Vicco Laboratories

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 g, 50 g, 70 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lyah, Módosítva: 2015. február 6.

Kiszerelés:   30 g, 50 g, 70 g
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Segít normalizálni a problémás bőr működését.
  • Ragyogóvá teszi a bőrt
  • Nem zsíros, nagyon hamar beszívódik.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Bea42

2018. október 5.

Èn csak a problèmás területekre használom(aknès rosacea)ès sokat javult a bőröm.Vastagon pakoláskènt szoktam feltenni ezekre a területekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 5.

fungiiiii

2016. május 18.

Az illatát meg kell szokni, nagyon erős. Mattít, egyenletes bőrképet ad, nekem viszont mitesszereket okoz, és kissé besokallt tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

elixir

2015. február 25.

UPDATE: 10 nap alatt megérkezett Indiából, fiam arcán szépen látszik a hatása, esténként használja. Én is próbáltam, tényleg mattosít, illata erőteljes szantál, ezért nappalra még nem mertem kipróbálni.

@Lyah, nekem is kb. 30 évembe telt, hogy rájöjjek, mennyire káros nekem a tej és hasonló társai: joghurt tejszín. Ittam nyakra-főre tini koromban, biztos vagyok benne, hogy nagymértékben fokozta a cisztás aknéimat. Ha manapság ilyesmit fogyasztanék (áttértem rég a rizsitalra), rögtön megérzem az arcbőrömön, megtelnek a pórusaim, tisztátalan lesz a bőröm... (jó a kókusztejszín, rizsital: 350 Ft és 530 Ft a boltokban, gazdaságosan lehet fogyasztani.)
Én is azt ajánlom minden sorstársamnak, hogy legalább 1 hónapig próbálják ki az állati tejek nélkül. (Az orvosok, sajnos nem mondják/nem tudják...)
Fiaim szerencsére nem örökölték a súlyosságot, de rendelni fogok én is 3 db 50 g-os krémet ebből a VICCO-ból. Köszönet az infóért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 25.

Lyah

2015. január 23.

Nagyon régóta készülök feltölteni, már majdnem egy éve használom az első 30g-os tubust, 3 db-ot rendeltem egyszerre eBayen. Sajnos azon túl, hogy valahonnan megrendeli az ember lánya - hacsak nincs indidiai ismerőse, aki hoz neki -, szerintem nem beszerezhető. Nekem ez egy csodaszer. Az illatát meg kell szokni, szerencsére a férjemnek még tetszik is, de el tudom képzelni, hogy valakit irritáljon. Éjjelre és nappalra is használom, pillanatok alatt beszívódik, nem zsíros, hidratál, és szerintem nekem segített is. Tény, hogy egy jó ideje lemondtam a tejtermékekről, de a tejről mindenképpen, és csak nagyon ritkán iszom, olyankor délutánra látszik is a bőrömön. Innen üzenem mindenkinek, aki már mindenféle kivizsgáláson volt, és sehol semmi, és mély, fájdalmas, soha el nem múló, és nem moccanó cisztás aknéja van, hogy próbáljon egy-két hétig nem inni tejet és nem enni joghurtot. Nekem 32 évig tartott, mire erre magamtól sikerült rájönni egy raktárt is betöltő sikertelen krémvétel után. Azt nem tudom, hogy a folyamatban a krém mennyit segített, de azt tudom, hogy ha nem ezt kenem, rosszabb lesz, és fénylik a fejem, és kiszárad, és hámlik, és mindenféle. Szerintem nagyon gazdaságos, és nagyon örülök neki, hogy megrendeltem, soha de soha többet nem fogok mással kísérletezni, ez marad nekem. Nyárra 400 fokban sok, olyankor vagy semmit sem kenek, vagy valami géles dolgot, aloét mondjuk, de az év egyéb időszakaira nekem teljesen megfelel. Az ingred lista amazonról van, az a helyzet, hogy a dobozon csak az van, hogy a kurkuma és a szantálfa kivonata in a non greasy base. Mivel a krémmánia adatbázis a a két Methyl-lel kezdődőt nem ismeri, megesküdni nem mernék, hogy ez így jó, de én tűzbe mennék érte, ez biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 23.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Hidratálók: Sorbitol