KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Versace

Ár:   18 990 Ft, 25 490 Ft és 34 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. október 8.

Ár:   18 990 Ft, 25 490 Ft és 34 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2017

Fejjegyek: fekete ribiszke sörbet, Granny Smith alma, lóhere, nefelejcs, perilla

Szívjegyek: rózsa, petália, vadrózsa, jázmin, őszibarack

Alapjegyek: pacsuli, styrax, fehér fák, pézsma

Ár: 13000 , Eladó: Krisz003
Állapot: Alig használt , Helyszín: Perbál , fizetés: Utalás után postázom (+posta ktg) vagy személyes átvétel a Széll Kálmán tér környékén
Ár: 10000 Ft , Eladó: anita.szaraz
Állapot: 3-szor próbált, Helyszín: Etyek, fizetés: személyes átvétel vagy postázom

Verona5

2018. november 29.

Egyszerű "kék" dizájner illat, kis édeskésséggel, semmi különös nincs benne. A mai tinik ízlésvilágához készült, számomra meglehetősen semleges hatású és tuti nem viselném. Az üvege szép, méltó a házhoz, viszont a tartalom sajnos nem. Kap két csillagot, volt már ennél rosszabb is a kezeim között.

Verona5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 29.

Luna1024

2018. október 2.

Pár hónapja illatoltam először, akkor még újdonságként, én is csak véletlenül akadtam rá. Meg is állapítottam, hogy igazi rejtett kincsre leltem, nekem ugyanis nagyon tetszett: egy titokzatos, gyümölcsös illatot éreztem, icipicit talán maszkulin vonással, emiatt leginkább egy erős, ugyanakkor mégis nőies "üzletasszony" típusú nőre asszociáltam róla. Pár hónapra rá személyes problémák miatt kissé eltávolodtam az illatok világától, majd nemrég, hosszabb kihagyást követően ismét találkoztam a Dylan Blue-val. Ki is próbáltam, immár a saját bőrömön. Míg a parfümériában tettem-vettem, elkezdett lengedezni körülöttem egy nagyon ismerős, ugyanakkor abban a közegben nagyon furcsa és oda-nem-illő illat, amit csak pár perc után tudtam beazonosítani. És most vagy szörnyülködni fogtok a hasonlatért, vagy nevettek egy nagyot, de őszinte leszek: nekem egy az egyben Always tisztasági betét-illata van, abból is leginkább az a kék éjszakai. :D Lehet, hogy ez most valakinek "too much information" kategória volt, ez esetben bocsi. :) Behatárolni nem igazán tudom, de ha muszáj lenne, azt mondanám, hogy Ő egy kicsit barackos, picit púderes, selymes, tiszta illat, ami ugyanakkor nagyon visszafogott, szolid és titokzatos. Még mindig picit maszkulinnak érzem, de nagyon jól áll neki. Kicsit rágószerű, ha muszáj hasonlítanom máshoz is, szóval még rossznak se mondanám, inkább csak szokatlan. Én a világon semmi különlegeset nem találtam benne, sőt meg is lepődtem, hogy ez egy Versace illat, épp ezért volt számomra annyira meglepő a környezetem reakciója. Én is ugyanazt tapasztaltam, mint Burya: őrület, de akárhova megyek - nem vicc - mindig van legalább egy ember, aki megkérdezi, mi ez az illat, merthogy ez nagyon jó, és neki nagyon tetszik... :D A legérdekesebb pedig az, hogy 10-ből 9 esetben férfiak, a nőket többnyire hidegen hagyja. Soha az életben nem dicsértek rajtam ennyien parfümöt (meg úgy általában, sajnos egyáltalán nem érdekli a környezetemet, hogy épp milyen illatom van :D), talán csak az Alien aratott ekkora sikert, de azt gyanítom, hogy más okokból. :) Általában az "én imádom, mindenki másnak meg nem tetszik/nem érdekli" forgatókönyv áll fent, szóval érdekes, na. Valaki fejtse meg helyettem az okát, legyen kedves! :D

Most úgy állunk, hogy adott egy - szerintem - nem túl izgi illat, ami nem volt ugyan "első szimatra szerelem", de mégis elkezdett tetszeni, sőt megkockáztatom, hogy ez a titokzatos, mégsem rideg távolságtartása passzol is hozzám, és talán - de tényleg csak talán - ezt az összhangot érzi a környezetem, ki tudja... Ráadásul az illatvilág is kedvemre való - a barack az egyik kedvenc összetevőm, és ebben domináns helyet foglal el -, bár kicsit bizarrnak érzem a gondolatot, hogy Always tisztasági betét-illatban rohangáljak az utcán, plusz amikor ez az asszociáció eszembe jut, mindig elkezdek random vigyorogni, amiért a környezetem általában hülyének néz. :D Gondolkodom, mi legyen, még az is lehet, hogy beszerzek egy üveggel. Apropó, üveg: először a csomagolás keltette fel a figyelmemet, mert szerintem nagyon kis igényes, titokzatos, illik az illathoz, és nekem valamiért egy jóval drágább parfüm benyomását kelti, úgymond "luxus érzetű". Szerencsére a valóságban nincs horribilis ára, persze ez is relatív. Az én bőrömön brutál tartós, és hatósugara is van, pedig 1-2 fújást használtam csak, szóval mondhatni jól működünk együtt. Egyelőre 4 csillag, a többit pedig meglátjuk, mindenesetre eléggé piszkálja a fantáziámat. :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

rosa.love

2018. szeptember 25.

Szoval reszletes velemeny egy 50mles parfum birtokosakent:
Az uveg teljesen elvarazsolt a luxus kullemu hengeres dobozt kinyitva. Mint valami muzeumi targy a romai korbol. Szerintem orok disze lesz a furdoszobamnak.
Neve: oszinten szolva ra kellett keresnem, h mire utalhat, igy talaltam azt h egy Bob Dylan zeneszamra. Hat nem tudom. Szerintem ez egy kicsit kenyszeres, kb "keressunk egy jo hangzo nevet, tok mindegy, mi az" kategoria.
Maga az illat nagyon hamar eltunik a boromrol. Volt mar a markatol Bright Crystal es Yellow Diamondom is, azoknal ugyanezt tapasztaltam.
Mar kifujaskor sem volt tul sok ereje, de delutanra teljesen eltunt, hiaba szimatolom.
Viszont az illata nagyon kellemes, amig tart. Ribizli sorbet, oszibarack, rozsa szerintem teljesen kierezheto. Nem tul edes, nem fullaszto. Kicsit olyan oszi, teli illat, nincs benne tul sok vidamsag. Az a hangulat jutott eszembe rola, mint amikor egy pocsek idojarasu teli napon belepek egy teahazba vagy cukraszdaba es megcsapnak a kellemes, meleg, hivogato illatok. Nincs benne drama, izgalom, szenvedely, pedig azokat az illatokat jobban szeretem. Szivesen fogom hasznalni hetkoznapokra, de nem rabolta el a szivemet. 3.5 csillagot adnek, de joindulatbol kap 4est.

rosa.love
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Szoval reszletes velemeny egy 50mles parfum birtokosakent:

aranypáva

2018. szeptember 8.

Az ára ugyan elég borsos, de odavagyok érte. Váltani akartam egy minőségi parfümre az avonosról amit már 1 éve használok (Viva la vita). Meg is rendeltem a bolti próba után internetről, a 30ml-s változat így 7000ft volt.
Az illata számomra pezsdítő, tökéletesen illik hozzám, magabiztosnak érzem magam tőle.
Akinek ennyire kedvenc mint nekem, érdemes megnézni a Versace reklám-filmjét a parfümhöz. Fantasztikus :)
Elég tartós egyébként, de gyorsan hozzászokik az orrom, így inkább csak mások érzik rajtam, én nem.
Az illata számomra a fenti összetevők ellenére egy böszme, fás, szinte férfias illat, kevés ribizlivel vagy fekete áfonyával. Inkább a fás-férfias pézsmás jelleget érzem rajta - pont ez az ami miatt a kedvencem lett. Imádom. :) Biztos újraveszem. Nem tudok vele betelni.

aranypáva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Annaakiss

2018. augusztus 31.

Nem egy extra különleges illat de nyárra kellemes olyan roppanósan friss édeskés illata van. Meglepően tartós, és több dicséretet kaptam rá.

Annaakiss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Zsuzsi216

2018. augusztus 9.

Szintén Pixi-s szerzemény.
Sokáig eszembe sem jutott használni, mert az üvegcsébe beleszagolva nem tetszett az illata.
Az itt olvasott vélemények alapján vettem rá magam a kipróbálásra. Nyilván kell hozzá az emberi bőr, hogy működjön. Rajtam nagyon finom illata van. Gyümölcsös-virágos, igazi nyári illat. Rajtam tartós is.
Szeretem a Versace illatokat, soha nem fojtogatóak.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Szintén Pixi-s szerzemény.
Szeretem a Versace illatokat, soha nem fojtogatóak.

sabell

2018. augusztus 8.

Szintén Pixi, szintén többet vártam. Nekem nem jön össze az üveg kék színe az illattal. Lágy gyümis, virágos, kicsit púderes illat.

sabell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 8.

rosacea

2018. augusztus 3.

Nekem is a Pixi-ben volt. Nem sok reményt fűztem hozzá, mert Versace nem az én világom, de tetszik.Fültőnél, haj alatt nekem elég intenzíven érezni az illatát még késő délután is. Nyári illatnak, napközben nem tudnék ettől erősebbet elviselni.

rosacea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

mujerconfused

2018. július 28.

Az üvege nagyon cuki a kis mintának (Pixi) bár maga a parfüm szerintem nem egy nagy durranás, engem gyümölcsös samponra emlékeztet. Nem rossz, de nem is ezt választanám magamnak, nyárra azért majd elhasználgatom, kimondottan ehhez az évszakhoz való friss illat egyébként.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

lepetak

2018. július 18.

Igazi gyümölcsös, édeskés illat. Nekem nagyon tetszik. Az üvege is nagyon jó. Sajnos annyira nem tartós, a nap végén alig érzem már magamon.

lepetak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Citronellol, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol, Farnesol, Cinnamyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.