségéhez képest eléggé drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 3.

im

2017. június 12.

A kíváncsiságom miatt vettem meg, főként az aloe vera miatt, de a retinol és a niacinamid is feltűnt az INCI-ben. Ahogy a denaturált alkohol és az illatanyag is, sajnos. A felhasználás előtt épp kinyomkodtam a mitesszereimet, a piros foltokra szerettem volna nyugtatást.
- Már a kibontáskor megcsapott a nagyon erős, alkoholos illat.
- A maszk nagy, nem volt könnyű eligazgatni, majdnem rálógott a fülemre.
- A tasakban nem volt semmi plusz anyag, a maszk sem tocsogott a szérumban, de nem is volt száraz – átlagosnak mondanám.
- Nem csípett, nem hűsített, semmi irritációt nem tapasztaltam a tizenöt perc során, amíg a maszk rajtam volt. (Tizenöt perc után bizseregni kezdett a bőr az államon, ekkor vettem le a maszkot.)
- Nem igazán maradt benne anyag.
- Vastag, ragacsos-tapadós, mégis bársonyosan csúszkálós réteg ült a bőrömön, hiába masszíroztam, nem szívódott be.
- A pirosság talán icipicit enyhült. Az arcom fénylett, de szerintem csak a rajta “ülő” szérum, és nem a “glow” miatt. Nem láttam szebbnek a bőröm.
- 30 perc múlva is tapadt, ragadt a bőröm, legszívesebben lemostam volna róla ezt a réteget. Az esti rutint nem folytattam.
- Másnap reggel: a pirosság lehúzódott, de a T-zónám zsíros volt, az orcáim szárazok. Alig vártam, hogy elkezdjem a reggeli rutint.

Összességében ezt maszkot senkinek sem ajánlom, szerintem ha harmadáron adnák, sem lenne érdemes érte pénzt adni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

- Már a kibontáskor megcsapott a nagyon erős, alkoholos illat.
- A maszk nagy, nem volt könnyű eligazgatni, majdnem rálógott a fülemre.
- Nem igazán maradt benne anyag.

esztikhlm

2017. március 16.

A zöld változatot próbáltam, mert volt rá 25%-os kupon a Rossmannban. Este, lefekvés előtt feltettem, ahogyan a Garnier fátyolmaszkjait is szoktam. Már kibontásnál éreztem a kissé erős 'szagát', ami kibírható volt, de nem túl jó. Miután szétszedtem 10 perc szenvedés után, felhelyeztem, és vártam a csodát. Nem jött el. Kb. 15-20 perc alatt a maszk teljesen kiszáradt, a bőrömön viszont órákig ottmaradt a ragacsos érzet. Másnapra sem tapasztaltam a 'babapopsi-effektust', úgyhogy nekem abszolut nem nyerte el a tetszésemet. Árban kb. ugyanott van, mint a Garnier maszkjait, de azokkal sokkal nagyobb barátságom alakult ki. Lehet, hogy az én bőröm nem volt vele kibékülve, de nekem egyáltalán nem nyerte el a tetszésemet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Methyl Gluceth-20, Butylene Glycol, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Sodium Hyaluronate, Inositol
Vitaminok: Retinol, Biotin, Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Retinol a I v

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.