Vichy

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

Korpásodás elleni ápoló sampon, amely hozzájárul a korpa és a korpásodás kellemetlen kísérőjelenségeinek tartós megszüntetéséhez. A mikrobióm technológiának, valamint a Selenium DS hatóanyagnak köszönhetően harmonizálják a fejbőr állapotát. Hatékonyságuk akár már az első használat után érezhető. Segít eltávolítani a látható korpát és késleltetni a korpa megjelenését. Megelőzi a fejbőr kiszáradását. Kellemesen friss illattal. A haj laza, ápolt és friss, tiszta illatú lesz.

Szamesz

2019. március 16.

Kezdjük ott, hogy pikkelysömöröm van, a hajas fejbőrömön. A fejem nagyon viszket, érzékeny, hámlik nagy vagy kisebb plakkokban, 2 naponta kezelem, pluszba még a hajam is brutál gyorsan zsírosodik. 8 éve küzdök a betegséggel és vagy egy millió sampont, kezelést kipróbáltam már. Eddig nem túl nagy sikerekkel. Egyéb samponok pikk-pakk bezsírosították a hajamat és szárították a fejemet, ha hajmosás előtt nem volt lekenve a fejem a speckó kis kencéimmel. Bőrgyógyász ajánlotta ezt a sampont és a termék család egyéb dolgait. Eddig csak ezt a sampont próbáltam ki, DE nálam 1. használat után csodát tett. Nem száradt ki a fejem és a hajam is sokkal szebb. Én bátran ajánlani tudom! Az ára tényleg borsos, de nekem ez a termék maga a megváltás volt, egy csoda. Én elmondhatom, hogy megtaláltam A sampont. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

gyagi

2019. március 12.

A legjobb sampont, amit valaha használtam. (pedig van egy pár..)
Megszüntette a seborrheam, amivel már majdnem 10 éve küzdöttem, ezért örökre hálás leszek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

A legjobb sampont, amit valaha használtam. (pedig van egy pár..)

Verror

2019. február 16.

Nekem egyedül ez a sampon segített. Legalább 10 éve használom, néhány sikertelen kitérővel. Előtte mindent kipróbáltam olcsótól a drágáig. Nagyon zsírosodásra és viszkető korpára hajlamos a bőröm, ezzel a samponnal 3 naponta kell mosnom. A többi samponnal eleinte jobb lett, de hamar zsírosabb lett, mint eredetileg volt. Ez a Vichy sampon az egyetlen, amivel fenntartható az állapot, nem kezd el zsírosodni és nem is szárítja ki a hajam. Még a balzsamot is elhagyhatom, annyira szép állapotban marad a hajam utána. Az utóbbi időben néha felváltva használom a Vichy micro peeling sampont is, az még jobb a viszketésre és korpára, viszont büdösebb és kell hozzá valamilyen balzsam, ami elveszi a szagát, ráadásul nem olyan szép a hajam utána, noha a fejbőrre jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

Bzsofia35

2018. december 10.

Szuper sampon! Évekig próbálkoztam Nizorallal de semmit se használt, aztán az itteni vélemények alapján szereztem be ezt a csodaszert !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

Spvirgi

2018. november 18.

Nagyon örülök, hogy rá találtam erre a samponra. Már annyi felét - fajtát kipróbáltam, volt ami ideig óráig jó is volt aztán katasztrófa mint a többi,de ez szuper!!!!!!! Igen, sajnos nem olcsó de megéri az árát.
Nem csak a korpáimat tüntette el, de még szebb is tőle a hajam, imádom. 😘

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Nem csak a korpáimat tüntette el, de még szebb is tőle a hajam, imádom. 😘

Nihan

2018. szeptember 18.

Ez egy csodaszer... Fél éves küzdelmem ért véget vele! Kipróbáltam a Nizorált, kénes sampont és sok más egyebet, de semmi sem segített csak ez. Megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

rantottbekacomb

2018. szeptember 15.

Én is csak dicsérni tudom! :-) Nizoral és társai nem segítettek, de ez teljesen megszüntette a korpát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Anikovacs

2018. augusztus 7.

Ez a termék nálam 10 pontot érdemelne, ha lenne annyi pont :) Lehet, hogy drága, de a viszkető és korpás fejbőröm pár használat alatt teljesen meggyógyította. A hajam ráadásul olyan puha és selymes, nem mellesleg csomómentes lesz a használatát követően, mint még soha semmitől. Az illata kicsit kénes, de hajbalzsammal kezelhető, anélkül sem zavaró, inkább tiszta hatású. Korábban 2-3 naponta már zavaróan zsírosodott a hajam, de ettől a sampontól 5-6 napig is kibírom minden kellemetlen érzés nélkül hajmosásig! Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

martuska83

2018. július 27.

20 éve korpásodott a hajam, ráadásul sajnos egy fodrászati malőr által ekcémás is, plusz alul száraz felül zsírosodik. 5 éve a Húgom javasolta, neki hajhullás elleni vált be. Nekem ez. Azóta is ezt használom hetente kétszer. Nekem bevált, szeretem az illatát és az állagát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

adry1992

2018. június 21.

Semmire való az egész termékcsalád. Hatalmas, fehér korpám lett tőle már 2-3 használat után, amin most törthetem a fejem, mivel fogok eltüntetni. Hatalmas csalódás ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint korpaölő és hajkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő lassítja a bőrsejtek elhalásának a sebességét, ezáltal gátolja az elhalt hámsejtek gyors felhalmozódását, vagyis a korpásodást. Az EWG szerint az összetevő toxikus hatással lehet a szervrendszerre, ezért a használata korlátozásokhoz kötött. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni készítményekben találkozhatunk.