Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   75 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dottya, Módosítva: 2022. február 28.

Kiszerelés:   75 ml és 200 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Környezettudatosan tervezett naptej.
  • Hialuronsavval is Vichy Termálvízzel.
  • 24H Hidratálás.
  • Hipoallergén.
  • SPF 50+ Nagyon magas védelem.

beatrisz

2022. augusztus 1.

Egy tubuson vagyok túl. Annak ellenére is, hogy fényes tud lenni megadom neki az 5 csillagot.
Pozitívumok:
-egyáltalán nem csípi a szemem (még órák után sem mikor feltételezhetően lefolyik/párolog)
-gyönyörű lágy tejes állaga van ami nekem még eddig semmivel sem morzsálódott vagy kukacosodott (nem úgy mint sok másik)
-nagyon jól hidratál
-nincs benne sem alkohol sem oktokrilén
-a parfüm amit tartalmaz nem durva, nem érzem a számban órák múlva hanem eltűnik
-nagyon jó áron van és végre nem egy kis csoffadék 50ml-es kiszerelés de elfér táskában
-környezettudatos termék (nem néztem utána, hogy mennyire greenwashing, de a csomi legalább nagyrészt karton)

Negatívuma:
-kell egy áttetsző púder mellé (de ez melyik fényvédőről nem mondható el?)

Majd akkor pontozom le, amikor ugyanezekkel a tulajdonságokkal találok nem fénylő fényvédőt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 1.

Pozitívumok:
-nagyon jól hidratál
-nincs benne sem alkohol sem oktokrilén

Negatívuma:
-kell egy áttetsző púder mellé (de ez melyik fényvédőről nem mondható el?)

Diana2

2022. július 4.

Nagyon szeretem használni, nem leszek diszkógömb tőle, gyorsan beszívódik, nem egy LRPAnthelios, annál fényesebb de nekem jobban tetszik, ha hozzáérek az arcomhoz érzem hogy rajta van, de púder nélkül is teljesen jó, lehet rá sminkelni is. Nem csíp, és nem okoz pattanásokat mint az olcsó naptejek. Árban is jobban megéri

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. július 4.

epidermisz

2022. június 1.

Imádom! Ez a naptej egy megváltás az én zsíros bőröm számára. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Testre és arcra is csak ezt használom már fényvédőként. Korábban vagy 8 másikat kipróbáltam arcra, de ez lett az igazi, nála jobbat sehol nem találtam, úgyhogy most már állandó elemévé vált a skincare rutinomnak. Két részletben, kb. 10 perc szünettel tudom felvinni a kétujjnyi mennyiséget, és miután beszívódik, csak enyhén fénylik, egy kis transzparens púderrel pedig az is eltüntethető. Ár-érték arányban is nagyon jó szerintem, és külön pozitívum, hogy a csomagolása környezetbarát.
Plusz a szememet sem csípte, bár inkább kifejezetten szemhéjra kifejlesztett stiftre tértem át a hiperétzékeny szemkörnyékem miatt, mivel a szemhéjamat kicsit azért elnehezítette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 1.

ndorisz1996

2022. május 4.

Ár-érték arányban nagyon jó. Nem fénylik túlzottan, de nem is ígért mattságot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 4.

Ár-érték arányban nagyon jó. Nem fénylik túlzottan, de nem is ígért mattságot.

kovacsrekaa

2022. május 3.

A revox utan ez a masodik olyan fenyvedo ami bevalt. Egyszerre ket ujjnyit ebbol sem tudok azonnal felvinni ezert retegezem. Megvarom meg beszivja es johet a masodik reteg. Imadom az illatat, picit fenyes tole a bor. Az allaga nagyon folyos, ovatosan kell nyomni a tubusbol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

mafkanett

2022. január 6.

Próbaképp vettem. Ez az első vichy fényvédő amit próbáltam és nekem bevált. Nagyon krémes de a bőröm szépen beissza, hagy maga után egy csillós réteget de én még nem találkoztam olyan fényvédővel ami 2 ujjnyi felvitel után teljesen matt - de egy kis púder és matt a bőröm. Az alkoholt nem érzem benne. Az illata nagyon kellemes, engem szerencsére nem irritál a parfüm. Nem szárit megfelelően hidratálja az arcom télen is. Szeretek kisérletezni fényvédőknél sok rosszat használtam már de ez a fényvédő magasan a legjobbak között van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 6.

thatscrazy

2021. október 3.

Azt hittem én tudom feltölteni INCIstől, mindenestől, de valaki megelőzött :D
A legjobb naptejem, amit eddig használtam! Nagyon kiváló állaga van, nagyon könnyen el is lehet oszlatni és a bőröm is imádnivalóan beissza!

(Az öko dolgot azért aki megveszi nézze kritikus szemmel, mivel a csomagolás tartalmaz műanyagot a karton borításon belül is, szóval eléggé green-washing a dolog de ez a termék értékét nem csökkenti)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 3.

Azt hittem én tudom feltölteni INCIstől, mindenestől, de valaki megelőzött :D

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0