KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Versace

Ár:   18 990 Ft, 25 490 Ft és 34 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 21.

Ár:   18 990 Ft, 25 490 Ft és 34 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2017

Fejjegyek: fekete ribiszke sörbet, Granny Smith alma, lóhere, nefelejcs, perilla

Szívjegyek: rózsa, petália, vadrózsa, jázmin, őszibarack

Alapjegyek: pacsuli, styrax, fehér fák, pézsma

Ár: 13000 , Eladó: Krisz003
Állapot: Alig használt , Helyszín: Perbál , fizetés: Utalás után postázom (+posta ktg) vagy személyes átvétel a Széll Kálmán tér környékén
Ár: 6500 + posta , Eladó: Emli70
Állapot: 30 ml/ - 2 ml, pár próba , Helyszín: --, fizetés: Banki utalás, személyes, postán maradó

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Zsuzsi216

2018. augusztus 9.

Szintén Pixi-s szerzemény.
Sokáig eszembe sem jutott használni, mert az üvegcsébe beleszagolva nem tetszett az illata.
Az itt olvasott vélemények alapján vettem rá magam a kipróbálásra. Nyilván kell hozzá az emberi bőr, hogy működjön. Rajtam nagyon finom illata van. Gyümölcsös-virágos, igazi nyári illat. Rajtam tartós is.
Szeretem a Versace illatokat, soha nem fojtogatóak.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Szintén Pixi-s szerzemény.
Szeretem a Versace illatokat, soha nem fojtogatóak.

sabell

2018. augusztus 8.

Szintén Pixi, szintén többet vártam. Nekem nem jön össze az üveg kék színe az illattal. Lágy gyümis, virágos, kicsit púderes illat.

sabell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 8.

rosacea

2018. augusztus 3.

Nekem is a Pixi-ben volt. Nem sok reményt fűztem hozzá, mert Versace nem az én világom, de tetszik.Fültőnél, haj alatt nekem elég intenzíven érezni az illatát még késő délután is. Nyári illatnak, napközben nem tudnék ettől erősebbet elviselni.

rosacea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

mujerconfused

2018. július 28.

Az üvege nagyon cuki a kis mintának (Pixi) bár maga a parfüm szerintem nem egy nagy durranás, engem gyümölcsös samponra emlékeztet. Nem rossz, de nem is ezt választanám magamnak, nyárra azért majd elhasználgatom, kimondottan ehhez az évszakhoz való friss illat egyébként.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

lepetak

2018. július 18.

Igazi gyümölcsös, édeskés illat. Nekem nagyon tetszik. Az üvege is nagyon jó. Sajnos annyira nem tartós, a nap végén alig érzem már magamon.

lepetak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Laura

2018. július 11.

Többet vártam tőle. Nem tartós. Az elején nyanya parfüm illata van, később viszont már fini.

Laura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

lulley93

2018. július 9.

Szamomra gagyi. Semmi extra illat, olyan atlagos szamomra. Es nem is tul tartos. Nekem a dizajn sem tetszik.

lulley93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

anitaa17

2018. július 9.

A legutóbbi Pixiben lapult meg egy mini üvegcsével, magamtól nem jutna eszembe Versace parfümre költeni mert nem az én világom :)
Hát... meglepően jó egyébként, kinyitva és megszagolva ez a csodás alma illat érződik, viszont pár perccel a bőrre kerülés után sajnos azt már nem érzem, hanem azt az "olcsó" virág illatot... Az legalább "jó" benne, hogy nem tartós, így miután ezt a wc illatosító szagot kezdi el ontani magából már szinte nem is érezni :D
Nem akarom lepontozni, mert hátha valakinek nem ez a rózsás, pacsulis illat jön elő, hanem az almás, őszibarackos gyümölcsös vonal, akkor nekem is nagyon tetszene.

anitaa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

csill87

2018. július 7.

Az én bőrömmel sajnos nem kompatibilis, vagy az orrommal van baj, vagy nem is tudom. De én már akkor sem érzek semmit, mikor felteszem. perig már vagy 3x próbálkoztam vele. Rajtam annyira enyhe és semmilyen, hogy még véleményt sem tudok róla formálni. Lehet, hogy még neki kell futnom párszor...

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

nori93

2018. július 2.

Gyönyörű az üveg és imádtam volna, ha nem lenne "olcsó" illata...egyáltalán nem különleges.. valahogy sokkal többet vártam ettől a parfümtől...Nyilván ahány ember annyiféle illat kedvenc de nekem ez Óriási csalódás.... :( :(

nori93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.