Vichy

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

Korpásodás elleni tápláló sampon száraz korpás hajra, viszkető fejbőrre.

Szabadalmazott Selenium DS* + Cohesyl™ hatóanyagokkal. Táplálja és nyugtatja a fejbőrt.

Ár: 1500 Ft , Eladó: Jotunderkeresztanyu
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással / postával küldöm / személyes átvétel lehetséges / stb.
kinderino

2019. november 11.

Nekem nagyon bevált, elsőre eltüntette a korpát. Nem csíp, nem viszket a fejbőröm tőle. Nem szárítja és nem is zsírosítja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

dorapilling

2019. június 19.

Olvastam mind két féle terméknél a kommenteket, kapott hideget és meleget is.. sajnos a gyogyszertarban csak a száraz hajra valót lehetett kapni (a gyógyszerész állította, hogy nincs más fajta ebből a termékből éd ez azt jelenti, hogy száraz korpára való hair=korpa??.. na mindegy is) Szóval számomra sajnos tragédia. A gyorsan zsírosodó hajam extra gyorsan zsírosodik tőle, emellett pöce gödör szaga van éés még korpásabb is mint előtte volt.. nem habzik rendesen, nehéz használni... pénzkidobás, borzasztó ár - érték arány

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

zorkovics

2019. május 30.

Olvasva az itteni kommenteket,kisebb csodára számítottam ettől a sampontól.Kár volt ennyire beleélni magamat,mivel iszonyat büdös,ill. semmivel sem tud többet,mint az olcsó társai.Ugyanúgy ég,viszket a fejem ,mint előtte.Csak azért nem dobom a kukába,mert egy kisebb vagyon volt...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

LedaKoszegi

2019. március 19.

Többször is megvásároltam már, nagyon szépen teszi a dolgát, maximálisan elégedett vagyok vele. Az illata kellemes és már néhány használat után jelentkezik a változás a fejbőrön. Biztos, hogy újra fogom venni, ha szükséges lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Futureline

2019. február 15.

Te jo eg! Eloszor is ennek 2 evente legalabb cserelik a flakonjat(a legtobb Vichy termekkel egyetemben) hogy ujdonsagnak tunjon. Inkabb az osszetevoket cserelnek ki teljesen. Par eve amikor meg a Selenium Sulfide nem volt korlatozva az Europai Unioban jobb volt ez a sampon is. Most mar semmit sem er a korpa ellen csak ha naponta mosod a fejed mint a megszallott Moso Masa a ruhakat. Mara csak a korpa maradt tole es a szoke hajszalaim is besargultak mellekhataskent. Raadasul meg fura budos is lett. Soha tobbe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

neo81

2018. március 10.

Szia/Sziasztok!
Bermuda fórumtag írta itt: "Magyarországon nem kaphatóak, de EU-szerte szállító webshopokban olcsóbban beszerezhető, mint az itthon kokain árban mért Selsun Blue."

Tudnál/Tudnátok ajánlani nekem olyan EU-n belüli webshopot, ahonnan jobban megérné rendelni szelénium-szulfid tartalmú sampont, mintha Magyarországon venném?
Néztem már 1-2 EU-s webshopot, de sajna azoktól a rendelés nem érné meg a magas szállítási költség miatt.
Köszi!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

Szia/Sziasztok!

Köszi!

Livomivo

2018. március 3.

Mi a ferjemmel kozosen hasznaljuk: o hamlo fejborre, en pedig viszketo fejborre, amit a fodrasz szetint egyfajta korpasodasert felelos gomba okoz, ami a fejboron tenyeszhet. Mindkettonknek bevalt, kordaban tartja a fejborunket. En hetente, kethetente hasznalom csak, a problemamentesseg fenntartasa okan. A ferjem heti 1-2 alkalommal.
Fontos, hogy nem taplalo sampon, ezert hajpakolast dobok fel utana, mert szaritja a hajszálakat (a fejbőrünket nem), az igaz.
Mi csak jokat mondhatunk, tokeletesen bevalt, evek ota hasznalatban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

Mi csak jokat mondhatunk, tokeletesen bevalt, evek ota hasznalatban van.

anniiee

2017. december 22.

A drogériák samponkínálata egyenesen szemét kategória. Tele rakják olajokkal,vivőanyagokkal ami által két naponta zsíros a fejből, és a többi adalék segíti a korpásodást, a fejbőr irritációját, hogy minél hamarabb újra kelljen venni őket. Ez a sampon a lehető legjobb amit valaha használtam, az ára sajnos borsos. Tökéletes hatása van,kevés kell belőle hetente egyszer elég hajat mosni. Az illata nem rózsás, de számomra a hatás a lényeg. A többi dercoshoz hasonlóan , szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

eszterker

2017. november 1.

A hajtövemnél jelentkező pikkelysömörre szoktam használni, pár mosás után eltünteti a hámló részt, ezért általában egyhuzamban csak kb. 2 hétig szükséges használni. Férjem korpásodásra használja olykor, neki is bevált. A kénes illata sokáig megmarad sajnos, a fodrászom szokta mondani mindig, hogy érzi a hajamon. Nem érzem, hogy szárítaná, esetleg picit dehidratálja a hajam, de egy kis hajvégápoló olajjal ez simán kompenzálható. Szerintem megéri az árát, nekem minden más korpásodás elleni sampon irritálta eddig a fejbőrömet.

jujo

2017. szeptember 1.

Bőrgyógyászom javaslatára vásásoltam meg, a korpásodást 1-2 használat után megszüntette, azonban nagyon zsírosította a hajam, szinte 2 naponta kell hajat mosnom ezzel. Elhasználom, mert azért luxusnak érzem kidobni egy majd' 4000Ft-os sampont, de nekem a bioderma nodé A sokkal jobban bevált, igaz az nem szüntette meg maximálisan a korpásodást - vagy nevezzük plakkoknak - de nem is kerül ennyibe, és hetente elég volt 1x hajat mosnom. 3*-ot érdemel nálam a vichy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint korpaölő és hajkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő lassítja a bőrsejtek elhalásának a sebességét, ezáltal gátolja az elhalt hámsejtek gyors felhalmozódását, vagyis a korpásodást. Az EWG szerint az összetevő toxikus hatással lehet a szervrendszerre, ezért a használata korlátozásokhoz kötött. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni készítményekben találkozhatunk.