Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: monika.bujdoso, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Krém állagú alapozó, természetes hatású.

Száraz bőrre ajánlott, hosszan tartó természetes fedést biztosít, ásványi színezőanyagokkal. Ellenáll a szennyeződéseknek, üde arcbőrt biztosít, és hagyja lélegezni a bőrt.

• SPF 20 fényvédőfaktorral.
  • Hipoallergén.
  • Nem mitesszerképző.
  • Paraben mentes.
  • Vichy termálvízzel.

rekav11

2019. január 11.

Nagyon jó alapozó, de mivel nekem a sokkal-sokkal olcsóbb Max Factor is hozza azt, amit ez, ezért... Jó, végülis nem az árat kell pontozni, alapozóként meg nem tudok rá rosszat mondani, legyen 5 csillag, bár nem csodaszer, s az ára miatt nem újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

VaGa

2017. július 31.

Eltéröek a vélemények... 2-3 mintám Volt belöle és annak ellenére, hogy nincs tökéletes simaságu és kinézetü arcom széppé tette. Nem mattit túl, nem ütött ez al arcszinemtöl. Bevált (volna ha gyártják még).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

biusjj

2017. január 12.

Emlékszem, hogy könnyen összeállt az arcomon, és mindig foltos volt. A fedése gyenge, közepes de építhető (ha nem lett volna folyton foltos). A bőröm nem lett tőle se szebb, se csúnyább, talán mint ma egy BB krém, olyasmi látszatot keltette (fedést illetően). Az illata elég alkoholos volt, de gyorsan elillant. Nap közepe-vége felé ez is gyönyörűen lefolyt, és ha jól emlékszem elég sárgásak voltak az árnyalatok. Az enyém (a pontos nevét nem tudom) szép világos sárga volt.. Ezt is úgy használtam el, hogy más alapozókkal kevertem, és nagyon híg volt az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Lorna

2016. július 25.

Egy millió évvel ezelőtt használtam éveken keresztül. Akkor fogalmam sem volt, hogy eszik vagy isszák az összetevőlistát. Bírtam benne, hogy a világos arcbőrre találtam belőle árnyalatot. És a szép üveg sem ártott az imidzsének. Akkor tetszett, viszont most az alkohol miatt levonok egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

Runway

2015. november 18.

Természetes hatású alapozó, szépen kiegyenlíti az arcszínt. A felvitele könnyű, eléggé folyékony, az alapozó finoman beleolvad a bőrbe, kellemes érzés viselni. Fedése közepesnek mondható, a pirosságot és az apróbb bőrhibákat eltünteti, nagyobb bőrproblémák esetén mindenképp kell a korrektor. Összességében viszont sima és bársonyos arcképet eredményez. A 12 órán át tartó fedés szerintem egy kissé túlzás, de púderrel fixálva elég jól bírja a napot, kb. 8-9 órát. Érzékeny bőrűeknek is jó választás lehet, mivel illatanyagmentes és nem tartalmaz komedogén összetevőket sem, egyáltalán nem irritálja a bőrt. Az egyetlen negatívum, amit fel tudok hozni, az, hogy sajnos van benne denaturált alkohol (nem is kevés), ettől eltekintve jó termék (volt).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

isetev

2014. december 7.

Szép bőrt eredményez,nem is irritál,viszont beleástam kicsit magam a témába,és tudom,hogy a benne lévő alkohol nem nagyon tesz jót a bőrnek.:-((plusz nagyon tömény alkoholszag csap meg minden felkenéskor,ami nem túl kellemes.Elhasznàlom,de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 7.

palackonjelzettidopont

2014. október 8.

imádom ezt az alapozót, mert tartós, gyönyörű és természetes fedése van. tény, hogy vannak ennél jobb fedésű alapozók, ellenben számomra ez a tökéletes, mindennapi alapozó. az egyetlen problémám vele, hogy kissé át tud fényesedni az arcom tőle még púderrel is, de egyetlen pici púderezéssel kibír 12 órát is, úgyhogy nem vonok le tőle csillagot. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

mihrek

2014. szeptember 17.

Tesztert kaptam az egyik gyógyszertárban. Most ezt el fogom használni, de nem veszek belőle rendes kiszerelést, mert tényleg túlságosan vizes alapú, és nekem kicsit több fedés kéne...de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

NGT

2014. április 29.

Maximum közepes fedésű, lágy textúrájú alapozó. Kb. középkategóriás árfekvés, és ennyit is tud. Nekem fénylett tőle a bőröm és a nap közepére már erősen megkopott a fedés.
Nem használtam el az utolsó üveggel, mert sikerült rájönnöm, hogy ettől fénylik az arcom, és nem is szándékozom újat venni. Nem életem legrosszabb alapozója, de nem is ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 29.

zsstefi

2014. március 17.

Könnyű állagú, viszont szépen fed és aránylag tartós is. Sikerült jó színárnyalatot is kifogni. Nekem aránylag fehér a bőröm, viszont piros foltok vannak rajta. Ezért a 35R Rosy Sand árnyalatot használom. Ez előtt világosabb árnyalatú alapozót használtam, amikor ezt felkentem, egész más volt az arcom, sokkal természetesebb. Az ára elég magas, ezért nem adok öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 17.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, Aluminum Hydroxide, Maltitol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

Sorbitol h 1 1

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.