Versace

Ár:   8980-10 290 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: baranyeszter, Módosítva: 2015. május 28.

Ár:   8980-10 290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: kumquat, karambola, citrom

Szívjegyek: rózsa, narancsvirág, koszorús futóka

Alapjegyek: pézsma, pacsuli, ámbra

Versace Versus EDT + testápoló
Ár: 8000 , Eladó: Juli0616
Állapot: Kb.30/20ml, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: Személyes átvétel/ postai csomag, banki utalas utan
Ár: Leírásban , Eladó: kolozsve
Állapot: Leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
GHettie

2019. március 7.

Elsőre nagyon nem tetszett, nem ezt vártam... A rózsa túlságosan előtérben van nekem. Lehet hogy csak rajtam? Irigylem, akin működik. Melegbe nekem emiatt nem elég könnyű, de hűvösben is megnézném, aztán időnként újra barátkozunk, hátha.

Update: Újra melegszik az idő, és jelentem érzem a citromot :) Világos, citrusos, virágos, szappanos (tusfürdős?) illat, sokkal rafináltabb, mint amit elsőre éreztem. Felpontozom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Nenuka

2019. január 26.

Kisbabám születésekor kaptam a barátnőmtől. Első illatozásra nem annyira ragadott magával, de mostanra (már nagyon kevés van belőle) megszerettem, én is egyre jobban szeretem a Light blue jellegű illatokat és ez is az a fajta. Nem értem, miért lila, mert nekem ez nem "lila illat". Sportos, mindennapokra való, nekem a nyolcvanas- kilencvenes évek nagyvárosi mindennapjait idézi. Dallas, Miami vice, gimis bulik, nyári zakó a pasikon, szörfözés, kabrio, mojito...ezek jutnak eszembe róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

morgana009

2018. december 13.

Sajnos én megjártam ezzel az illattal. Régen volt egy emlékem, hogy mennyire tetszett és mennyire szerettem. Rendeltem most vakon egyet, de amikor újraillatoltam rájöttem, hogy nagyon hasonlít számomra a Ralph Lauren Polojára, ami az exbarátom illata volt. Most nem tudom így, hogy a versus ennyire férfias vagy a Polo ennyire nőies, de végülis nem bírtam így használni, el fogom ajándékozni. Ettől függetlenül azért minőségi illat természetesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Erika80

2018. április 2.

Egyre jobban rájövök, hogy az ilyen jellegű, könnyedebb illatok a legkedvesebbek számomra. Elég "mindenevő" vagyok, de ahogy telnek az évek egyre erőteljesebb a vonzódásom a virágos, gyümölcsös,citrusos, légiesen tiszta illatok iránt.
Friss, üde, citrusos illatvilág.. hmmm..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 2.

Friss, üde, citrusos illatvilág.. hmmm..

kvin

2018. március 1.

Nem lett szerelem. Pedig lila. Pedig Versace. Izgattak az új hangzatú összetevők: kumquat, karambola, koszorús futóka... nem barátkoztunk túlzottan össze, továbbra is rejtély, ahogy eddig. Nem érzek ki semmi különöset. Nagyon finom illat, ha valaki mutatná, lehet, hogy "hmm"-k közepette szaglásznám az alkarját, de rajtam valahogy nem érintett meg. Túl virágos, túl hétköznapi az én ízlésemnek, számomra nincs meg benne az a plusz, hiába sokak szerelme.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 1.

Palomino

2018. február 24.

Másodszorra vásároltam meg, ami bizonyítja, hogy rákattantam) Nem minden nap van hozzá kedvem, váltogatom. De ameddig gyártják vásárolni fogom. Egyedi, természetkedvelő, laza, de ugyanakkor dögös nőknek ajánlom) Az illata semmilyen más illathoz nem hasonlítható, legalábbis én még hasonlót sem éreztem senkin. A férfiak annak ellenére szeretik, hogy nem az a hagyományos értelemben vett szexis illat. Ezt a nőt nem kaphatja meg bárki és nem is akar mindenkinek tetszeni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

csigverus

2017. december 29.

Az illat amihez mindig visszaterek. Allando kedvenc es rajtam extra tartos is. Tobbszor vettem mar ujra, fogom is meg parszor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

Burya

2017. szeptember 20.

Pirulva vallom be, de nagy parfümszaglászó létemre még csak nem is hallottam eddig a Versace ház eme illatáról. Teljesen véletlenül botlottam bele egy drogériás bevásárlás során, rögtön rá is vetettem magam, mert hát lila üveg, nézzük meg, hátha valami fanyar bogyós gyümölcsös csodát rejt. Nos, az illatösszetevők között ugyan sehol sem említik, de én határozottan érezni vélek benne málnát, de nem azt a szirupos-cukros műmálnát, hanem a kicsit savanykás, fanyar valódit. Közvetlenül a második helyen a kumquat áll, aztán jön a rózsa, pézsma, pacsuli. Utóbbitól kicsit karcos, földes alapot kap, ami szerintem nagyon szép. Az egyetlen dolog, ami zavar benne, hogy számomra nagyon, de nagyon hasonlít a Bright Crystal Absolu-ra, amit anyu használ, pedig elvileg egészen más összetevőik vannak. Ettől eltekintve megy az 5 csillag, mert nagyon szép, nem tinilányosan gyümölcsös, hanem felnőtt nőhöz méltóan, és veszettül tartós, ráadásul olyan szillázsa van, hogy kis híján hátast dobtam tőle. Egyet fújtam belőle a csuklómra, és hazafelé az utcán olyan erősen éreztem, ahogy körülleng, mintha egy teljes üveggel a fejemre borítottam volna. Gondolkodom a beszerzésén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Classic

2017. június 27.

Először egy ismerősöm ajánlotta figyelmembe ezt a parfümöt, helyesebben ő használta, és megmutatta. Akkor nem foglalkoztam vele, bár jó illatnak tartottam, később is emlékeztem rá. Hónapok múlva elhatároztam, hogy megrendelem. Elhasználtam két üveggel belőle, mert nagyon tetszett ez az illat. Közben rendeltem még egy 100 ml-eset, hogy folyamatosan legyen ilyen parfümöm. Azt a dobozt már nem használtam el, jó sokáig csak állt, végül eladtam. S milyen érdekes, amikor eladtam, muszáj volt rendelnem, mert annyira hiányzott az illata, még szerencse, hogy annyiért rendeltem, amennyiért eladtam. Tiszta hülye vagyok, gondoltam magamban! Azóta tudom, hogy ez az illat nekem biztosan kell. Most éppen nem ezt használom, de van belőle, számomra abszolút stabil, egyenes illat, finom tisztaságérzetet kölcsönöz, mint a friss samponillat. A legmagasabb és legkomolyabb fórumokon is megállja a helyét. Tökéletes számomra. Tartóssága megfelelő, rajtam néhány fújásnyi egész nap érződik, bőrön-ruhán egyaránt. Bár mellékes szempont, mert az illatot nem befolyásolja, de a külleme is igen figyelemfelkeltő, jól esik nézni is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 27.

Vaslady

2017. június 3.

Mig a Woman illat a Versaceháztól, a maga kis málnás egyszerűségével belopta örökre magát a szivembe,addig Ő nem lett kedvenc.
Egyszerű virágos illat,keresem benne azt a pontot,azt a különlegességet,amivel ugy érzem,magamévá tudnám tenni,amitől az én illatom lenne...
...de sajnos nem találom.
Finom,nőies...de nem az enyém,nem érintett meg.
Lehúzni nem szándékozom,igy 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

...de sajnos nem találom.
Finom,nőies...de nem az enyém,nem érintett meg.
Lehúzni nem szándékozom,igy 4 csillag.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol