Vichy

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2021. február 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

Korpásodás elleni ápoló sampon, amely hozzájárul a korpa és a korpásodás kellemetlen kísérőjelenségeinek tartós megszüntetéséhez. A mikrobióm technológiának, valamint a Selenium DS hatóanyagnak köszönhetően harmonizálják a fejbőr állapotát. Hatékonyságuk akár már az első használat után érezhető. Segít eltávolítani a látható korpát és késleltetni a korpa megjelenését. Megelőzi a fejbőr kiszáradását. Kellemesen friss illattal. A haj laza, ápolt és friss, tiszta illatú lesz.

Ár: 3500 , Eladó: puttererstefi
Állapot: 3 alkalommal próbált, Helyszín: Budapest (Baja), fizetés: Személyes átvétel, posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

puttererstefi

2022. május 22.

Mindenféle gondjaim voltak már a hajammal, fejbőrömmel, de a korpa mindig elkerült - mostanáig. Azonnal megrendeltem ezt a sampont, 3 alkalommal használtam. Sajnos nem tudom megvárni, hogy hasson, mert már szárításkor olyan vállalhatatlanul zsíros tőle a hajam, fejtetőm, sose láttam még ilyet. Ma annyira rossz lett az eredmény, hogy szárítás után úgy döntöttem, inkább megmosom sima samponnal még egyszer... nyilván ez nagyon jót tesz a fejbőrömnek, de ilyen áron nem éri meg a használata. És elképesztően szállt is a hajam hossza, de bár az lenne a legnagyobb gond.
Felraktam az eladók közé.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 22.

Felraktam az eladók közé.

kitti01301

2022. április 16.

Nekem sajnos nem vált be, pedig a sok jó véleményen után vártam volna a csodát de sajnos nem történt semmi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 16.

Sz.Anita79

2022. április 15.

Ez a sampon mindenkit letaszított korpa terén, szinte azonnal hat! Kis korpásodásnál első alkalom után elmulasztotta. Jól habzik és kiadós is. Sokszor akciós, érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 15.

Eniko1108

2022. április 15.

Kísérletként megvettem januárban, mert nekem is és páromnak is korpás a fejbőrünk. Nekem zsíros, neki száraz. Mindig Nizoralt vettünk, de az nagyon kiszárította a hajamat, így más megoldást kerestem.
A 2.-3. használat után megszűnt a korpásodásunk, mostmár csak alkalmanként mosok a Dercossal hajat, ha érzem, hogy újra elkezdene korpásodni.
Párom haja finom puha tapintású tőle, az enyémet jól tisztítja. Az illatával nem vagyok kinbékülve, kénes samponra emlékeztet, de elhanyagolható, ha a hatását nézzük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 15.

njuli84

2022. április 4.

Krémes állagú sampon, eleg jól is habzik, kísértetiesen emlekeztet a kremes kensamponhoz, bar azt kb 10 eve probaltam, annak is ez a kenes illata volt. Meg ismerkedos fazisban vagyunk. A korpaval es a zsírosodással tenyleg leszamol, de nekem sajna tulszaritja a fejbort, emiatt elofordul hogy viszket és hamlik kicsit, szóval zsíros korpabol atcsapat enyhen szarz korpaszeusegbe, de meg nem adtam fel, hagyom hatni. Illetve talan majd kevesebb adagot használok egy egy alkalommal hátha, meg ki lehet probalni a szaraz hajra valo testveret. Hetente ketszer hasznalom, de ha balzsamozok is (marpedig kene mert szarit) eleg lelapult lesz a vegeredmeny.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. április 4.

becu

2022. március 26.

Nagyon gyorsan zsírosodó hajam van. Emelett sajnos a fejbőröm is elég érzékeny, így nagyon nem mindegy milyen sampont használok, mert rögtön korpázni kezd. Ez az eddig legjobb sampon, bár a zsírosodást sajnos nem oldja meg (de nem is kifejezetten zsíros hajra van), de legalább a korpa eltűnt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 26.

szanikaH

2022. március 2.

Előszóba mondanék egy pár szót az én problémámról. Évek óta zsíros seborrheás fejbőrrel küzdök, ami miatt sokszor durván sebes, nagyon viszkető, hámló ekcémás a fejbőröm. Korábban használtam kénes sampont, ami ideig-óráig használt is. Aztán kb. 2 évig használtam a Head & Shoulders mentás változatát, ami eleinte szuper volt, Nizoral samponnal kiegészítve nem volt rá panaszom, viszont az utóbbi időbe már egyáltalán nem segített, már hajmosás után is viszketett a fejbőröm és alig bírtam ki a 3. napig, ez gyanút is adott ,hogy talán allergiás lett a fejbőröm Head & Shouldersre és ideje váltani (hozzáteszem a váltás után meg is szűnt ez a folytonos viszketés).

A lényeg a samponról: Az itteni ajánlások alapján vettem meg ezt a sampon, kb. 2 hónapja használom és eddig teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem mondom, hogy 100%-os mert azt a hatást szerintem semmivel sem fogom tudni elérni, de az eddigi állapotokhoz képest ezt tartom a legjobbnak. Nem viszket egyfolytában a fejem és a 3-4. napi hajmosásig kibírja a fejbőröm, és még akkor is elviselhetően viszket. Én kétszer mosom meg vele a hajamat, első mosásra nem igazán habzik ezért már gondolkozom rajta, hogy egy másik samponnal kezdem a hajmosást, de második mosásra nagyon jó. Eléggé szárítja a hajat, durva matt hatású lesz a haj tapintásra, én mindig használok utána a hajvégekre hajbalzsamot és hajvégápolót és így teljesen megfelel, nem lesz kócos száraz a hajam. Valószínűleg ez sem fog öröké használni, de nekem erre az időre is felüdülést hozott, szóval a seborrheás fejbőrűeknek bátran ajánlom, egy próbát megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 2.

veravera

2022. február 17.

Nagyon rég használom, ez az igazi megoldás a viszkető fejbőrre, korpára. Mindig visszatérek hozzá, nincs még egy sampon, ami ezt a hatást tudná hozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 17.

AKiss

2022. január 25.

Nekem már a harmadik használat után nem ért semmit és száll is tőle a hajam.
Gondoltam, majd első samponozásnak jó lesz a fejbőrre és utána egy másik sampon megy a fél méteres hajamra, de a megmaradó korpa miatt még így sem tudom használni.
Drága és nem használt, ezért nekem pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 25.

Nekem már a harmadik használat után nem ért semmit és száll is tőle a hajam.
Drága és nem használt, ezért nekem pénzkidobás volt.

lilike222

2022. január 20.

Lassan 10 éve küzdök Seborrheás fejbőrrel, ami az utóbbi 2 évben elkezdett egyre bentebb húzodni az arcbőrömre is. A létező összes sampont kipróbáltam, amit javasoltak a legdrágábbtól az olcsó kénes samponokig, teljesen hiába, rengeteg pénzt beleöltem. Egyedül a SelSun blue sampon hatott, viszont kezelhetetlen szénakazal lett tőle a hajam. Bőrgyógyász javaslatára próbáltam ki és ez az első olyan sampon, ami kompromisszum-mentesen szüntette meg teljesen a problémámat. Nagyon jó puha lesz tőle a hajam, nehezen habzik, de kevés is elég belőle és igaz drága, de a sok hajam ellenére 1,5 hónapig elég volt heti 2 hajmosással, ha pedig azt nézem, hogy mennyit megspórol nekem, nem számít. Számomra egy nagyon régi problémát oldott meg, szó szerint csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint korpaölő és hajkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő lassítja a bőrsejtek elhalásának a sebességét, ezáltal gátolja az elhalt hámsejtek gyors felhalmozódását, vagyis a korpásodást. Az EWG szerint az összetevő toxikus hatással lehet a szervrendszerre, ezért a használata korlátozásokhoz kötött. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni készítményekben találkozhatunk.