Vichy

Ár:   3699 Ft és 5999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. január 28.

Ár:   3699 Ft és 5999 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megújult változat

Vichy termálvíz 10%-os koncentrációban és 3 energiát adó molekula [HIALURONSAV + AQUABIORYL + Λ-KARRAGÉNEK]segítik a víz áramlását az arcbőr sejtjeiben, az arc különböző területeinek egyenletes hidratálása érdekében. Ismert bőrregeneráló és bőrnyugtató tulajdonságáról, új hatást nyújt: megnyitva a sejtek közti átjárókat, lehetővé teszi a vízmolekulák szabad áramlását az arc minden területén. A hialuronsav és az aquabioryl segítenek a szükséges víz egyenletes elszállításában az arcbőr minden részén, eközben a λ-karragének a hosszan tartó hatás érdekében visszaállítják a barrierfunkciót.

• az arcbőr ragyogóbbá válik
  • az arcbőr vízzel telített, tömörebb
  • a dehidratáció okozta barázdák kisimulnak

Lágy, friss textúra, amely nem hagy maga után zsíros érzetet az arcbőrön. Enyhe illatanyaggal a friss érzetért.

blala

2021. április 12.

Csak a termék mintát használtam el, de 1-2 alkalom után se tetszik. Könnyen eldolgozható az arcon, de jó néhány percig ragacsos érzetet hagy maga után. Ráadásul kellemetlenül büdös.. nem kellene parfümöt beletenni. Mintha kölnivel lelocsolnák az arcom. Hidratálás szempontjából se mondanám ütősnek, mert a jelenlegi arcállapotomnak (kicsit száraz és nehéz) nem felel meg, nem hidratál úgy, ahogy azt vártam tőle, mivel hialuronsavat is tartalmaz. Van ennél sokkal jobb hidratálókrém is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

agi.21

2021. március 25.

Számomra csalódás volt, pár használat után anyukám polcán landolt. Illatra kellemes, de ragacsos érzetet hagy a bôrön, legalábbis az enyémen, pedig alapvetően száraz- normál bőröm van. Nagy valószínűséggel pattanásokat is okozott, mert mióta abbahagytam, az állandó 1-1 gyulladt pattanás kialakulás is megszűnt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Eszter00260

2021. február 19.

Mint minden Vichy termék, nálam ez is bevált. Ez egy leheletnyit zsírosabb mint a 89 booster, de ez is könnyen beszívódik és erre is könnyű rásminkelni, nem mászik el rajta az alapozó. A hidegebb időszakokban, amikor szárazabb a bőröm, nagy kedvencem, illetve akkor is ha mattabb alapozót / több púdert teszek fel. Gyönyörűen hidratál. Én biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Bettina0225

2021. január 18.

Ujravevos. Nekem nem okozott irritaciot es szepen feltoltotte a vizhianyos arcboromet. Ez egy egyszeru hidratalo es nem egy anti-aging krem, igy ne ettol varjuk a csodat, mert nem fogja a melyrancokat feltolteni. Nappal es lefekves elott is felkentem de sokkal jobban szeretem ejszakara hasznalni, mivel egy kicsit nehezebben szivodik be. Nem egy nelkulozhetetlen arckrem es biztos van tole sokkal jobb, de nekem bevaltotta azokat amiket igert, szoval 5/5.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 18.

Nusy89

2020. szeptember 23.

Én megadom neki az 5 csillagot. Az egyetlen olyan arckrémem, amiből már a másodikat rendeltem meg. Nagyon szeretem az illatát és az állagát. Miután felkentem, érzem, ahogy nyugtatja és feltölti a kiszáradt és vízhiányos arcbőröm. Talán én is jobban szeretem éjszakára felkenni, mert valóban kicsit lassan szívódik be, de ezért nem fogok az értékéből levonni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Bocse

2020. augusztus 3.

Nem vagyok elájulva, sőt. Sajnos nagy százalékban tartalmaz alkoholt és parfümöt. Estére használom, mert nappal brutálisan kifényesedik tőle az arcom annak ellenére, hogy "könnyű formula"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Bettinas

2020. június 5.

Volt szerencsém kipróbálni, nagyon jók az összetevők! Szépen hidratált, de olyan nagy változást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Roxuska

2020. május 10.

Nagyon sokáig kerestem hasonló arckrémet. Ugyanis a legtöbb arckrémtől kifényesedik az arcom és még pattanásokat is okoz. Imádom ezt a krémet, imádom az állagát, az illatát. Nem pattanásosodik a bőröm tőle, nem fényesedik ki az arcom és száraz arcomat nagyon jól hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 10.

kurtikatalin

2019. október 21.

Alapvetően nem egy rossz hidratáló krém az én kombinált bőrömre, viszont csak este használom, mert hagy maga után egy ragacsos fénylő réteget. Így használva mondjuk nem rossz, mert reggelre szép puha lesz tőle a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

JReka

2019. szeptember 25.

Kb 10 éve kezdtem használni Vichy termékeket, akkor nagyon szerettem, viszont számomra manapság meg sem közelíti azt a minőséget, lehet finnyásabb lettem vagy több az összehasonlítási alapom. Az összetevő listája nem épp bőrbarát, túl sok benne a parfüm és amikor kinyitom még az alkoholt is érzem. Valóban hidratál egy kicsit, de puhább vagy szebb nem lesz a bőröm. Hasonló árkaetegóriábban sokkal jobb hidratálókat, szebb összetevő listával lehet találni. Egy sima drogoriás harmad ennyibe kerülő krém is tudja ugyanezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Mannose, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol