Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Védelem a káros UVA- és UVB-sugárzás, a pigmentfoltok, és a korai bőröregedés ellen. Hidratálja és mattítja a bőrt. Nem ragad, hipoallergén, parabénmentes, fotostabil.

ronavolgyifanni

2015. június 24.

Bátyám használta egyik nyáron, mivel az egyik gyógyszere miatt nagyon érzékeny lett a bőre a napra. Én is csentem belőle pár alkalommal az első napozásoknál, mert bár könnyen barnulok, a bőröm alapjáraton elég fehér. Vékony rétegben kentem fel, nem zsírosított. Tényleg megóvta az arcbőrömet a leégéstől, összességében szerettem, bár nem használtam túl sokszor. Ha jól emlékszem 4000 forint körül mozoghatott az ára, én nem venném meg, főleg mivel valószínűleg el sem tudnám használni a lejárata előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 24.

BlankaGroom

2014. április 23.

Nyár elején szoktam használni, amikor még nagyon fehér az arcbőröm, utána viszont váltok a Clinique City Block SPF25 fényvédőjére, hogy azért barnuljon is az arcom.
Nekem nagyon bevált, eddig egyszer sem égtem le, nem okoz pattanásokat és mattít is, viszont önmagában szárítja kicsit a bőrömet, ezért kell mellé hidratáló is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

HEva

2014. március 8.

Ezt használom, mert bár jól barnul a bőröm, alapjáraton nagyon fehér és ha egyből kitenném a tavaszi napra, vörösre sülne. Ja és van sok anyajegyem is.
Egy dolog miatt vonok le pontot mégpedig azért, mert szemüveges vagyok és nagyon rossz, amikor az orrnyergére rátapad, rossz érzés a bőrön és ha netán izzadnék a melegben, ami ritka, de 40 fokon ki nem... akkor meg ragacsos lesz. (mondjuk olyankor már a beton is folyik...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

csojte_billa

2013. május 21.

Két hete használom zsíros-problémás bőrömön és nagyon meg vagyok elégedve vele. Egy termékbemutatón kaptam és kicsit aggódtam, hogy ez nem a zsíros bőrre való változat és csak rontani fog a bőrömön. Kellemesen csalódtam, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros vagy nehéz érzetet és alapozó alá is tökéletes. Még egyszer sem égett le az arcom vele, pedig csak reggel kenem be magam, jelzem nagyon hajlamos vagyok az égésre és nap allergiám is van. nekem ez a krém 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

floracska6

2013. április 27.

Azt itteni vélemények hatására vettem meg a héten, mivel amint az első napsugár kidugta a lábát, megint előjött a pigment folt a szám felett, ami roppant idegesítő. Eddig még csak a tesztúrájáról tudok véleményt mondani, ami nagyon kellemes és tényleg nem zsíros és az illatát imádom. Az ára sem volt olyan durva, 4000 Ft (szerintem a Nivea Sun dolgok is ekörül vannak, de én a Vichyben jobban megbízom). Tehát eddig 5

Update: Sajnos közel két hét használat után le kell hogy pontozzam, mert nagyon zsíros, emiatt tele vagyok patival azon a területen ahol használtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

haminda

2013. január 22.

Pár éve késő tavasztól késő őszig pigmentfoltok alakulnak ki a járomcsontnál és a homlokomon. Rengeteg krémet kipróbáltam, a legjobban - megelőzésre ez vált be. Amint kibújnak az első napsugarak, bekenem az arcom reggel, s a nap végéig bírja, nagyon tartós! Gazdaságos, sokáig elég, márciustól októberig 1 tubust használok el. Gyorsan beszívódik. Az illata viszont erős, de meg lehet szokni :) Zsírosabb bőrűek óvatosan használják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 22.

hannus.senator

2012. július 25.

Eredetileg Édesanyámnak vettem, de én is használom. Nála ugyan már alakultak ki pigmentfoltok, de mióta ezt használja, azóta ne, és hála Istennek a meglévők sem erősödtek - mint nyáron szoktak. Nekem hála Istennek még nincsenek pigmentfoltjaim, de látva anyukámat valószínűleg én is hajlamos vagyok rá, így én megelőzésre használom. Nagyon elégedettek vagyunk vele mindketten. Az illata jó, gyorsan beszívódik, megfelelő védelmet biztosít, és nagyon tartós - nap végéig simán kibírja! :) Viszont az ára kicsit húzós a kiszereléséhez mérten, de ki lehet fogni akciósan! ;) Egyébként sokáig elég! Egyetlen problémám vele, hogy a bőröm nem szellőzik kellően, így néha előjön miatta 1-1 patti... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

Micoka

2012. július 11.

Az egyik kedvencem! Bár kicsi a kiszerelése, nagyon gazdaságos, sokáig elég. Jó az illata, könnyen kenhető, jól beszívódik, nem ragad, utána kellemes érzés van a bőrömön. Hófehér a bőröm, hamar szeplősödik, ezt használva - elég csak egyszer bekennem egy nap - sosem ég le az arcom (az orrom sem), nem jönnek elő a szeplők. A családban férfiak is használják biciklizéskor, nagyon jó véleménnyel vannak róla. Bátran ajánlom, nagyon jó termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 11.

simpleasasunnyday

2012. február 5.

Naptejre erzekeny borueknel vigyazni kell ezzel. Ezzel es a sieles reggelen a verofenyes napsutessel egyutt hamar holyagos kiutesekkel talaltam magam.
Gondolom masnal ez nem volt problema akinek nem ilyen ezekeny a bore a napfenyre es naptejre. De jo tudni ha valaki erzekeny borrel keres magas faktorszamot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 5.

Josie

2011. október 23.

Szerintem arcra az egyik leghatékonyabb napvédő. Nyári forróságban, bicajon sem égtem le vele! Az összetevőivel nem foglalkoztam, de a kombinált bőröm nem lett zsírosabb tőle, használata szép arcszínt eredményezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 23.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.