Vichy

Ár:   3699 Ft és 5999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. január 28.

Ár:   3699 Ft és 5999 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megújult változat

Vichy termálvíz 10%-os koncentrációban és 3 energiát adó molekula [HIALURONSAV + AQUABIORYL + Λ-KARRAGÉNEK]segítik a víz áramlását az arcbőr sejtjeiben, az arc különböző területeinek egyenletes hidratálása érdekében. Ismert bőrregeneráló és bőrnyugtató tulajdonságáról, új hatást nyújt: megnyitva a sejtek közti átjárókat, lehetővé teszi a vízmolekulák szabad áramlását az arc minden területén. A hialuronsav és az aquabioryl segítenek a szükséges víz egyenletes elszállításában az arcbőr minden részén, eközben a λ-karragének a hosszan tartó hatás érdekében visszaállítják a barrierfunkciót.

• az arcbőr ragyogóbbá válik
  • az arcbőr vízzel telített, tömörebb
  • a dehidratáció okozta barázdák kisimulnak

Lágy, friss textúra, amely nem hagy maga után zsíros érzetet az arcbőrön. Enyhe illatanyaggal a friss érzetért.

Ár: 6000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel, készpénz, Budapesten bárhol
kurtikatalin

2019. október 21.

Alapvetően nem egy rossz hidratáló krém az én kombinált bőrömre, viszont csak este használom, mert hagy maga után egy ragacsos fénylő réteget. Így használva mondjuk nem rossz, mert reggelre szép puha lesz tőle a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

JReka

2019. szeptember 25.

Kb 10 éve kezdtem használni Vichy termékeket, akkor nagyon szerettem, viszont számomra manapság meg sem közelíti azt a minőséget, lehet finnyásabb lettem vagy több az összehasonlítási alapom. Az összetevő listája nem épp bőrbarát, túl sok benne a parfüm és amikor kinyitom még az alkoholt is érzem. Valóban hidratál egy kicsit, de puhább vagy szebb nem lesz a bőröm. Hasonló árkaetegóriábban sokkal jobb hidratálókat, szebb összetevő listával lehet találni. Egy sima drogoriás harmad ennyibe kerülő krém is tudja ugyanezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

simonkati82

2019. szeptember 7.

Nem szívódik be teljesen, az az érzésem, hogy kiül egy réteg a bőrömre. Nem irritál, nem csíp, nekem ez is pozitívum volt, régebben használtam. Több ápoló hatást várok el egy krémtől, de nem volt rossz alapjában, de már van jobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

elwing88

2019. július 10.

UPDATE-elek: még mindig nagyon jó de már látom hogy az én víz és zsírhiányos bőrömnek ez csak nyáron válik be, télen visszatérek a gazdagabb VeraNatura Manufaktúra krémekhez. :) ugye ezt a Vichy normál bőrre ajánlja, az enyém attól jóval szárazabb, most hogy jött ez a hűvös-szeles pár nap kellett hogy kenjek fölé egy zsírosabb krémet is a már említett Veráéktól. Tudom hogy van Riche verzió is de annak nem igazán tetszenek az összetevői (szilikont nem használok arcápoláshoz).
ElsőVélemény:Tényleg jó, teljesít mindent amit ígér (pedig ez ritkaság). Általában kenem alá a Vichy hialuron booster minerale 89 szérumot is. Én valami miatt nem szeretem a gyógyszertári krémek illatát (persze mert sokáig csak natúrkozmetikumot használtam, főleg VeraNatura Manufaktúrát és elkényeztettek a mennyei, igazi citromfű, rózsa stb. illatokkal :)) de nem tolakodó annyira a szag hogy levonjak miatta pontot. A bőrnek néha kell egy kis változatosság, (meg a kísérletező lelkünknek is) ezért próbálok ki most Vichy termékeket és nyugodtan mondhatom hogy ez bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

silence

2019. február 11.

Zsírosodásra hajlamos arcbőrömre éveken keresztül a La Roche Posay Effaclar termékcsaládját használtam, de az idén télen már sokszor kiszáradt tőle a bőröm, ezért váltottam erre a Vichy Aqualia Thermal Light arckrémre.
Már az első használat után láthatóan hidratáltabb lett tőle a bőröm, kisimította, feltöltötte és pihe-puhává varázsolta az arcom. Most kb. 1 hónapja használom és továbbra is nagyon elégedett vagyok vele! 👌
Szeretem hogy könnyed, lágy állaga van, amit könnyű szétoszlatni és pillanatok alatt magába szívja a bőröm. Az illata is finom, friss "tisztaságillat" számomra.
Nem okozott bőrirritációt, vagy pattanásokat és egyelőre nem látom hogy zsírosodna tőle a bőröm (nem szeretem, amikor a nap folyamán fénylik a bőröm az arckrémem miatt).
Vettem belőle 30ml-es (tubusos) és 50ml-es (tégelyes) kiszerelést is, a 30ml-es egyelőre praktikusabbnak és higiénikusabbnak is tűnik, de mindkettő hozza ugyanazt a szuper hatást!
Megy az 5 csillag! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

Megy az 5 csillag! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Mannose, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol