Vichy

Ár:   16 999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   21 x 6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. március 2.

Ár:   16 999 Ft
Kiszerelés:   21 x 6 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hajápolók

Az Aminexil - egy bizonyított klinikai hatékonyságú, hajhullás elleni referencia molekula - különleges kombinációja 5 aktív hatóanyaggal a széleskörű hatásért, a gyökerektől a hajvégekig. Nem zsíros, nem ragad, gyorsan száradó állag.

• Hajhullás ellen: a hajhullás csökkentésének elősegítése akár 6 hét alatt
  • Élénkítésért: masszírozó adagolófej segíti a mikrokeringés serkentését
  • Erősebb hajért: a haj ellenállóbb lehet a Dercos energiát adó sampon együttes használatával
  • Klinikai tanulmány: új fejbőrerősítő hatás 3 hét alatt
  • Egyensúlyért: csökkenti a fejbőr diszkomfortérzetét
  • Eerősebb fejbőrért: segít növelni a fejbőr ellenállóképességét

Optimális tolerancia. Hipoallergén. Érzékeny fejbőrön tesztelt.

Eszti111

2019. augusztus 12.

Megritkult hajam miatt vettem, a hajhullásom egyébként se volt erős, de szinte 0-ra redukálta, viszont új hajszálak növekedéséről nem tudok beszámolni még( ezt nem is ígérte mondjuk..), Csak most fejeztem be a kúrát és hajvitamint is szedtem. Nekem nem kellett sűrűbben hajat mosnom, mint egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

esztra

2017. május 10.

Az elmúlt pár évben megejtettem egy-egy Vichy Dercos kezelést évente, sajnos visszatérő hajhullásom miatt. Eddig úgy éreztem, hogy pár hónapra tényleg segít. Ismét erre készültem, fel sem tűnt, hogy ez "új formula". Röviden a véleményem az újításról: katasztrófa.
Alapból napi szinten kell(ene) hajat mosnom, annyira zsírosodik, de amíg ezt használtam, egyáltalán nem volt tiszta haj érzetem. Frissen mosott, szárított hajra vittem fel, majd ismét megszárítottam. Undorító tapintást hagyott maga után, és teljesen összetapadt a hajam a hajtöveknél. Telefújtam szárazsamponnal, és így lett csak elviselhető. Viszont a doboz felét így is meghagytam, nem bírtam tovább használni. Többet nem veszek ilyet.
Ha valaki talál jó készítményt hajhullás ellen, ne tartsa magában!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Ha valaki talál jó készítményt hajhullás ellen, ne tartsa magában!

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.