Best of Beauty 2019

Vichy

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2016. február 1.

Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Illatmentes, parabénmentes, nem komedogén, hipoallergén.

Hester

2017. május 30.

Nemrég fogyott el, de nem emlékszem, hogy melyik áranyalatot használtam. Kicsit sárgásnak és sötétnek ítéltem, ezért kevertem világosabb színű alapozóval. Viszonylag tartós és jól fed, különösebben nem kedveltem meg. Annak ellenére, hogy megint vichy alapozóim vannak, nem igazán vagyok rajongó, de ezek jó termékek; valamennyi alapozója a márkának remek termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

AncsiXoXo

2017. január 7.

Nagyon régóta ezt az alapozót használom. Nagyon szépen fed és egyenletessé teszi a bőrt, baba arcot csinál. A pattanásokat is jól elfedi, korrektort sem kell használom hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Manteau

2017. január 5.

Nagyon szeretem, még van egy kevés belőle, utána kipróbálom az új változatát. Nagyon jól fedi a pattanást és a nyomait is, mégis könnyed az állaga, így egyáltalán nem érzem maszkhatásúnak. Lélegzik a bőröm, és emellett úgy érzem, hogy hidratál is. Zsíros, pattanásos bőrre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Dorci1987

2016. december 6.

Igen erős fedésű alapozó, nekem már-már maszk-szerű. Mimikai ráncocskáim miatt már nem tudok sajnos ilyen erős alapozót használni, mert hamar beleül a kis barázdákba, de meg kell hagyni, hogy valóban erősen fed. Én csak a szem alatti karikáimra használom/használtam, és azokat tényleg nagyon szépen eltüntette. Emiatt, és viszonylag szép összetevői miatt megkapja az 5*-ot, az, hogy a kis ráncocskáimba beleül már, nem az ő hibája :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

gramonaeszter

2016. június 28.

Nagyon nehéz belőle eltalálni a tökéletes árnyalatot, valahogy egyik sem illeszkedett igazán az én bőrömhöz. Így mindig teszek rá valami mást is. Nagyon durván fed, de egyáltalán nem hagyja levegőzni a bőrt alatta. Ha csak ezt kened fel az egész arcodra,nem lesz szép a hatása. De tüntetésre tökéletes, nem véletlenül használják tetkókra is :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 28.

macskusz

2016. június 5.

Nagyon jól fed, de nekem egész arcra kenve elég maszkhatású, és hamar átfénylik. Már csak korrektornak használom a pattanásokra, erre a célra nagyon bevált.
Kár, hogy számomra nincs belőle elég világos árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Kár, hogy számomra nincs belőle elég világos árnyalat.

henriettadh

2016. május 24.

Akinek valóban pattanásos, zsíros, érzékeny a bőre ajánlom hogy megvegye, nagyon megéri az árát! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Ella

2016. május 24.

Mintám volt belőle, a szín is passzolt (Nude, azt hiszem), tényleg jól fedett, nem maszkosan. Terveztem, hogy beszerzek egyet, de látom, már nem gyártják. :(

AligatorBaby

2016. február 6.

A fedése valóban überbrutál, én azt szoktam mondani, hogy amit ez nem fed el azt semmi más nem fog elfedni. Egész arcra felkenve nem szeretem használni, mert akkor nagyon mű hatást kelt (legalábbis szerintem), így csak korrektorként használom a problémás helyeken az alapozó után. Sokáig elég, emiatt megéri az árát nagyon. DE! szem alatt és mimika ráncokba sajnos hajlamos megülni :( , ezért ott óvatosan kell vele bánni, csak vékény rétegben felkenni. Összességében azért meg vagyok vele elégedve, mert már megtanultam hogy, hogy érdemes használni. Pattanásra néha úgy kenem, hogy beleütögetek kis mennyiséget a bőrbe, tehát nem kenem hanem a pattanás felszínét "ütögetem" vele lazán, és így azt tökeletesen elfedi. Egyedül nyáron nem szeretem használni, mert akkor bizony ragyagumókat hajlamos okozni :S Gondolom, mivel izzad az ember és így jobban eltömíti a pórusokat. A negatívumok ellenére szerintem azért mégiscsak egy megváltás azoknak, akiknek komoly bőrhibáik vannak. Súlyós akne, tűzfolt, dermatitis, rosacea , vagy szeplők stb. Mert, ez tényleg az a kategória, ami a tetoválást is képes eltüntetni. Én nem a dermablendes púderrel használom, hanem más márkájúval, de egyszer beruháztam a fehér dermablendes púderére is, és úgy nem hagy az alapozó úgy nyomot, ruhán sálon meg stb, illetve tartósabb is lesz, gyógyszertárban azt mondták, hogy vízállóvá teszi, és akkor strandoláshoz is használható a saját púderével együtt (én még ezt nem próbáltam :S) (ám sajnos a púder hozzá nem olcsó) Most jött ki nemrég a 3D-s változata, amire azt mondják, hogy jobban mattít, és nem okoz bumszli pattikat se, ha a mostani tubusom ebből elfogy, akkor beruházok a 3D-s re, mert ha lúd, akkor má legyen kövér :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

mazsool

2016. január 29.

Nagyon jó alapozónak tűnt elsőre, a fedése tökéletes és az összetevői is szépek. Ezen kívül az első tubust egy éve vettem meg belőle és még mindig van benne (napi használat mellett). Viszont nagyjából 4 hónapos használat után nagyon pattanásos lettem tőle, olyan mértékben, hogy naponta jöttek az arcomra újabb nagy gyulladt pattanások. Az egyik még el sem múlt, már jött a következő, valamint sokkal több mitesszerem lett. Majdnem minden arcápolómat lecseréltem mire rájöttem, hogy a Vichy alapozó okozta a problémát. Nem használom nagyjából 2 hete és az arcom teljesen rendbe jött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag