Vichy

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

Korpásodás elleni ápoló sampon, amely hozzájárul a korpa és a korpásodás kellemetlen kísérőjelenségeinek tartós megszüntetéséhez. A mikrobióm technológiának, valamint a Selenium DS hatóanyagnak köszönhetően harmonizálják a fejbőr állapotát. Hatékonyságuk akár már az első használat után érezhető. Segít eltávolítani a látható korpát és késleltetni a korpa megjelenését. Megelőzi a fejbőr kiszáradását. Kellemesen friss illattal. A haj laza, ápolt és friss, tiszta illatú lesz.

simihifi

2019. november 19.

Semmivel nem jobb a DM esnel, csak 8x annyiba kerül. Fejviszektes es korpa marad pedig 3naponta mosom vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

tara95

2019. november 14.

Életem egyik legrosszabb darabja. A hajam rühelli a szilikont, viszont a zsíros korpa időnként megjelenik, hát örültem neki. Nem kellett volna, második napra már zsírtengerben úszik az egész fejem, vállalhatatlan a harmadik napon. Sajnos hiába lennének pozitív tulajdonságai, használhatatlan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Pingviaa

2019. november 3.

A bőrgyógyász javaslatára vásároltam meg a terméket (azt tudni kell, hogy a panaszom a nagyon viszkető fejbőr és a cm magyságú fejbőr darabok leválása volt, közvetlenül hajmosás után is - nemcsak amikor már zsíros), nekem semmit nem segített, sőt. Nyilván nem az első hajmosás után vártam a csodát, a bőrgyógyász is mondta, hogy akár hetek lehetnek, mire látható lesz valami javulás, de sajnos semmi nem történt, sőt nagyon gyorsan zsírososott tőle a hajam. Minden túlzás nélkül, akár naponta hajat moshattam volna, emellett, nagyon lelapult és elnehezült a hajam. Az illatát én kifejezetten kedveltem egyébként. Most 3 hete az Eucerin DermoCapillaire sampont használom száraz korpára és eddig nagyon elégedett vagyok. Már nagyon rég volt ilyen, de pl. egyáltalán nem jön le vagy viszket a fejbőröm. Remélem így is marad. A 3 csillag azért, mert biztos vagyok benne, hogy egy jó termékről van szó, valószínűleg én nem vagyok kompatibilis vele - így nekem sajnos pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

kate93

2019. október 11.

Nekem az egyetlen sampon, amit elbír télen a fejbőrőm. Rendbe tette a viszketést, korpást, hámlást. Az illatáért nem vagyok oda, de hatása miatt túltettem magam rajta :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Dorothy13

2019. szeptember 25.

Azon kívül, hogy kissé kellemetlen az illata, rendre helyre teszi a fejbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Azon kívül, hogy kissé kellemetlen az illata, rendre helyre teszi a fejbőrömet.

Madison27

2019. szeptember 23.

Bőrgyógyász ajánlására szereztem be. A zsíros korpa ellen, már pár használat után is használ, azonban a hajam ugyanúgy elég gyorsan zsírosodik. Megfelelően tisztít, selymes érzetet hagy maga után. Öt csillagot csupán az ára és az illata (számára kissé szúrós és kellemetlen) miatt nem érdemel szerintem, így érdemes termékmintával próbálkozni először, de összességében hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

dinkka

2019. augusztus 1.

nagyon jó, seborreara hajlamos fejbőrt is rendben tartja, jól tisztít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

nagyon jó, seborreara hajlamos fejbőrt is rendben tartja, jól tisztít

anneshirley

2019. július 29.

Jól tisztít, de nem szárít agyon, és szép lesz tőle a hajam, viszont nálam pont arra nem vált be, amire való: a korpa és a viszketés maradt a régi. Próbáltam az ajánlás szerint néhány hétig csak ezzel hajat mosni, aztán másik samponnal felváltva, de sehogy se volt jó. Ettől függetlenül szívesen használtam el, mert nem egy rossz sampon, csak ahhoz elég drága, hogy hatástalan legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

Volver

2019. július 25.

Első használat után megszüntette a korpát, amit a Forforin nem tudott. Egyelőre a viszketés is eltűnt.
Kellemes illata van, a hajam nagyon puha lett tőle, és kifésülni is könnyű volt.
Nagyon elégedett vagyok vele, főleg hogy a patikában sikerült kifognom egy akciót, és a 390 ml-es pumpás kiszerelést tudtam 4000 forintért megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Laraa

2019. június 24.

Ez a termék 'A Sampon' számomra, egy igazi csodaszer. Évek óta küzdök szeborreás dermatitisszel, rengeteg sampont, fejbőrápolót kipróbáltam már de semmi sem segített, egészen addig amíg rá nem találtam erre a termékre. Mióta - kb. 2 hónapja - ezzel mosom a hajam, a fejbőröm teljesen egészséges, nincs korpa, nincs égő, viszkető érzés, ráadásul simán kibírja a hajam a három napot mosás nélkül, sokkal lassabban zsírosodik. Ja, és nem utolsó sorban jó illata van, a korábban próbált kénes termékekhez képest. Egyetlen negatívuma az ára, de igazából minden pénz megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint korpaölő és hajkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő lassítja a bőrsejtek elhalásának a sebességét, ezáltal gátolja az elhalt hámsejtek gyors felhalmozódását, vagyis a korpásodást. Az EWG szerint az összetevő toxikus hatással lehet a szervrendszerre, ezért a használata korlátozásokhoz kötött. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni készítményekben találkozhatunk.