Versed

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kepszakadas, Módosítva: 2020. december 7.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Zöld tea kivonattal és aloe verával. Ha meg szeretnéd tartani bőröd hidratáltságát, de nem szereted a klasszikus krém érzését, akkor ez lesz a megfelelő termék a számodra. A könnyű gél-krém formula, a zselés állaggal azonnal felszívódik és eltűnik a börödön, maga után hagyva egy felfrissítő érzést. Ideális azok számára, akik a melegebb hónapokban le szeretnék cserélni gazdagabb állagú hidratálójukat, vagy egyszerűen csak olajos, kipattogott bőrre szeretnék megtalálni a tökéletes társat évi 365 napon át."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kepszakadas

2021. szeptember 1.

Update: azóta a harmadik tubust használom már, nagy kedvenc lett és még télen sem hagyta cserben a száraz bőrömet.

Alapvetően száraz a bőröm, de mostanában T vonalban inkább kombinált, ezért mindenképpen le szerettem volna cserélni az Ordinary basic hidratálóját egy jobb formulára. Ez az első termékem ettől a márkától, de szerintem nem az utolsó. Árban teljesen rendben van, nagyon jól hűsít, ami egy kissé szokatlan nekem egy hidratálótól, és este imádom használni, mert olyan gyorsan beszívódik a bőrömbe, hogy a párnahuzatnak esélye sincs leszedni az arcomról. Így legalább nem érzem azt, hogy kábamenne bármi is.
3 hete használom, nekem eddig jól működik, ajánlom bárkinek, aki ilyesmi formulát keres a nehéz hidratálók után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

csevi22

2021. augusztus 19.

Szerettem nagyon, könnyű gél állagú krém, ami jól hidratál, viszont nekem a TO hidratálója á-érték arányban jobban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.