Vichy Dercos Micro Peel  Korpásodás Elleni Peeling Sampon

Vichy

Vichy Dercos Micro Peel Korpásodás Elleni Peeling Sampon

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2019. szeptember 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

A Micro Peel egy innovatív hámlasztó sampon, amely szembe száll a legmakacsabb, zsíros, letapadt korpával is.

A Dercos Micro Peel sampon hatékony, ugyanakkor gyengéd aktív hatóanyagokat tartalmaz, amelyek finoman, de eredményesen hámlasztanak. Megszabadítja a fejbőrt a makacs, letapadt zsíros korpalemezektől.

• Szalicilsav: segít eltávolítani az elhalt hámsejteket, gyengéden hámlaszt.
  • Piroctone Olamine: jól ismert hatóanyag, nagyon hatásos a zsíros korpával szemben. Megnyugtatja a fejbőrt, amely napról-napra kevésbé viszket.
  • Glicerin: segít ápolni a fejbőrt.

Lorna

2020. március 28.

Nekem nem jött be anniyra. A külsőségek bejönnek. Hogy ilyen cső alakú adagolója van, és pont oda lehet felvinni a sampont ahova szeretném. Ezt más samponnál is alkalmazhatnák. A golyócskák amik elméletileg radíroznak (mondjuk annyira nem érzem) . A hűs menta. Az érdekes borsra emlékeztető szag. Na de mit csinált a korpásodással? Nekem semmit sajnos. Az elején a viszketést megszüntette az első két hétben. Aztán annyira szétszárította a fejbőrömet a hónap végén, hogy már azért viszketett. Pedig követtem az útmutatást, hogy használjam, és egy hónapig lelkiismeretesen mostam vele a hajam, rajtahagytam 4 percig minden alkalommal stb.
Végül a Nizoral sampont is kipróbáltam nekem az segített.
Néztem egy bőrgyógyász videóját és mondta, hogy milyen hatóanyag lehet egy samponban ami jó a korpa ellen. Ajánlotta a Nizoral sampon (abban ketoconazole nevű aktív összetevő van). vagy Selenium Sulfid nevű összetevő (Selsun Blue, Sellon) vagy szalicilsav (Neutrogena T-gél) vagy a Head Shouldersb (cink-pirition).
Ha a Nizoral nem működött volna valószínűleg végigpróbálgattam volna a többit szép sorba, de szerencsére az működött nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

Végül a Nizoral sampont is kipróbáltam nekem az segített.

CeCeDrake

2020. március 21.

Évek óta professzionális termékeket használok. Volt egy kis kitérő, amit tettem drogériás irányba. Olyan szintű korpám lett, hogy a sírás kerülgetett. 99,999%, hogy a drogériás termék okozta, a hajam nem csak korpás, de gyorsan zsírosodó is lett és rémálom uralkodott a fejbőrömön.
Ez a termék megoldotta a problémát. Használtam mellé egy másik Dercos sampont, az váltotta, ezt heti 1x alkalmaztam.
Most már újra tudom használni a jól bevált professzionális termékeket, a korpa már a múlté.
Nem olcsó (4db ezres a 200 ml), de hatásos termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

Nem olcsó (4db ezres a 200 ml), de hatásos termék!

Shinna

2020. február 3.

Több mint egy hónapja használom, bőrgyógyász ajánlotta. Millió sampont kipróbáltam, ez segített eltávolítani a zsíros korpát a fejemről és nem viszket a fejbőröm több nappal mosás után sem. Hetente kétszer használom. Azoknak, akik lehúzták, mert nem szünteti meg véglegesen: soha egyetlen sampon sem fogja véglegesen megszüntetni a problémát, semmilyen problémát. A sampon tüneti kezelés. A zsírosodás, zsíros korpa egy tünet, sokszor genetikai felépítés, hormonháztartás miatt is kialakulhat, és más egyéb bőrproblémák társtünete lehet. nekem öröklött pikkelysömör "enyhe tünete", ahogy a bőrgyógyász fogalmazott. Azt meg nem lehet kikúrálni, csak tünetileg kezelni. A zsírosodást nem szünteti meg a sampon, nem is ez a feladata, hanem a zsíros korpa hámlasztása, nem mindegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

Lilla16

2020. január 9.

Még csak 3-szor használtam de rögtön nagyon sokat segített, remélem barátok maradunk később is! Sok erős korpára meg ekcémára való sampontól lesz nagyon száraz a hajam, de ettől egyáltalán nem. Az illata is tetszik és a flakon is kényelmes. Szilárdsamponokkal szoktam váltogatni, úgy nézem elég sokáig ki is tart majd így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

vrgdo1991

2019. október 23.

A korpásodásomat maradéktalanul megszűntette és a hajam zsírosodását is mérsékelte. A használata kellemes, hűsítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

PhantomriderQueen96

2019. szeptember 3.

Bevált, bár még csak pár alkalommal használtam, de úgy tűnik érdemes lesz hosszabb távon is ez mellett maradni.
Bőrgyógyász ajánlotta miután az előző samponom hatására ekcéma jelentkezett a fejbörömön. (L'oreal Elseve Dream Long)
A gyulladást remekül csökkentette már két alkalom után az első használattal pedig a viszketés csökkenése is látványos volt.
Kellemes a fejbőrnek, bizserget és hűt.
Az ára elég magas, de be fogok ruházni rá (most a kapott mintákat használtam fel)
Sok sampont kipróbáltam a korpa miatt, eddig ez a leghatásosabb, ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Kellemes a fejbőrnek, bizserget és hűt.
Sok sampont kipróbáltam a korpa miatt, eddig ez a leghatásosabb, ajánlom.

BlindedByLipstick

2019. július 17.

Nagy melegben, amikor jobban izzad a fejbőröm, kifejezetten jólesik neki, de most, hogy hűvösebb napokon vagyunk túl, szárította a fejbőröm és a hajam is. Segített valamennyit a zsíros korpán, de nem tökéletes. Elhasználom, de csak 30°C fölött. :'D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Ad-Namah

2019. június 14.

A megjelenésekor vettem meg, két tubussal használtam el zsíros korpás fejbőrre, szerette a hajam, de utána nem hatott úgy, mint elsőre. A borradir nagyon jó ötlet, főleg zsíros korpára, segít a viszketés mérséklésében. Hatásos volt, de csak ideig óráig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

lorafair22

2019. május 25.

Sajnos nagyon érzékeny a fejbôröm és ha nem megfelelô sampont használok, már másnap durván elkezd viszketni és hámlani a fejbőröm,hogy még az utcâra sem merek kimenni anélkül hogy hajat mosnék. Ezért a sok termék közül ezt vâlasztottam és bevàlt! Nekem kifejezetten a mikroszemcsés része fogott meg, illetve a màrka, még nem csalódtam Vichys termékekben. Nagyon elégedett vagyok a hatàsàban, újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

jbarbi91

2019. május 24.

Nagyon jó a zsíros korpás fejbőrre, nagyon sok mindent kipróbáltam és ez jött be a legjobban. Nagyon csúnyán, nagy darabokban jött le a fejbőröm, ez segített. Kevés mennyiséget kell a fejbőrbe bemasszírozni és rajta hagyni. Kellemes hűsítő érzés amikor felkenem, először aggódtam a szalicil miatt, de pont kellő mennyiség van benne, ennek ellenére sem javasolnám érzékeny fejbőrűeknek. Hetente 1-2 alkalommal használom, ha gond van a fejbőrömmel. Ajánlani tudom !!!! Drága, de szerintem megéri kipróbálni akinek problémás a fejbőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.