Vichy

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2021. február 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

Korpásodás elleni ápoló sampon, amely hozzájárul a korpa és a korpásodás kellemetlen kísérőjelenségeinek tartós megszüntetéséhez. A mikrobióm technológiának, valamint a Selenium DS hatóanyagnak köszönhetően harmonizálják a fejbőr állapotát. Hatékonyságuk akár már az első használat után érezhető. Segít eltávolítani a látható korpát és késleltetni a korpa megjelenését. Megelőzi a fejbőr kiszáradását. Kellemesen friss illattal. A haj laza, ápolt és friss, tiszta illatú lesz.

Moroccanoil all in one-Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra
Ár: 3500 Ft , Eladó: Maci86
Állapot: 2 fújás hiánnyal, Helyszín: Debrecen, fizetés: Posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Petbeata

2021. március 31.

Kamasz fiamnak vettem, nagyon korpás hajra. Előtte már sok drogériás korpás hajra való sampont kipróbáltunk, eredménytelenül. Ez a sampon első hajmosás után 90%-ban megszüntette a korpát, a második hajmosás után pedig 100 %-osan. Egyszer vagy kétszer mos hajat egy héten. Nagyon meg vagyok vele elégedve, nekem nagyon megérte az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 31.

biankaedlinger

2020. december 3.

A hajam és fejbőröm néha megbolondul és a zsír mellé egy kis korpa is társul...Egy ideig használtam ezt, de valahogy a festett hajam nem szerette, de a hatása nem volt rossz, pár alkalom után elmúlt a viszketés és kevésbé volt korpás a fejbőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

Kremcica

2020. november 14.

Nagy reményekkel vettem meg egy 100 ml-es kiszerelést egy kedves Krémmániástól. Ez elég mennyiség volt hogy lássam mennyire működik a fejbőrömön. Korábban Neutrogenával próbálkoztam, de annak körülményes volt a beszerzése és a hatásával sem voltam teljesen megelégedve így emellett döntöttem. Ez már az első alkalommal elmulasztotta a viszketést és az első pár alkalom után a korpát is. Érdekes sárga színe van és enyhe férfias illata, szerintem nem zavaró hajbalzsam után már nem is érezni. Viszont észrevehetően a szokottnál hamarabb bezsírosította a fejbőrömet így a hajamat is. Egy idő után feltűnt az is, hogy valószínűleg azért csinálja ezt, mert hajmosáskor kiszárítja a fejbőrömet és az így kompenzál. Gyanítom inkább a száraz fejbőrre valóval kellett volna próbálkoznom... De nem bántam meg hogy kipróbáltam, mert ha nem is oldotta meg a problémámat valamennyire mégis komfortosabb lett a fejem és segített elindulni a tökéletes sampon irányába amíg bőrgyógyászhoz nem jutok. Drága, de nem rossz ha zsíros korpád van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

piroslili

2020. november 2.

A szalicilsavas samponja van meg, nem pont így néz ki, átlátszó üvegben van.
Megmentette a hajam!
Hullott, száraz volt, de a hajhagymáknál mégis zsíros/büdös, fájt a fejbőrőm 3 nap után, viszketett állandóan, borzasztó volt.
Két hete használom, a második hajmosás óta nem hullik a hajam - előtte csomókban hullott és a lakásban is hagytam szálakat össze-vissza. Oldalt, a miki egérnél már látok babahajakat, gondolom onnan nőtt ki, ahol eddig a zsíros korpa elállta az útját.
Jövő hónapban megveszem hozzá a Bioderma Node K emulziót is, abban még több sav van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

A szalicilsavas samponja van meg, nem pont így néz ki, átlátszó üvegben van.
Megmentette a hajam!

Sziporka88

2020. október 22.

A téli (sapkás) időszakban sajnos jellemző, hogy a hajam elkezd korpásodni és legalább heti kétszer szükséges a hajmosás. Mivel a fejbőröm a tarkómnál viszketett is elkezdtem kutakodni és az itt található vélemények után vettem meg ezt a sampont.
Már az első használat után a korpa és viszketés 100%-ban megszűnt.
Sajnos az illata nekem kicsit férfias, valamint az ára sem annyira pénztárcabarát, ezek miatt -1 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

Már az első használat után a korpa és viszketés 100%-ban megszűnt.

rocketdog

2020. szeptember 26.

Nekem nem is annyira a korpásodással, sokkal inkább a viszkető fejbőrrel volt problémám. Jellemző volt, hogy 1 nappal a hajmosás után (amikor még szép, tiszta, illatos a hajam) már elkezdett viszketni és minden nap rosszabb lett. Az évek alatt kipróbáltam már néhány sampont és ez az első, ami tényleg működik.

Előnyei:
- Nekem már az első használat után teljesen megoldotta a viszketést. Nem is kellett percekig fent hagynom, ahogy írják a dobozon, csak simán megmostam vele.
- Hetekig eltart a hatása. Ezért úgy szoktam csinálni, hogy egyszer ezzel mosom meg a hajam, aztán pár alkalommal, valami olcsóbbal, és utána megint ezzel. Így nem jön vissza a viszketés.
- Azért nem egy balzsam, de kevésbé szárítja a hajamat, mint más samponok.

Hátrányai:
- Nem tetszik az illata
- Nem a legolcsóbb, bár igaz, hogy 10x ennyiért is léteznek samponok.

Mostanra már többször újravettem. A száraz hajra való verziót is kipróbáltam, nem látok különbséget, ugyanolyan jó mindkettő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Előnyei:
- Azért nem egy balzsam, de kevésbé szárítja a hajamat, mint más samponok.

Hátrányai:
- Nem tetszik az illata
- Nem a legolcsóbb, bár igaz, hogy 10x ennyiért is léteznek samponok.

googyi

2020. szeptember 22.

Seborrheás erősen korpás fejbőrrel küzdöttem 2010 óta, ezt kb 2-2.5 éve használom és azóta megszüntek a problémáim.
Eleinte hetente háromszor használtam, mostmár heti kettő is elég és ha néha mással mosok hajat, az sem borít meg semmit.
Egyetlen hátránya az ára. Nekem megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Egyetlen hátránya az ára. Nekem megéri.

PrincessBell

2020. augusztus 17.

Hát, ez hat. Eltűntette a korpát a fejemről, nem viszket és szerintem egészséges megint.
Narancssárgás színű, szerintem férfidezodor szagú, viszonylag sűrű állagú cucc. Nekem magában nem habzik fel, illetve nagyon nehéz kifésülni tőle a hajamat. A száraz hajvégekre mindenképp kell ápolás mellette. Gyorsan fogy, ellenben jó drága.
Nem azt adja, amit ígér, de a korpát azt tényleg eltűnteti és ez az elsődleges szempont. A leírás többi része viszont csak sallang, semmi több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Demonshadow

2020. július 19.

A Neutrogena termékeket használtam korábban, amik akkor nagyon jól beváltak, viszont tartós használatot követően ugyanúgy megjelent a makacs korpa a fejbőrömön időjárástól és évszaktól függetlenül. Eddig csak a hideg, téli évszakban szenvedtem tőle, amire előbbi nagyon jó megoldást nyújtott, viszont most se a Total, se a Forte nem segített, ezért kipróbáltam ezt. Nem tudom, minek hatására választottam, talán pont a Krémmánián lévő értékelések vezettek, de nem bántam meg. Akciósan sikerült beszerezni, így nem dobtam hátast az árától, a hatásával pedig nagyon meg vagyok elégedve.
A reklámokban hallani, hogy "már az első használat után látható az eredmény". Erre mindig csak kamu szövegként tekintettem, de most én is elmondhatom, hogy ilyen valóban van. A kiszerelés pici, de nem kell sok belőle, nagyon jól felhabzik, jól tisztít, és nekem a színe is "bulis", hogy narancsos. Az illatát pedig egyszerűen imádom. Ha lehetne, kideríteném, hogy mi van benne, mert annyira tetszik, a Neutrogénát követően pedig mennyei, mert annak kifejezetten büdös, kátrányos volt a szaga. Jó, hogy az illat nem ment a hatás és a minőség rovására, hanem egy az egyben jó mindenre ez a sampon. Ha hosszabb távon is jól szuperál, biztos, hogy ennél maradok, borsos ár ide vagy oda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Bocse

2020. július 1.

Végre! Az benne a trükk, hogy nem kúraszerűen kell használni. Az idő alatt amíg használom, megszűnt a korpásodás, nincs viszketés. Az ára kicsit húzós, ezért az 1 csillag levonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint korpaölő és hajkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő lassítja a bőrsejtek elhalásának a sebességét, ezáltal gátolja az elhalt hámsejtek gyors felhalmozódását, vagyis a korpásodást. Az EWG szerint az összetevő toxikus hatással lehet a szervrendszerre, ezért a használata korlátozásokhoz kötött. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni készítményekben találkozhatunk.