Versace

Ár:   18 990 Ft, 25 490 Ft és 34 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. október 8.

Ár:   18 990 Ft, 25 490 Ft és 34 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2017

Fejjegyek: fekete ribiszke sörbet, Granny Smith alma, lóhere, nefelejcs, perilla

Szívjegyek: rózsa, petália, vadrózsa, jázmin, őszibarack

Alapjegyek: pacsuli, styrax, fehér fák, pézsma

Versace Pour Femme Dylan Blue EDP 100ml
Ár: 15000 , Eladó: unicornland
Állapot: Képen látható, szinte tele van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost
Ár: 2500 ft , Eladó: Kami54
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes ,foxi ,posta ,banki utalás ,készpénz

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Szana22

2022. október 21.

Jópár éve a piacon van már ez a parfüm és lelkes latógatója vagyok a nagyobb parfümériáknak mint a D és az M viszont 2017 óra egyszer sem szagoltam meg őt, életemben még soha ezelőtt! Tiszta szégyen ez egy olyan parfümmániástól mint jómagam :D

Szerintem a kék üvege volt az ami engem egyáltalán nem hívogatott közelebb, főleg nem hogy felemeljem és megszippantsam :)
Olyan pasisnak hatott, semmi lágyság, nőiesség nem volt a kinézetében. Meg semmi extra...

Na de ma! Én nem tudom mi volt velem, de nyúltam őfelé :) Csak úgy, az esélytelenek nyugalmával kb... Aztán hoppá mekkora állesés!
- Nézzenek oda ez egy női parfüm :D röhögtem magamban.
S nem is akármilyen! Jól írják az előttem szólók, hogy luxus szappan, meg Nivea és társai...
De én IMÁDOM ezt a típusú illatot! Mindig is odáig voltam a sima tisztaság, frisseség, szappan, öblítő szagért és ez a parfüm pont ezt tudja :)
Olyan, mintha az ember nem viselne parfümöt, de mégis nagyon kellemes friss, üde illata lesz tőle a használónak!
Én nem mindig akarom az illatfelhőt húzni magam után vagy nagyon dögös nőnek érezni magam hanem egyszerüen csak jó illatú akarok lenni.
Mint mikor belehuppanok a tiszta ágynemübe fürdés után :)
Ez pont az az illat, amit szívesen magamra fújnék éjszaka alváshoz is, mert nem tipikus parfüm illata van, csak olyan finom fürdés utáni.
A tiszta bőr kipárolgása, mint a kisbabáknak is van bizonyos ideig...

A összetevőit én sem érzem ki egyáltalán, szóval jól összekutyulták, viszont ez a lóhere komponens nagyon tetszik :D Sose hallottam még ilyet parfümben, megmosolyogtató! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 21.

- Nézzenek oda ez egy női parfüm :D röhögtem magamban.
Mint mikor belehuppanok a tiszta ágynemübe fürdés után :)
A tiszta bőr kipárolgása, mint a kisbabáknak is van bizonyos ideig...

nanook9212

2022. augusztus 8.

Luxus szappan. A fent említett összetevők közül semmit nem lehet külön kiérezni. Nem egy rossz parfüm, de ennyi pénzért én nem akarok olyan illatú lenni, mint a semleges illatú Dove vagy Nivea szappanok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 8.

Nikolett25011

2021. október 14.

Draga illat, olcso hatasu . Elso illat toluk, de ezek utan nem jott meg a kedvem a tobbihez sem. Sem kifinomult, sem sokoldalu. Tomeny viragos unalmas. Ennel meg a Palmolive tusfurdom is jobb. Jo hogy a piciket vettem meg. Odaadom egy ismerosnek akinek tetszik. Budosnek nem mondanam, ezert 3 *.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 14.

emitaylor23

2021. szeptember 28.

Nekem nagyon tetszik. Csak engem emlékeztet a J'adorra? Tartóssága egyedülálló.,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

ronivarga2001

2021. szeptember 16.

Az előző Versace parfümöm masszív siker volt, ezért úgy gondoltam, beruházok egy újabb üvegcsére.
Szerelm-parfümmé vált ez az illat, nagyon szeretem! Kellemesen édes, de nem túl erős, ami számomra nagyon fontos, tartós, mindig megdicsérnek, nem fájdul meg tőle a fejem. Régóta megvan, még mindig tökéletes, nagyon örülök, hogy erre esett a választásom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

KezdoManias

2021. augusztus 15.

Mielőtt rávetette volna magát a Chanel állványra a kis 4 évesem:), ebből fújt magára a Müllerben. Sajnos a hello kitty-s üvegcsék már rég nem érdeklik... Ennek a csomagolása annyira feltűnő - hogy is fogalmazzak, messze áll a modern-minimál vonaltól:) - hogy valószínűleg a dizájn miatt esett rá a választása. És persze mert elérhető magasságban volt...

A pólóra jutott max. két fújásnyi, mielőtt kiimádkoztam volna az üvegcsét a kezei közül. Ez a póló még másnap is intenzíven illatozott a gyerkőceim mosandó ruhái között. A tartósságra azt hiszem, nem lehet panasz:)

Azt nem mondanám, hogy könnyed, egyáltalán nem feltűnő illat lenne, de nem volt vészes, talán az édessége miatt, hogy egy pici kislány "viselte". Ízlések és pofonok, és egyébként sem mernék hosszas értékelésekbe kezdeni a mű kapcsán, különösen mert cseppet sem értek hozzá. Az élmény után viszont, vagy talán azért, mert a fiatalabb:) korom trendjeit idézte meg, ez azon parfümök közé tartozna, amit alkalomadtán akár szívesen viselnék is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

Norusi

2021. május 6.

ez a második kedvenc parfümöm, nagyon különleges illata van ( az első Gucci Bloom és YSL Black Opium holtversenyben)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 6.

Milva07

2021. április 18.

Update2: Bolond vagyok, nem kérdés... tegnapi csomaghoz jött ismét 5, ismétlem 5 db minta. A Versace ház totális lerohanása ellenem-jelentem- működni látszik. Ma -7 fokban, napsütésben Dylan Blue illatban mentem dolgozni: forogtak a fejek, rezegtek az orrcimpák, majd jöttek a kérdések. Én meg naívan, picit butaszőkén vállat vontam....Oh, ez csak a Dylan Blue… Legyen 4 csillag, mert trónfosztó azért nem lesz! :)

Update:Megint kaptam egy mintát, úgy látszik, csak rám akarják tukmálni...;-) Mivel eddig nem lett közönségkedvenc és illat, és valamelyest biztosan megosztó is lesz, próbálgatom, ízlelgetem. Jó a tartóssága, ez kétségtelen, így kap még egy csillagot.Aztán meglátjuk, lehet, a jobb idő jót fog tenni neki :)

Mintát kaptam belőle, de már tudom, vásárlás nem lesz a vége... Ez egy könnyed, virágos-gyümölcsös nyári illat, nekem 100%-ig megtévesztő csomagolásban. Nekem a kék-arany, görögös amphorára emlékeztető üvegről egy dögös/szexis/pasimágnes parfüm ugrik be. Nos,ez az illat nekem egy szerény, erdőben eltévedt riadt őzikéhez illik.Vagy Hófehérkéhez.De én meg inkább a gonosz mostoha akarok lenni...;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 18.

kicsitbator

2021. március 23.

Szerencsém van, mert majdnem megrendeltem egy rendes kiszerelést, miután egyszer egy reptéren kipróbáltam. De most itt volt lehetőségem egy minit megvenni. Úgyhogy, nem csak a csuklómra tettem hanem a nyakamra is, így viszont iszonyatosan fullasztó volt. Az biztos, hogy tartós. Nekem sajnos ez az illat nem a világom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 23.

Reni666

2021. március 13.

Nagyon megtetszet a csomagolása ,azért vettem meg .
Ez az illat nagyon minőségi nagyon nőies, :)
Tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 13.

Nagyon megtetszet a csomagolása ,azért vettem meg .
Ez az illat nagyon minőségi nagyon nőies, :)
Tartós.

Alkoholok: Alcohol Denat., Cinnamyl Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Citronellol, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol, Farnesol, Cinnamyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.