Versace

Ár:   18 890 Ft és 27 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 25.

Ár:   18 890 Ft és 27 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Olaszországban 2014 decemberében jelenik meg, Európa többi országában pedig 2015 januárjában.

Illatjegyek: citrom, bergamot, gránátalma, citromvirág, jázmin, bazsarózsa, szantálfa, pézsma, fás jegyek, ambroxan.

Ár: 1200 , Eladó: zberemoke
Állapot: Kevés hiányzik, Helyszín: Álmosd, fizetés: posta
Ár: 5000 Ft+posta , Eladó: mplaura89
Állapot: 30/26 ml, Helyszín: Miskolc , fizetés: Postán maradó/ Foxpost

neakardtudnihogyki

2020. július 1.

Nyari fullaszto melegre ajanlott, egy isteni finomsag!! Rajtam ekkor jon ki igazan a malna edessege.......
Csak is az edp az edt szamomra kevesbe tetszetos!

Imadom illat es masok is imadjak rajtam...... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Csak is az edp az edt szamomra kevesbe tetszetos!

Imadom illat es masok is imadjak rajtam...... :)

Mandarindream

2020. április 15.

Vásárlás mellé kaptam mintát. Elvileg epd, de még egy edt erősségét sem éri el. Ez igazából szerencse, mert olyan olcsós légfrissítő szaga van, amiből pont elég ennyi. Véleménynek is, próbának is. Egyedül azért adnék pénzt, nehogy még egyszer érezni kelljen ezt a szegénység bűzt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 15.

andreax

2019. szeptember 29.

Számomra a legjobb parfüm ami létezik. Illata tartós, és eleganciát, kifinomultságot tükröz. Bár inkább tavasszal és nyáron használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

csakmoni

2019. március 16.

2017 :
Sajnos, ebben van valami olyan összetevő is, ami nem vonzóvá, hanem keserű-különlegessé teszi, de ezt a hűvösséget nagyon szeretném más jegyekkel körítve! Azért még próbálom, hátha változik, máskor, más hangulatban, más hőmérsékleten.
Tényleg hihetetlen, mennyire másként érzékeljük az illatokat, rajtam semmi édesség, virág se, inkább gyümölcs, de nagyon furcsán, mintha a citromhéj belsejét rágnám, miközben a gránátalmát nézem....
2019: Többször próbáltam már , mert valamiért nem hagy nyugodni. A fejillat orrba vág, a leszáradása már finomabb. A karakteressége, hangulata számomra hasonló a Cavalli Paradiso-hoz, és valamiért a Chance Vive hűvös kesernyéssége is eszembe jut. Ők hárman nagyon hasonlóan viselkednek rajtam, hasonló érzéseket váltanak ki. A legnehezebb a Paradiso, lágyabb az Eros, a Vive pedig a leglevegősebb. A jegyek szerint szeretnem kellene őket, de keserűek rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 16.

2017 :

alycethetyger

2019. március 12.

"Nimfák – pontos görög alakban nümphák, a természet különféle helyszíneit megszemélyesítő ill. azokban lakozó szép ifjú nőalakok. Alfajaik a vizekben lakozó najádok (naiaszok, naó a.m. 'folyik'), a fákban rejtező driádok és hamadriádok (drüaszok, hamadrüaszok, drüsz a.m. 'fa') és a hegyek nimfái, az oreádok (oreiaszok, orosz a. m. 'hegy'); tágabb értelmezésben közéjük tartoznak a Néréiszek is. Néhányuknak ismerjük nevét, sőt származását (pl. Kalüpszó, Daphné, Oinóné), de számuk valójában roppant nagy, hisz minden víznek, hegynek, sőt minden fának is külön nimfája lehetett. A nimfák nem feltétlenül halhatatlanok, de gyakran kísérnek istennőket, Artemisz pl. mindig nimfáktól kísérve vadászott. Az emberekkel általában jóindulatúak. Némelyek közülük szűzies természetűek (ezt Artemisz meg is követelte kísérőitől), gyakran menekülnek a dévaj szatüroszok elől; legtöbben azonban a férfiakkal szívesen szerelmeskednek (bár érdeklődésük nem mindig hoz szerencsét a kitüntetettnek, mint Hülasz vagy Hermaphroditosz példája mutatja), és sok neves család genealógiájában foglal el előkelő helyet egy-egy folyónimfa. – Mind az ókorban (vázaképeken), mind újkori festményeken gyakran ábrázolják őket istennők kísérőiként, ingerlő bájú vagy komoly, szép lányokként, hajadonfőtt és lenge köntösben, többnyire tánc közben vagy fürdőzés alkalmával ruhátlanul, máskor meg szatírok elől menekülve.

(forrás:https://www.arcanum.hu/hu/online-kiadvanyok/Lexikonok-ki-kicsoda-az-antik-mitoszokban-F869D/n-F8B5D/nimfak-F8B7C/)

Ez az illat nem Erosz, a szerelem igen sértődős és a saját büszkeségében fuldokló istene, az állítólagos görög tökéletesség, az alfahím és az apex predátor összeöntve, a sorsokról döntő szerencsétlen pára, aki élvezi is, hogy az átkozott nyilaival emberekre lövöldözhet.

Nem, ő maximum az üveg, a váz,

a szabály nélküli művészetet,
beszélgetések mélységét
a délután lusta fényeit
a nyár tengeri szellőjét,

a pillanat szeretetét hordozza.

A teljes igazság az, hogy amikor a Versace piacra dobta ezt a szériát, a fülem botját sem voltam hajlandó megmozdítani. Azt gondolom - de ezt csak én gondolom, nem értek a reklámszakmához - hogy az emberek szívesebben és nagyobb ütemben ürítik le a polcokról azokat a dolgokat amikhez valamilyen pozitív képzettársításuk van (lásd Julia Robert és a LVeB klasszikus esetét), illetve önmagukban is jó érzést generál, amennyiben hozzájutnak. Nekem Julia Roberts se volt soha hatalmas élmény, de Eroszt sem tartottam soha egy pozitív figurának a görög mitológiában - így sosem vettem volna meg a parfümváltozatot sem belőle. Az LVeB lépten-nyomon szembejön velem és nullás a vérnyomásom tőle.

Az Eros csak egyszer jött szembe én meg visszafordultam és elindultam vele.
Balatoni este volt, csillagok, rozéfröccs, jazz meg minden ami kell, és valahol ott is voltam a jelenben, valahol meg fél lábbal Rodoszon,elveszve az illatokban

- kesernyés citrom, kiszáradt földszag, babér, jázmin, olivabogyó, sós tengerszag, uszadékfa, bazsarózsa és ámbra -

és táncoltunk, és úgy nevettünk, mint a nimfák és szabadok voltunk és fiatalok voltunk és éltünk, mint még soha.

Eros, Ámor, ki tudja hogy hívnak egyesek, az Isten verjen meg, eltalált az a szentséges nyilad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Nem, ő maximum az üveg, a váz,

a szabály nélküli művészetet,
beszélgetések mélységét
a délután lusta fényeit
a nyár tengeri szellőjét,

a pillanat szeretetét hordozza.

Az Eros csak egyszer jött szembe én meg visszafordultam és elindultam vele.

cattitude

2018. szeptember 13.

rajtam nem igazán bontakozik ki, egy jólfésült illat, pici citromhéjjal, de inkább a krémesség dominál. ezt így elegáns, gyöngysoros nyugdíjközeli hölgyeken tudnám a leginkább elképzelni, magamon kevésbé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

MissAnn

2018. augusztus 23.

Egyik kedvenc parfümöm, tartós, minőségi és csodálatos illata van. Nőies, több stílusú outfithez passzol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Timi8

2018. július 19.

Update:...rácuppantam pöttyet az edt-jére, biztos voltam benne, hogy nem tudok nélküle élni, be kellett szereznem. Nos, ùjrateszteltem ezt az edp változatot is és sajnos ez is tetszik. Konkrétan alig tudtam dönteni! Imàdom, szerelem. Baromi jòl el lettek találva az arányok. Magamnak is tudok meglepetést okozni ìgy 35 év után is: nekem egy citromos, frissebb illat tetszik?! IGEN.
Tartòsabb, krémesebb, elegánsabb mint az edt.
Szuper illat mindkettő!

Èrdemes vele egy próbàt tennie az elegàns illatok kedvelőinek! Szerintem leginkàbb a Michael Kors Sexy Amber-re de leginkàbb a 24K Radiant Gold illatàra emlèkeztet sokkal kifinomultabb, tartósabb kivitelben. Nem èn vagyok sajnos ez a parfi, de kètsègkívül remekmű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

Tartòsabb, krémesebb, elegánsabb mint az edt.
Szuper illat mindkettő!

nyuszo

2018. július 9.

Az edt változaton felbuzdulva kipróbáltam.... kevésbé citrusos, és fura módon kevésbé tartós rajtam! Az edt frissebb, játékosabb, egyre jobban tetszik....jelenleg a kedvenc Versace-illatom!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 9.

Burya

2018. március 15.

UPDATE:
Már megint valami pálfordulásom volt, mert eddig mindig légfrissítősnek éreztem magamon a citrusos illatokat, most meg azokat hajkurászom mindenhol. Ebből is volt itthon egy kis minta, amivel már egy éve nem foglalkoztam, de most megint kipróbáltam. És egyszerűen nem tudok vele dűlőre jutni. Hol tetszik, hol legszívesebben levakarnám magamról, és nem azért, mert állandóan változik; ez az illat (legalábbis rajtam) teljesen lineáris. Citromos jázmin. Ami szép, nőies, friss, de van benne valami, amivel nem tudok megbarátkozni. Tegnap kifújtam megint az üzletben, és így, hogy nagyobb mennyiség jutott a bőrömre, mint a kis kenős mintából, elsőre engem is megcsapott a kapor illata... :D Szeretem a kaprot, az orosz konyha a családom miatt közel áll a szívemhez és ott bizony gyakori fűszer, nem úgy, mint nálunk, ahol csak a kapros-túrós süti meg a tökfőzelék van és slussz. Nem sokszor mondom ezt, mert én bizony nem átallom még a pizzára is rápakolni néha, de parfümben nincs helye. Szerintem.

Napfény és nyár illat. :) Nem az én világom, inkább bogyós gyümölcsös, rózsaszín üveges típus vagyok, ez pedig határozottan sárga illat. Rajtam a citrom a legerősebb jegy, alatta jázmin és bazsarózsa, kellemes fás alapon, és az egész szépen keveredik, se nem túl édes, se nem túl citrusos. Nagyon nőies, friss, elegáns, ragyogó illat, és rajtam kifejezetten tartós is. Nem az én világom, de határozottan tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

UPDATE:

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Geraniol, Citral, Farnesol, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.